A Tompa Mihály Országos Verseny döntőjének eredményei

megnyitoRimaszombatban, 2017. április 29-én a díjkiosztó gálaműsorral véget ért a Tompa Mihály Országos Verseny döntője. A gálát a rimaszombati Csillagvirág produkciója nyitotta.

 

A Tompa Mihály Országos Verseny országos döntőjének eredményei, 2017 

1. KATEGÓRIA – VERS

 

ID:

Név

Intézmény

Felkészítő

Sáv / Helyezés:

1.

Majer Jázmin

Eötvös Utcai MTNY Alapiskola, Komárom

Majer Szendi Gabriella

Arany / 1. hely

2.

Bugár Abigél

MTNY Alapiskola, Deáki

Renczés Nóra

Arany / 2. hely

3.

Holénia Johanna

MTNY Alapiskola és Gimnázium, Duna utca, Pozsony

Kása Ildikó

Arany / 3. hely

4.

Antal Dávid

Alapiskola, Bély

Mgr. Matyi Éva

Ezüst

5.

Balázs Alexandra

Munka Utcai MTNY AI Komárom

Szigethi Ágota

Ezüst

6.

Bíró Bulcsú

MTNY Alapiskola, Kisudvarnok

Hornyák Ildikó

Ezüst

7.

Lestár Zsófia

Alapiskola Naszvad

Mgr. Holka Gizella

Ezüst

8.

Mács Zille Anna

Tompa Mihály Alapiskola, Rimaszombat

Orosz Judit

Ezüst

9.

Ördögh Zsófia

Czuczor Gergely Alapiskola, Érsekújvár

Ördögh Zsolt

Ezüst

10.

Pereszlényi Zsófia

Ady Endre Alapiskola, Párkány

Pesti Zsuzsanna

Ezüst

11.

Šonkoľ Daniela

Alapiskola, Pográny

Bús Éva

Ezüst

12.

Biháry Laura

MTNY Alapiskola és Gimnázium, Duna utca, Pozsony

Kása Ildikó

Bronz

13.

Furik András Csaba

MTNY AI, Kisgéres

Furik Mária

Bronz

14.

Hakszer Lea Zsófia

MTNY Alapiskola Nyárasd

Magyar Gaál Lívia

Bronz

15.

Kovács Dorothea

Gregorovits Lipót MTNY AI, Jóka

Zaťko Laura

Bronz

16.

Madarász Lili Napsugár

Tompa Mihály Alapiskola, Rimaszombat

Zagyi Judit

Bronz

17.

Rezeš Sylvia

Erdélyi János Alapiskola, Nagykapos

Svarda Éva

Bronz

18.

Szívós Lilla

Kazinczy Ferenc MTNY Alapiskola, Tornalja

Kiss Sarolta

Bronz

 

A zsűri különdíja:

 

Pereszlényi Zsófia

Ady Endre Alapiskola, Párkány

Pesti Zsuzsanna

 

Hazai szerző művét előadó legsikeresebb versenyző:

 

Mács Zille Anna

Tompa Mihály Alapiskola, Rimaszombat

Orosz Judit

 

 

 I. KATEGÓRIA – PRÓZA

 

ID:

Név

Intézmény

Felkészítő

Sáv / Helyezés:

1.        

Gerencséry Erik

MTNY Alapiskola, Marcelháza

Gál Lívia

Arany / 1. hely

2.        

Fónad Lili

Eötvös Utcai MTNY Alapiskola, Komárom

Varga Rózsa

Arany / 2. hely

3.        

Szalóczi Boglárka

MTNY Alapiskola, Deáki

Renczés Nóra

Arany / 3. hely

4.        

Bittera Sophie Iman

Pozsonypüspöki MTNY AI és Óvoda

Mgr. Bittera Katalin

Ezüst

5.        

Danajka Máté

Kodály Zoltán Alapiskola, Galánta

Melicher Erika

Ezüst

6.        

Dobos Emma

Királyhelmeci MTNY AI

Dobos Tímea

Ezüst

7.        

Dóczi Boldizsár

Alapiskola, Bodrogszerdahely

Dóczi Sándor

Ezüst

8.        

Gál Noémi

Czuczor Gergely Alapiskola, Érsekújvár

Gál Teodóra

Ezüst

9.        

Illés Panka

II. Koháry István AI, Fülek

Mgr. Tóth Mónika

Ezüst

10.    

Madari Hanna

Eötvös Utcai MTNY Alapiskola, Komárom

Varga Rózsa

Ezüst

11.    

Ondrejcsák Anna

Tompa Mihály Alapiskola, Rimaszombat

Mihály Ágnes

Ezüst

12.    

Bíró Lilianna

Pázmány Péter Alapiskola és Óvoda, Vágsellye

Mgr. Páldy Eszter

Bronz

13.    

Dusza Hanna Zsófia

Kazinczy Ferenc MTNY Alapiskola, Tornalja

Czetner Hajnalka

Bronz

14.    

Mártha Mátyás

MTNY AI, Péder

Mártha Eszter

Bronz

15.    

Papp Gábor

Juhász Gyula AI, Léva

Kovács Barnabás

Bronz

16.    

Szabó Réka

Alistáli Református Egyházi AI

Táborská Ildikó

Bronz

17.    

Varga Zsanett

Buzitai MTNY AI

Pollag Szilvia

Bronz

 

A zsűri különdíja:

Illés Panka

II. Koháry István AI, Fülek

Mgr. Tóth Mónika

 

Hazai szerző művét előadó legsikeresebb versenyző:

Gál Noémi

Czuczor Gergely Alapiskola, Érsekújvár

Gál Teodóra

 

 

II. KATEGÓRIA – VERS

 

ID:

Név

Intézmény

Felkészítő

Sáv / Helyezés:

1.        

Gál Ádám Vajk

Tarczy Lajos MTNY Alapiskola, Hetény

Kiss Szilvia

Arany / 1. hely

2.        

Varga Zaránd Ágoston

Kodály Z. Alapiskola, Dunaszerdahely

Varga Éva

Arany / 2. hely

3.        

Hlinka Igor

Alapiskola Perbete

Tóth Péter

Arany / 3. hely

4.        

Ádám Eszter

Márai Sándor MTNY Gimnázium és Alapiskola, Kassa

Mgr. Tóth Mónika

Ezüst

5.        

Balla Ádám

Ady Endre MTNY Alapiskola, Párkány

Jakubík Teréz

Ezüst

6.        

Balogh Noémi

Féli MTNY Alapiskola

Mgr. Macsicza Emőke

Ezüst

7.        

Batta Gergely Sebestyén

Madách Imre MTNY Gimnázium, Somorja

Angyal Ilona

Ezüst

8.        

Bukovský Dorottya

MTNY Alapiskola, Deáki

Renczés Nóra

Ezüst

9.        

Kirner Karolina

Corvin Mátyás Alapiskola, Somorja

Mgr. Udvardi Anikó

Ezüst

10.    

Nagy Zsófia

Jókai Mór Alapiskola, Komárom

Varga Ilona

Ezüst

11.    

Veres Saskia

Rozsnyói Református Egyházközség AIapiskolája

Ambrus Irén

Ezüst

12.    

Balázs Réka Mária

Ipolyi Arnold Alapiskola, Ipolybalog

Hugyecz Zolcer Erika

Bronz

13.    

Deme Mátyás

Kazinczy Ferenc MTNY Alapiskola, Tornalja

Mgr. Szászi Edina

Bronz

14.    

Géczi Máté

Erdélyi János Alapiskola, Nagykapos

Boczán Erika

Bronz

15.    

Kovács Emese

Ady Endre MTNY Alapiskola, Párkány

Jakubík Teréz

Bronz

16.    

Múčková Sophia

Féli MTNY Alapiskola

Mgr. Borik Adriana

Bronz

17.    

Presinszky Emma

MTNY Alapiskola, Nyárasd

Magyar Gaál Lívia

Bronz

18.    

Szaniszló Judit Kincső

Tompa M. Ref. Gimnázium Rimaszombat

Tari Mária

Bronz

 

A zsűri különdíja:

Bukovský Dorottya

MTNY Alapiskola, Deáki

Renczés Nóra

 

 

Hazai szerző művét előadó legsikeresebb versenyző:

Balla Ádám

Ady Endre MTNY Alapiskola, Párkány

Jakubík Teréz

 

 

II. KATEGÓRIA – PRÓZA

 

ID:

Név

Intézmény

Felkészítő

Sáv / Helyezés:

1.        

Dórák Lara Jázmin

Vámbéry Ármin Alapiskola, Dunaszerdahely

Mgr. Vörös Mária

Arany / 1. hely

2.        

Fekete Lujza

Selye János Gimnázium, Komárom

Spátay Adrianna

Arany / 2. hely

3.        

Gabóda Balázs

MTNY Alapiskola, Nagygéres

Pokolné Tolcsvay Csilla

Arany /3. hely

4.        

Balog Attila

Tompa Mihály Alapiskola, Rimaszombat

Dohnányi Éva

Ezüst

5.        

Bitter Karolína

Pongrácz Ágoston Alapiskola, Negyed

Mgr. Varga Mária

Ezüst

6.        

Ferencz Zsolt

Magán Alapiskola, Rimaszombat

Kozlok Zsuzsa

Ezüst

7.        

Jánosdeák Ákos

AI és Óvoda, Szádalmás

Peniaško Jolán

Ezüst

8.        

Naňo Nimród

MTNY Alapiskola, Marcelháza

Naňo Boglárka

Ezüst

9.        

Pongrácz Tamás Achilles

Szenczi Molnár Albert Alapiskola, Szenc

Mgr. Pongrácz Flóra

Mgr. Szőcs Anett

Ezüst

10.    

Szabó György

Kóczán Mór AI, Csilizradvány

Mgr. Csicsay Éva

Ezüst

11.    

Tóth Gábor István

MTNY Alapiskola, Nyárasd

Magyar Gaál Lívia

Ezüst

12.    

Viszlai Anna Rozália

MTNY AI és Gimn., Szepsi

Rácz Erzsébet

Ezüst

13.    

Adamik Tamás

Selye János Gimnázium, Komárom

Gaál Gertrúd

Bronz

14.    

Forró Lilla

Csongrády Lajos AI, Szőgyén

Nagy Dóra

Bronz

15.    

Mucska Emma

MTNY AI, Nagymagyar

Ürge Judit

Bronz

16.    

Németh Marianna

Majthényi Adolf Alapiskola, Udvard

Mgr. Szőgyényi Lívia

Bronz

17.    

Šillo Dominik

Szenczi Molnár Albert Alapiskola, Szenc

Mgr. Szőcs Anett

Bronz

18.    

Vámoš Dorka

Tompa M. Ref. Gimnázium Rimaszombat

Tari Mária

Bronz

 

A zsűri különdíja:

Bitter Karolína

Pongrácz Ágoston Alapiskola, Negyed

Mgr. Varga Mária

 

 

III. KATEGÓRIA – VERS

 

ID:

Név

Intézmény

Felkészítő

Sáv / Helyezés:

1.        

Szalay Mátyás

Munka Utcai MTNY Alapiskola, Komárom

Laboda Róbert

Arany / 1. hely

2.        

Holocsy Zsóka Zsófia

Szenczi Molnár Albert Alapiskola, Szenc

Fekete Irén

Arany / 2. hely

3.        

Bangha Roland

Selye János Gimnázium, Komárom

Farkas Adrianna

Arany / 3. hely

4.        

Greman Dorka

Madách Imre MTNY Gimnázium, Somorja

Nagy Myrtil

Ezüst

5.        

Haris Katarina

Alapiskola Naszvad

Mgr. Holka Gizella

Ezüst

6.        

Magtamás Csilla

Füleki Gimnázium

Szvorák Zsuzsa

Ezüst

7.        

Pikler Mihály

Munka Utcai MTNY Alapiskola, Komárom

Habán Hajnalka

Ezüst

8.        

Rigó Bianka

József Attila AI és Óvoda, Vásárút

Mózes Hajnalka

Ezüst

9.        

Üveges Eszter

Erdélyi János Alapiskola, Nagykapos

Mgr. Urbán Emőke

Ezüst

10.    

Varga Renáta

MTNY Alapiskola, Deáki

Renczés Nóra

Ezüst

11.    

Ardamica Júlia

II. Koháry István AI, Fülek

Teleki Andrea

Bronz

12.    

Kempski Rebeka

Kodály Zoltán Gimnázium, Galánta

Restár Judit

Bronz

13.    

Korpás Lilla

Szenczi Molnár Albert Alapiskola, Szenc

Mgr. Tóth Katalin, PhD.

Bronz

14.    

Krcho Borbála

Márai Sándor MTNY Gimnázium és Alapiskola, Kassa

Mgr. Ádám Anikó

Bronz

15.    

Kuzma Dávid

Lukanyényei AI és Óvoda

Balázs Éva

 

Bronz

16.    

Nagy Veronika

Juhász Gyula AI, Léva

Mgr. Andrucska Csilla

Bronz

17.    

Rigó Richárd

MTNY AI, Nagytárkány

Dobos Mária

Bronz

18.    

Varga Levente

Bartók Béla MTNY AI, Nagymegyer

Mgr. Váradi Ildikó

Bronz

 

A zsűri különdíja:

Üveges Eszter

Erdélyi János Alapiskola, Nagykapos

Mgr. Urbán Emőke

 

 

III. KATEGÓRIA – PRÓZA

 

ID:

Név

Intézmény

Felkészítő

Sáv / Helyezés:

1.        

Ürge József Jakab

Féli MTNY Alapiskola

Ürge Judit

Arany / 1. hely

2.        

Halász Dániel

Czuczor Gergely Alapiskola, Érsekújvár

Horváth Melinda

Arany / 2. hely

3.        

Blanár Panna

Királyhelmeci Gimnázium

Nagy Gabriella

Arany / 3. hely

4.        

Galamb Krisztián

Alapiskola és Óvoda, Ragyolc

Mgr. György Henrietta

Ezüst

5.        

Gyurgyonovics Kinga

Juhász Gyula AI, Léva

Mgr. Andrucska Csilla

Ezüst

6.        

Kovács Vivien

Tompa Mihály Református Gimnázium, Rimaszombat

Tari Mária

Ezüst

7.        

Márik Fanny

MTNY Alapiskola, Nyárasd

Magyar Gaál Lívia

Ezüst

8.        

Morvai Viktória Bereniké

Ady Endre Alapiskola, Párkány

Jakubik Teréz

Ezüst

9.        

Nagy Isabella

Alapiskola Bátka

Mgr. Derencsényi Éva

Ezüst

10.    

Pálfy Vince

Kodály Z. Alapiskola, Dunaszerdahely

Mgr. Hykeš Tamara

Ezüst

11.    

Pleva Levente

Széchenyi István AI és Óvoda, Felsőszeli

Morovics Ibolya

Ezüst

12.    

Gyürky Mátyás

Munka Utcai MTNY Alapiskola, Komárom

Habán Hajnalka

Bronz

13.    

Jóba Zoltán

Feszty Árpád AI és Óvoda Ógyalla

Mgr. Jakab Erika

Bronz

14.    

Kónya Dániel

Tornai Alapiskola

Balázs Éva

Bronz

15.    

Menyhárt Márton

Alapiskola és Óvoda Nádszeg

Mgr. Fülöp Leona

Bronz

16.    

Straňáková Emma

Szenczi Molnár Albert Alapiskola, Szenc

Matus Mónika

Bronz

17.    

Takács Simona

Erdélyi János Alapiskola, Nagykapos

Urbán Emőke

Bronz

18.    

Tóth Krisztián

MTNY Alapiskola, Nyárasd

Magyar Gaál Lívia

Bronz

 

A zsűri különdíja:

Gyurgyonovics Kinga

Juhász Gyula AI, Léva

Mgr. Andruska Csilla

 

Hazai szerző művét előadó legsikeresebb versenyző:

Galamb Krisztián

Alapiskola és Óvoda, Ragyolc

Mgr. György Henrietta

 

 

IV. KATEGÓRIA – VERS

 

ID:

Név

Intézmény

Felkészítő

Sáv / Helyezés:

1.

Tóth Angelika

Egészségügyi Középiskola, Dunaszerdahely

Török Mária

Arany / 1. hely

2.

Gál Réka Ágota

Selye János Gimnázium, Komárom

Mgr. art. Kiss Szilvia

Arany / 2. hely

3.

Török Máté

Selye János Gimnázium, Komárom

Spátay Adrianna

Arany / 3. hely

4.

Balla Dávid

Selye János Gimnázium, Komárom

Szabó Viktor

Danczi Annamária

Ezüst

5.

Bari Fatima

Gimnázium, Királyhelmec

Mgr. Pekárovics Marianna

Ezüst

6.

Béhr László István

MTNY Magángimnázium, Dunaszerdahely

Simon Beáta

Ezüst

7.

Bukovszky Orsolya

Selye János Gimnázium, Komárom

Spátay Adrianna

Ezüst

8.

Janácsek Alexandra

Királyhelmeci Gimnázium

Mgr. Agnesa Hriczová

Ezüst

9.

Lakatos Lili

Selye János Gimnázium, Komárom

Spátay Adrianna

Ezüst

10.

Méri Mátyás

Gimnázium Párkány

Uzsák Éva

Ezüst

11.

Németh Enikő

Madách Imre Gimnázium, Somorja

Horváth László

Ezüst

12.

Csikmák Katalin Mária

MTNY Alapiskola és Gimnázium, Duna utca, Pozsony

Író Erzsébet

Bronz

13.

Farkaš Iveta

Ivan Krasko Gimnázium, Rimaszombat

Bronz

14.

Fodor Dóra

Vámbéry Ármin Gimnázium, Dunaszerdahely

Mgr. Fonód Júlia

Bronz

15.

Gál Laura

Tompa Mihály Református Gimnázium, Rimaszombat

Gál Sándor

Majercsík Mária

Bronz

16.

Marcell Viktória

Vámbéry Ármin Gimnázium, Dunaszerdahely

Mgr. Soóky Ágota

Bronz

17.

Pongrácz Emese

Szenci Közös Igazgatású MTNY Iskola

Pongrácz Flóra

Bronz

 

A zsűri különdíja:

Bari Fatima

Gimnázium, Királyhelmec

Mgr. Pekárovics Marianna

 

Hazai szerző művét előadó legsikeresebb versenyző:

Méri Mátyás

Gimnázium Párkány

Uzsák Éva

 

 

IV. KATEGÓRIA – PRÓZA

 

ID:

Név

Intézmény

Felkészítő

Sáv / Helyezés:

1.

Krompasky Kristóf

Márai Sándor Gimnázium és Alapiskola, Kassa

Bodon Andrea

Arany / 1. hely

2.

Csóka Dávid

Balony

PaedDr. Farkas Adriana

Arany / 2. hely

3.

Jankulár Tamás

Selye János Gimnázium, Komárom

Spátay Adrianna

Arany / 3. hely

4.

Bystrianska Karina

Füleki Gimnázium

Szvorák Zsuzsa

Ezüst

5.

Horváth Dávid

Ipari Szakközépiskola, Komárom

Kiss Péntek József

Ezüst

6.

Oros Boglárka Sára

Selye János Gimnázium, Komárom

Farkas Adrianna

Ezüst

7.

Szebellai Dániel

Selye János Gimnázium, Komárom

Farkas Adrianna

Ezüst

8.

Bacsfai Márk

MTNY Alapiskola és Gimnázium, Duna utca, Pozsony

Demcsák Edit

Bronz

9.

Berényi Kristóf

Kodály Zoltán Gimnázium, Galánta

Bergendi Mónika

Bronz

10.

Gaál Alexandra

Vámbéry Ármin Gimnázium, Dunaszerdahely

Mgr. Kiss Ágota

Bronz

11.

Hajdók Fruzsina

Gimnázium, Királyhelmec

Mgr. Agnesa Hriczová

Bronz

12.

Köles Bence

MTNY Magángimnázium, Dunaszerdahely

Simon Beáta

Bronz

13.

Mézes Vivien

Corvin Mátyás Gimnázium Nagymegyer

Ing. Mgr. Németh Erika

Bronz

14.

Nagy Ákos

Ipari Szakközépiskola, Komárom

Kiss Péntek József

Bronz

15.

Tóth Tamás

MTNY Magángimnázium, Dunaszerdahely

Horváth Péter

Bronz

16.

Ürge Kristóf

Szenczi Molnár Albert Gimnázium és Szakközépiskola

 

Ürge Judit

Bronz

17.

Zagyi Benjámin

Ivan Krasko Gimnázium, Rimaszombat

Bronz

 

A zsűri különdíja:

Bystrianska Karina

Füleki Gimnázium

Szvorák Zsuzsa

 

Hazai szerző művét előadó legsikeresebb versenyző:

Köles Bence

MTNY Magángimnázium, Dunaszerdahely

Simon Beáta

 

 

V. KATEGÓRIA – VERS

 

ID:

Név

Intézmény

Felkészítő

Sáv / Helyezés:

1.

Laboda Róbert

Komárom

Szabó Csilla

Arany / 1. hely

2.

Döme Sándor

Komárom (lakhely)

Arany / 2. hely

 

Bohák Anikó

Kéty (lakhely)

 

Arany / 3. hely

3.

Fodor Péter

Nyitrai Konstantin Filozófus Egyetem

Mgr. N. Tóth Anikó, PhD.

Ezüst

4.

Ferencz Flóra

Jozef Adamovič Konzervatórium, Kassa

Bronz

5.

Kováč Enikő

Bél Mátyás Egyetem, Közgazdasági Kar, Besztercebánya

Bronz

 

 

V. KATEGÓRIA – PRÓZA

 

ID:

Név

Intézmény

Felkészítő

Sáv / Helyezés:

1.

Demko András mérnök

Nagyida

Arany / 1. hely

2.

Pongrácz Flóra

Szenc

Arany / 2. hely

3.

Csölle Stefánia

Nyitrai Konstantin Filozófus Egyetem

Mgr. N. Tóth Anikó, PhD.

Arany / 3. hely

4.

Bús Anikó

Nyitrai Konstantin Filozófus Egyetem

Ezüst

 

 

VI. KATEGÓRIA – ÉNEKELT / MEGZENÉSÍTETT VERSEK

 

ID:

Csoport / szólista

Település

Művészeti vezető

Sáv / Helyezés:

1.

PARADIGMA zenekar

Galánta

Molnár Rita

Arany / 1. hely

2.

CSILLAGVIRÁG

Rimaszombat

Páko Mária

Arany / 2. hely

3.

PIANO verséneklő együttes

Fegyverneki Ferenc Közös Igazgatású Katolikus Iskola, Ipolyság

Wollent Andrea

A Arany / 3. hely

4.

Alone Avenue

Királyhelmec

Németh Olivér

Ezüst

5.

B 612

Révkomárom

Dömény Krisztián

Ezüst

6.

Campa-nulla

Szenc

Pongrácz Flóra

Ezüst

7.

Double Twins

Zselíz

Jankus Zsolt

Ezüst

8.

ENDORFIN

Rozsnyó

Papp Viktória

Ezüst

9.

HORYZONE

Rozsnyó

Uličný Ibolya

Ezüst

10.

Bakancsosok

Dunaszerdahely

Mráz Vilma

Bronz

11.

Broslevel

Füleki Gimnázium

Burovincz Laura

Bronz

12.

Everest

Füleki Gimnázium

Hámor Martin, Burovincz Laura

Bronz

 

A leghangulatosabb előadásmód:

Csoport:

Település:

Művészeti vezető:

ENDORFIN

Rozsnyó

Papp Viktória

 

A legeredetibb zenei hangzás:

Csoport:

Település:

Művészeti vezető:

B 612

Révkomárom

Dömény Krisztián

 

A PARADIGMA zenekar meghívást kap a Borostyán fesztiválra és a Korzár együttes érsekújvári évzáró koncertjére.

 

 

VII. KATEGÓRIA – LÍRAI SZÍNPADOK

 

ID:

Együttes

Település

Rendező

 

1.

GIMISz Diákszínpad

Komáromi VMK, Selye János Gimnázium, Komárom

Csengel Mónika

Emléklap a sikeres szereplésért

2.

Sycorax

Gimnázium, Királyhelmec

Mgr. Pekárovics Marianna

Emléklap a sikeres szereplésért

 


  Ha értesülni szeretne róla, hogy milyen új videók kerülnek fel az oldalra
csatlakozzon a Televízió Facebook-oldalához!


A cikkek, illetve videók tartalma nem feltétlenül tükrözi a szerkesztőség véleményét.
Célunk, hogy lehetőséget adjunk különböző vélemények megjelenésére.


...

Tags: , , ,


A bejegyzés trackback címe: https://www.televizio.sk/2017/05/a-tompa-mihaly-orszagos-verseny-orszagos-dontojenek-eredmenyei-2017/trackback/


Most itt van: Home // Díjátadó, Esemény, Irodalom, Művészet, Színház, Verseny, Videók // A Tompa Mihály Országos Verseny döntőjének eredményei




Ez is érdekelheti:


© Magyar Interaktív Televízió





© 2010 Magyar Interaktív Televízió. All rights reserved.
Edited by Microgramma