Keresési találatok erre: “Népmesemondó”

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny • Zsíros Fabian, Hanva

Az I. kategóriában versenyző Zsíros Fabian (MTNYAI-Hanva) ezüstsávos mesemondása.

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny • Senkulič Dézi, Komárom

Az I. kategóriában versenyző Senkulič Dézi (Munka Utcai Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola, Komárom) ezüstsávos mesemondása. 

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny • Dóczi Boróka, Kiskövesd

Az I. kategóriában versenyző Dóczi Boróka (Magyar Óvoda – Kiskövesd) aranysávos mesemondása. 

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny • Mag Dániel, Fülek

Az I. kategóriában versenyző Mag Dániel (II. Koháry István Alapiskola, Fülek) aranysávos mesemondása:„A lusták versenye”.

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny • Lőrincz Rebeka, Kecső

Az I. kategóriában versenyző Lőrincz Rebeka (II. Koháry István Alapiskola, Fülek) bronzsávos eredményt elért népmeséje: „Az okos szabócska”.

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny • Juhász Rebeka, Csoma

Az I. kategóriában versenyző csomai Juhász Rebeka (II. Koháry István Alapiskola, Fülek) ezüstsávos előadása.

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny • Heinrich Zsófia, Tornalja

Az I. kategóriában versenyző Heinrich Zsófia (Kazinczy Ferenc MTNYAI,Tornalja) aranysávot kiérdemlő előadása.

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny • Gallo Árpád, Vecseklő

Az I. kategóriában versenyző vecseklői Gallo Árpád (Alapiskola és Óvoda, Almágy) ezüstsávos eredményt hozó előadása: „Isten karjától a kapanyél is elsül”.

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny • Bukovszky Borbála, Szentpéter

Az I. kategóriában versenyző Bukovszky Borbála (Kossányi József Alapiskola és Óvoda, Szentpéter) bronzsávos eredményt ért el „A szegény emberről meg a farkasról” szóló meséjével.

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny • I. kat. Balta Rita, Szepsi

Az I. kategóriában versenyző szepsi Balta Rita (Boldog Salkaházi Sára Egyházi Iskolaközpont – Szepsi) bronzsávos minősítést ért el „Az ördög és a két lány” című meséjével.

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny • Borostyán Néptáncműhely

A X. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny országos döntőjén hétfő este a rozsnyói Borostyán Néptáncműhely adott műsort. Berkein belül 6 néptáncegyüttes és 1 népi zenekar működik.

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny • Dóczi Balambér, Kiskövesd

Az I. kategóriában versenyző Dóczi Balambér (Alapiskola, Bodrogszerdahely) aranysávos előadása: „Mikor Jézus urunk itt bóklászott Szent Péterrel a Bodrgoközbe”. 

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny • Deme Réka, Naprágy

Az I. kategóriában versenyző Deme Réka (Kazinczy Ferenc MTNYAI, Tornalja) bronzsávos előadása:„A vénjány meg a tolvajok”.

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny • Ádám Levente, Péterfala

Az I. kategóriában versenyző péterfalai Ádám Levente (Alapiskola és Óvoda Almágy) aranysávos előadása: „Se vele, se nélküle”. 

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny • Badin Álmos Bence, Várhosszúrét

A III. kategóriában versenyző várhosszúréti Badin Álmos Bence (VárhosszúrétRozsnyói Református Egyházközség Alapiskolája) versenyelőadása.