Díjátadó852 Videók

44. Duna Menti Tavasz – a Füleki Gimnázium Zsibongó Kisszínpada

A csütörtöki versenynapon lépett fel „A kis kuruc” című dramatizált játékkal a füleki Csemadok Alapszervezete és a Füleki Gimnázium Zsibongó Kisszínpada, rendezte Szvorák Zsuzsa.

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny • Sósik Beáta, Tornalja

A III. kategóriában versenyző Sósik Beáta (Kazinczy Ferenc MTNYAI Tornalja) ezüstsávos mesemondása. 

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny • Szalacsi Rebeka, Balony

A III. kategóriában versenyző Szalacsi Rebeka (Kóczán Mór Alapiskola, Csilizradvány) ezüstsávra értékelt előadása.

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny • Danko Gábor, Rozsnyó

A III. kategóriában versenyző Danko Gábor (Fábry Zoltán Alapiskola, Rozsnyó) aranysávos mesemondása, amellyel kiemelt különdíjat is szerzett. 

44. Duna Menti Tavasz – Búzácska Gyermekcsoport: Méhek a vonaton

Méhek a vonaton (magyar népmese), előadja az ipolysági Fegyverneki Ferenc Közös Igazgatású Katolikus Iskola Búzácska Gyermekcsoportja, rendezte Jusztin Czaudt Éva.

44. Duna Menti Tavasz – Sün Balázs (Csipcsiripp)

Sün Balázs (verses mese), előadja a diósförgepatonyi Móricz Zsigmond Alapiskola és Óvoda Diósförgepatonyi Csipcsirippek csoportja, rendezte Mészáros Anikó és Molnár Erika. 

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny • Senkulič Dézi, Komárom

Az I. kategóriában versenyző Senkulič Dézi (Munka Utcai Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola, Komárom) ezüstsávos mesemondása. 

44. Duna Menti Tavasz – Nyakigláb, Csupaháj, Málészáj

A dunaszerdahelyi Csaplár Benedek Városi Művelődési Központ Gézengúzok Bábcsoportja a Nyakigláb, Csupaháj, Málészáj című bábmesét adta elő, rendezte Csörgei Tünde.

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny • Juhász Rebeka, Csoma

Az I. kategóriában versenyző csomai Juhász Rebeka (II. Koháry István Alapiskola, Fülek) ezüstsávos előadása.

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny • I. kat. Balta Rita, Szepsi

Az I. kategóriában versenyző szepsi Balta Rita (Boldog Salkaházi Sára Egyházi Iskolaközpont – Szepsi) bronzsávos minősítést ért el „Az ördög és a két lány” című meséjével.

44. Duna Menti Tavasz – Meseláda Bábcsoport: Az égig érő fa

A feledi Szombathy Viktor Alapiskola Meseláda Bábcsoportja  Az égig érő fa című színpadi játékot adta elő, rendezte Makó Kovács Erika. 

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny • Dóczi Balambér, Kiskövesd

Az I. kategóriában versenyző Dóczi Balambér (Alapiskola, Bodrogszerdahely) aranysávos előadása: „Mikor Jézus urunk itt bóklászott Szent Péterrel a Bodrgoközbe”. 

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny • Deme Réka, Naprágy

Az I. kategóriában versenyző Deme Réka (Kazinczy Ferenc MTNYAI, Tornalja) bronzsávos előadása:„A vénjány meg a tolvajok”.

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny • Ádám Levente, Péterfala

Az I. kategóriában versenyző péterfalai Ádám Levente (Alapiskola és Óvoda Almágy) aranysávos előadása: „Se vele, se nélküle”. 

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny • Badin Álmos Bence, Várhosszúrét

A III. kategóriában versenyző várhosszúréti Badin Álmos Bence (VárhosszúrétRozsnyói Református Egyházközség Alapiskolája) versenyelőadása.