XXVIII. TMOV – a 3. kategória zsűrije

A XXVIII. Tompa Mihály Országos Verseny országos döntőjén a 3. kategória zsűrije is bemutatkozott a versenyzőknek. A zsűri elnöke Bárdos Ágnes, tagjai Szabó Csilla rendező, drámapedagógus; Mizser Attila, az Irodalmi Szemle főszerkesztője és Lajos András színművész.

A XXVIII. Tompa Mihály Országos Verseny országos döntőjének hivatalos eredményei (díjazottak) 2019-ben Rimaszombat

III. KATEGÓRIA – VERS

Név

Intézmény

Felkészítő

Sáv

Korpás Lilla

Szenczi Molnár Albert MTNY AI, Szenc

Tóth Katalin

Arany  1.

Gál Ádám Vajk

Tarczy Lajos Alapiskola, Hetény

Mgr. art. Kiss Szilvia

Arany  2.

Pinke Marián

Eötvös Utcai MTNY AI, Komárom

Laboda Róbert

Arany  3.

Bedecs Patrik

Felsőszeli Széchenyi István AI

Morovics Ibolya

Ezüst

Bukovský Dorottya

Deáki Alapiskola

Renczés Nóra

Ezüst

Hlinka Igor

Alapiskola Perbete

Culka Ottó

Ezüst

Horváth Zenkő Veronika

Felsőszeli Széchenyi István AI

Morovics Ibolya

Ezüst

Képeš Lóránt

Alapiskola Buzita

Szaszák Éva

Ezüst

Ruszó Chiara

Szombathy Viktor MTNYA, Feled

Imrecze Zoltán

Ezüst

Zeman Dávid              

Szenczi Molnár Albert MTNY AI, Szenc

Tóth Katalin

Ezüst

Bíróczi Léda

Szemerényi Károly MTNYA, Tardoskedd

Mgr. Vanya Lívia

Bronz

Deme Mátyás

Kazinczy Ferenc MTNYA, Tornalja

Szabó Nikola

Bronz

Házik Tímea

Tompa Mihály AI, Rimaszombat

Mgr. Mács Gyöngyi

Bronz

Mihalovič Veronika

Felsőszeli Széchenyi István AI

Morovics Ibolya

Bronz

Nagy Emma

Juhász Gyula Alapiskola, Léva

Mgr. Andruska Csilla

Bronz

Nagy Gabriella

Boldog Salkaházi Sára Egyházi Iskolaközpont, Szepsi

Mgr. Pelegrin Krisztina

Bronz

Rigó Bianka

József Attila AI és Óvoda – Vásárút

Mózes Hajnalka

Bronz

A zsűri különdíja:  Horváth Zenkő Veronika

Hazai szerző művét előadó legsikeresebb versenyző:  Zeman Dávid

III. KATEGÓRIA – PRÓZA

Név

Intézmény

Felkészítő

Sáv

Szőcs Ákos

Szenczi Molnár Albert MTNy AI, Szenc

Tóth Katalin

Arany  1.

Ožvald Damián

Czuczor Gergely Alapiskola, Érsekújvár

Horváth Melinda

Arany  2.

Ürge József Jakab       

Alapiskola, Fél

Mgr. Ürge Judit

Arany  3.

Fekete Lujza

Selye János Gimnázium, Komárom

Spátay Adriana

Ezüst

Édes Levente

Alistáli Református Egyházi AI

Édes Enikő

Ezüst

Jelen Jázmin

Eötvös Utcai MTNy AI, Komárom

Laboda Róbert

Ezüst

Tóth Eszter

Alapiskola Bodrogszerdahely

Mgr. Krupi Hajnalka

Ezüst

Lénárt Dóra                

Széchenyi István AI, Felsőszeli

Morovics Ibolya

Ezüst

Viszlai Anna Rozália

Alapiskola Buzita

Szaszák Éva

Ezüst

Vass Roland Eduard

II. Koháry István Alapiskola, Fülek

Mgr. Vankó Attila

Ezüst

Pőcz Anna

MTNy AI Nagymagyar

Bohák Csaba

Ezüst

Daru Csenge

Pázmány Péter AI és Óvoda, Vágsellye

Mgr. Dohányos Katalin

Bronz

Molnár Karolina

II. Koháry István Alapiskola, Fülek

Mgr. Vankó Attila

Bronz

Pierzchala Virág Anna

Kazinczy Ferenc MTNy AI, Tornalja

Ligárt Nikolett

Bronz

Blanár Ábel

Gimnázium, Királyhelmec

Nagy Gabriella

Bronz

Bernáth Eszter

Amade László Alapiskola, Bős

Mgr. Horváth Renáta

Bronz

Bajcsi Boglárka

Alapiskola Lakszakállas

Krascsenics Renáta

Bronz

Tóth Máté

Stampay János AI, Köbölkút

Csepiga Gizella

Bronz

 

A zsűri különdíja:  Fekete Lujza,  Vass Roland Eduard

Hazai szerző művét előadó legsikeresebb versenyző: Lénárt Dóra

 

 

(Visited 96 times, 1 visits today)

További hasonló témájú videók

%d blogger ezt szereti: