XXVII. Tompa Mihály Országos Verseny – Díjátadó (1.)

A XXVII. Tompa Mihály Országos Verseny országos döntőjének díjazottjai 2018-ban • Rimaszombat, 2018. április 28. • VII. kategória – lírai színpadok és I. kategória – versmondók.

XXVII. Tompa Mihály Országos Verseny, Rimaszombat, 2018. április 25–28.

VII. KATEGÓRIA – LÍRAI SZÍNPADOK

Együttes: Település: Rendező: Sáv:
A KGSzT Lírai Színpada Márai Sándor Gimnázium, Kassa Bodon Andrea Arany 1.
GIMISz Diákszínpad Komáromi VMK, Selye János Gimnázium, Komárom Bajkai Csengel Mónika Arany 2.
Iglice – irodalmi színpad MTNY Alapiskola és Gimnázium Szepsi Ráczné Birtók Erzsébet Ezüst
Sycorax Gimnázium, Királyhelmec Pekárovics Marianna Ezüst
Szivárvány színjátszó csoport Naszvad Haris Katalin Ezüst
vÉLETlen Selye János Gimnázium, Komárom Gažík Viktória Bronz

Ígéretes előadói teljesítményéért: Viszlai Anna Rozália

 

I. KATEGÓRIA – VERS

Név: Intézmény: Felkészítő: Sáv:
Maczkó Fanni Eötvös Utcai MTNY Alapiskola, Komárom Varga Rózsa Arany 1.
Rácz Dorka MTNY Alapiskola és Gimnázium, Pozsony Kása Ildikó Arany 2.
Hámori Diána MTNY Alapiskola, Dunaradvány Kiss Éva Arany 3.
Bášti Fanni Kazinczy Ferenc MTNY Alapiskola, Tornalja Tímár Csilla Ezüst
Bugár Abigél Deáki Alapiskola Renczés Nóra Ezüst
Bukovszky Borbála Kossányi József Alapiskola, Szentpéter Mgr. Bukovszky Dóra Ezüst
Gjergji Izabella Deáki Alapiskola Renczés Nóra Ezüst
Ignác Tamás Dobó István Alapiskola, Nagyszelmenc Kerékgyártó Diana Ezüst
Jančík Lilien Eötvös Utcai MTNY Alapiskola, Komárom Mgr. Vrečič Katalin Ezüst
Madarász Lili Tompa Mihály Alapiskola, Rimaszombat Zagyi Judit Ezüst
Máté Zsófia Tompa Mihály Alapiskola, Rimaszombat Illés Judit Ezüst
Mészáros Saskia Jázmin Amade László Alapiskola, Bős Mgr. Bodó Júlia Ezüst
Moore Dominik Szenczi Molnár Albert MTNY Alapiskola, Szenc Mgr. Sándor Erika Ezüst
Radič Noémi Dénes György Alapiskola, Pelsőc Mgr. Szcsuka Edit Ezüst
Rezeš Sylvia Erdélyi János Alapiskola, Nagykapos Mgr. Svarda Éva Ezüst
Šiška Zea Bartók Béla Alapiskola, Nagymegyer Mgr. Nagy Valéria Ezüst
Šonkoľ Daniela Alapiskola, Pográny Bús Éva Ezüst
Tücsök Tímea Ana Jókai Mór MTNY Alapiskola, Komárom Jókai Éva Ezüst

A zsűri különdíja: Moore Dominik
Hazai szerző művét előadó legsikeresebb versenyző: Jančík Lilien

I. KATEGÓRIA – VERS

I. KATEGÓRIA – VERS


  Ha értesülni szeretne róla, hogy milyen új videók kerülnek fel az oldalra
csatlakozzon a Televízió Facebook-oldalához!


A cikkek, illetve videók tartalma nem feltétlenül tükrözi a szerkesztőség véleményét.
Célunk, hogy lehetőséget adjunk különböző vélemények megjelenésére.


Tags: , , , , , , , , , , , , ,


A bejegyzés trackback címe: https://www.televizio.sk/2018/04/xxvii-tompa-mihaly-orszagos-verseny-dijatado-1/trackback/

Most itt van: Home // Díjátadó, ESEMÉNY, Irodalom, KULTÚRA, Színház, Verseny, VIDEÓK // XXVII. Tompa Mihály Országos Verseny – Díjátadó (1.)





© Magyar Interaktív Televízió





© 2010 . All rights reserved.
Edited by Microgramma