IX. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny – Blanár Ábel, Kisgéres

A IX. Ipolyi Arnold Népmesemondó Versenyen Blanár Ábel (Kisgéres) III. kategóriában elmondott meséje: Milyenek voltak a papok?

 

Főszervező: a Csemadok Országos Tanácsa megbízásából a Szlovákiai Magyar Művelődési Intézet. Szakmai partner: Hagyományok Háza Hálózat –Szlovákia. Társszervezők: Csemadok Rozsnyói Alapszervezete és Területi Választmánya. Rozsnyó, 2018. június 4-5.

 

Blanár Ábel, Kisgéres, 3. kat., ezüst

Blanár Ábel, Kisgéres, 3. kat., ezüst

A IX. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny országos döntőjének eredményei, 2018

Kiemelt arany és aranysávos mesemondók:

Versenyző: Versenyző lakhelye: Kategória Sáv:
Karvai Vittorio Negyed 2. kategória Kiemelt arany
Rézműves Helena Gömörsíd 2. kategória Kiemelt arany
Dóczi Boróka Kiskövesd 1. kategória Arany
Kovács Ábel Jablonca 1. kategória Arany
Baranyai Péter Kéménd 2. kategória Arany
Lovas Martina Baraca 2. kategória Arany
Székely Róbert Sajógömör 2. kategória Arany
Bencz Levente Gimes 3. kategória Arany
Berky Francesca Fülek 3. kategória Arany
Bitter Karolína Negyed 3. kategória Arany
Botos Máté János Fülek 3. kategória Arany
Hizsnyai László Fülek 3. kategória Arany
Jakab András Gergely Perbete 3. kategória Arany
Mihalovics Zsófia Fülek 3. kategória Arany
Štrbík Lea Muzsla 3. kategória Arany
Tóth András Csicser 3. kategória Arany
Danyi Erik Fülek 4. kategória Arany
Kikin Leticia Várgede 4. kategória Arany
Kovács Mátyás Csákányháza 4. kategória Arany
Makkay Bianka Várhosszúrét 4. kategória Arany
Menyhárt Márton Nádszeg 4. kategória Arany
Pleva Levente Alsószeli 4. kategória Arany
Rácz Friderika Ragyolc 4. kategória Arany
Vrábel Vanessa Érsekkéty 5. kategória Arany

 

Ezüstsávos mesemondók:

 

Versenyző: Versenyző lakhelye: Kategória Sáv:
Aemmer Damien Tallós 1. kategória Ezüst
Dobos Emma Királyhelmec 2. kategória Ezüst
Dóczi Balambér Kiskövesd 2. kategória Ezüst
Fekete Emma Nagymegyer 2. kategória Ezüst
Laky Balázs Deáki 2. kategória Ezüst
Pinke Zsófia Perbete 2. kategória Ezüst
Senkuličová Dézi Komárom 2. kategória Ezüst
Szőke Donát Kosút 2. kategória Ezüst
Varga Réka Nagymegyer 2. kategória Ezüst
Balog Boglárka Rimaszombat 3. kategória Ezüst
Blanár Ábel Kisgéres 3. kategória Ezüst
Dóczi Boldizsár Kiskövesd 3. kategória Ezüst
Gazdag Réka Palást 3. kategória Ezüst
Chládek Dániel Farnad 3. kategória Ezüst
Illés Panka Fülek 3. kategória Ezüst
Jánosdeák Ákos Tornagörgő 3. kategória Ezüst
Kórósi Virág Nagymegyer 3. kategória Ezüst
Tamási Blanka Izsap 3. kategória Ezüst
Nagy Georgina Negyed 3. kategória Ezüst
Pollák Zsófia Gúta 3. kategória Ezüst
Porubská Andrea Pozsony 3. kategória Ezüst
Ruszó Emil Fülek 3. kategória Ezüst
Sofranko Áron Runya 3. kategória Ezüst
Tóth Eszter Vezekény 3. kategória Ezüst
Tóth Lilla Rozsnyó 3. kategória Ezüst
Tyukos Boglárka Pered 3. kategória Ezüst
Varga Zsanett Komaróc 3. kategória Ezüst
Cibuľa Jennifer Feled 4. kategória Ezüst
Csáky Katalin Kelenye 4. kategória Ezüst
Képes Lóránt Reste 4. kategória Ezüst
Lénárt Dóra Felsőszeli 4. kategória Ezüst
Máté Gábor Vígtelke 4. kategória Ezüst
Mihalovič Veronika Taksony 4. kategória Ezüst
Molnár Máté Csiliznyárad 4. kategória Ezüst
Németh Enikő Érsekkéty 4. kategória Ezüst
Puporka Ingrid Csákányháza 4. kategória Ezüst
Ragány Szidónia Szomotor 4. kategória Ezüst
Ragány Vivien Szomotor 4. kategória Ezüst
Sósik Beáta Rimaszécs 4. kategória Ezüst
Taborsky Marcel Andreas Szádelő 4. kategória Ezüst
Veréb Fanni Tornalja 4. kategória Ezüst
Csáky Máté Ipolybalog 5. kategória Ezüst
Karvai Mercédesz Ipolyság 5. kategória Ezüst
Lenkey Gábor Lekenye 5. kategória Ezüst

 

Bronzsávos mesemondók:

 

Versenyző: Versenyző lakhelye: Kategória Sáv:
Bíró Lilianna Vágsellye 2. kategória Bronz
Bódi Kitti Bátka 2. kategória Bronz
Csiba Márió Nagyfödémes 2. kategória Bronz
Jekkel Linda Ipolybalog 2. kategória Bronz
Marczel Eszter Nyárasd 2. kategória Bronz
Molnár Orsolya Panna Csicser 2. kategória Bronz
Nagy Annabella Negyed 2. kategória Bronz
Salai Réka Bíborka Gúta 2. kategória Bronz
Varga Barnabás Köbölkút 2. kategória Bronz
Balázs Vivien Lontó 3. kategória Bronz
Csank Máté Détér 3. kategória Bronz
Kikin Etela Várgede 3. kategória Bronz
Ötvös Sebastian Nagyfödémes 3. kategória Bronz
Páll Ádám Sajószentkirály 3. kategória Bronz
Piski Krisztián Ebed 3. kategória Bronz
Szajkó Ferdinand Hanva 3. kategória Bronz
Tóth Viktória Fülek 3. kategória Bronz
Bernáth Eszter Bős 4. kategória Bronz
Bobál Dániel Pálfalva 4. kategória Bronz
Bukovský Dorottya Deáki 4. kategória Bronz
Petro Anna Szinyér 4. kategória Bronz

 

Különdíjak:

Blanár Ábel, a legjobban anekdotázó mesemondó díja
Oszlik Kinga, a zsűri ajándéka
Rácz Friderika, a leghitelesebb mesemondó díja


  Ha értesülni szeretne róla, hogy milyen új videók kerülnek fel az oldalra
csatlakozzon a Televízió Facebook-oldalához!


A cikkek, illetve videók tartalma nem feltétlenül tükrözi a szerkesztőség véleményét.
Célunk, hogy lehetőséget adjunk különböző vélemények megjelenésére.


Tags: , , , , , ,


A bejegyzés trackback címe: https://www.televizio.sk/2018/09/ix-ipolyi-arnold-nepmesemondo-verseny-blanar-abel-kisgeres/trackback/

Most itt van: Home // Díjátadó, ESEMÉNY, KULTÚRA, Népművészet, Oktatás, Verseny, VIDEÓK // IX. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny – Blanár Ábel, Kisgéres





© Magyar Interaktív Televízió





© 2010 . All rights reserved.
Edited by Microgramma