VIII. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny – Díjkiosztó

2017. június 4-én és 5-én tartották meg Rozsnyón a Történelmi Városháza épületében a VIII. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny országos döntőjét. Az alábbiakban a díjkiosztó ünnepséget és a díjazottak listáját láthatják.

2017-06-05 Ipolyi Díjkiosztó

VIII. Ipolyi Arnold Országos Népmesemondó Verseny – Díjkiosztó

VIII. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny országos döntőjének eredményei, 2017

 

KÜLÖNDÍJAK:

– Danyi Erik, Fülek (4. kategória) – a leghitelesebb cigány karakter díja

– Borbás Zoltán (3. kategória) és Mihalovics Veronika (3. kategória) – a tájnyelv hiteles megőrzéséért és továbbadásáért

 

 

BRONZSÁVOS MESEMONDÓK:

 

Versenyző neve:

Versenyző lakhelye:

Kategória:

Felkészítő neve:

Balta Rita

Szepsi

1. kategória

Pogány Éva

Bombicz Csenge Kata

Szímő

2. kategória

Kollár Tibor

Bravisz Adrián

Szalóc

2. kategória

Király Katalin

Csáki Anna

Nagytúr

1. kategória

Pálffy Zsuzsa

Forró Lilla

Szőgyén

3. kategória

Nagy Dóra

Haver Laura

Hidaskürt

3. kategória

Presinszky Ágnes

Lovas Martina

Barca

2. kategória

Mgr. Kobol Ildikó

Pollák Zsófia

Gúta

3. kategória

Mgr. Horváth Edit

Porubsky Andrea

Pozsony

3. kategória

Ádámka Adriana, Mgr.

Puporka Ingrid

Csákányháza

3. kategória

PaedDr. Nagy Tóth Melinda

Ragány Szidónia

Szomotor

4. kategória

Dóczi Sándor

Ragány Vivien

Szomotor

4. kategória

Dóczi Sándor

Szalóci András

Deáki

2. kategória

Renczés Nóra

Tamási Blanka

Nagymegyer

3. kategória

Nagy Gábor

Török Ádám

Perbete

2. kategória

Mgr. Török Sarolta

Varga Renáta

Deáki

4. kategória

Renczés Nóra

 

EZÜSTSÁVOS MESEMONDÓK:

 

Versenyző neve:

Versenyző lakhelye:

Kategória:

Felkészítő neve:

Badin Álmos Bence

Várhosszúrét

3. kategória

Badin Ádám

Balázs Vivien

 

3. kategória

Német Ingrid

Baranyai Péter

 

2. kategória

Mgr. Morvai Szilvia

Bárdi Emma

Fülek

2. kategória

Mgr. Varga Lia

Bencz Levente

Gímes

3. kategória

Simko Kinga

Bencz Zsolt

Gímes

3. kategória

Simko Kinga

Berky Francesca

Fülek

3. kategória

Mgr. Rubint Sára

Bíró Lilianna

Vágsellye

2. kategória

Páldy Eszter

Bitter Karolína

Negyed

3. kategória

Varga Mária

Blanár Ábel

Kisgéres

3. kategória

Pandi Zsuzsanna

Borbás Zoltán

Hanva

3. kategória

Galko Andrea

Csáky Katalin

Kelenye

4. kategória

Németh Ágota

Csáky Máté

Ipolybalog

4. kategória

Németh Ágota

Csiba Màriò

Nagyfödémes

2. kategória

Svarda Erzsèbet

Czajlik Boglárka

Nagymegyer

4. kategória

Mózes Endre

Danko Gábor

Rozsnyó

3. kategória

Tamás Ákos

Daru Emese

Vágkirályfa

4. kategória

Mgr. Paszmár Erzsébet

Fajd Laura

Csákányháza

3. kategória

PaedDr. Nagy Tóth Melinda

Jakab András Gergely

Perbete

3. kategória

Mgr. Török Sarolta

Jánosdeák Ákos

Tornagörgő

3. kategória

Rajczi Zsuzsa

Lacza Anikó

Perbete

5. kategória

Mgr. Török Sarolta

Lovas Gergő

Barca

2. kategória

Mgr. Kovács Csilla

Méri Mátyás

Szőgyén

5. kategória

Uzsák Éva

Miko Lilianna

Tornalja

1. kategória

Miko Attila

Molnár Boglárka

Vezekény

3. kategória

Mgr. Bihercz Iveta

Molnár Monika

Serke

3. kategória

PaedDr. Kovács Mária

Németh Levente

Nagyabony

3. kategória

Mgr. Muzslay Éva

Orbán Titusz

Baka

3. kategória

Mgr. Zemes Szilvia

Országh Róbert István

Velkenye

5. kategória

Lukács Veronika

Palencsár Kristóf

Perín-Chým

2. kategória

Pollag Szilvia

Pinke Jakab Zoltán

Perbete

5. kategória

Pinke Andrea

Ruszó Chiara

Simonyi

4. kategória

Imrecze Zoltán

Syllaba Jázmin

Muzsla

4. kategória

Fundárek Szilvia

Székely Róbert

Sajógömör

2. kategória

Száraz Marianna

Šukola Eszter

Szőgyén

4. kategória

Nothart Erika

Tóth András

Csicser

3. kategória

Mgr. Balogh Mónika

Tóth Gellért

Kéty

2. kategória

Molnár Judit

Tóth Lilla

Rozsnyó

3. kategória

Ambrus Irén

Varga Zsanett

Komárovce

2. kategória

Pollag Szilvia

 

ARANYSÁVOS MESEMONDÓK:

 

Versenyző neve:

Versenyző lakhelye:

Kategória:

Felkészítő neve:

Alabán Dániel

Gömörsíd

2. kategória

Bene Valéria

Antal Márk

Sirkovce

3. kategória

Tari Mária

Beňo Róbert

Palást

4. kategória

Oszoli Valéria, Sztankó Tímea

Bobál Dániel

Pálfala

3. kategória

PaedDr. Kovács Mária

Botos Máté János

 

3. kategória

Benko Tünde

Bukovský Dorottya

Deáki

3. kategória

Renczés Nóra

Danyi Erik

Fülek

4. kategória

Mgr. Soós Erika

Deák Dániel

Gesztete

4. kategória

Kovács Eszter

Dóczi Balambér

Kiskövesd

1. kategória

Dóczi Sándor

Dóczi Boldizsár

Kiskövesd

2. kategória

Dóczi Sándor

Farkaš Dániel

Rimaszombat

4. kategória

Angyal László

Galamb Krisztián

Csákányháza

4. kategória

Mgr. György Henrietta

Heinrich Zsófia

Tornalja

1. kategória

Heinrich Zsuzsanna

Horváth Elizabeth

Újbást

4. kategória

Kovács Eszter

Hugyec Zsófia

Csata

2. kategória

Molnár Judit

Illés Dorka

Fülekpüspöki

2. kategória

Mgr. Mihály Judit

Karvai Vittorió

Negyed

2. kategória

Varga Mária

Képes Lóránt

Reste

3. kategória

Mgr. Szaszák Éva

Kikín Letícia

Várgede

4. kategória

Rabec Nikolett

Klimó Kitti

Muzsla

4. kategória

Kovács Anasztázia

Lénárt Dóra

Felsőszeli

4. kategória

Morovics Ibolya

Lenkey Gábor

Lekenye

5. kategória

Lukács Veronika

Lojda Tímea

Vámosladány

5. kategória

Bálint Katalin

Makkai Bianka

Várhosszúrét

4. kategória

Tóth Sándor

Mihalovics Zsófia

Fülek

2. kategória

Mgr. Varga Lia

Mihalovič Veronika

Taksony

3. kategória

Morovics Ibolya

Molnár Kornélia

Kecső

5. kategória

Lukács Veronika

Oszlík Kinga

Érsekkéty

5. kategória

Oszlík Kinga

Pleva Levente

Alsószeli

4. kategória

Morovics Ibolya

Ruszó Emil

Gömörsíd

3. kategória

Mgr.Soós Erika

Sofranko Áron

Runya

2. kategória

Kiss Sarolta

Uhrin István

Negyed

3. kategória

Krommel Gabriella

Veréb Fanny

Tornalja

3. kategória

Kosztúr Ágnes

Zagyi Fruzsina

Almágy

2. kategória

Mgr. Agócs Andrea

 

Nem jelentek meg a döntőn:

 

Versenyző neve:

Versenyző lakhelye:

Kategória:

Felkészítő neve:

Kórósi Virág

Nagymegyer

2. kategória

Móricz Andrea

Demko András mérnök

Nagyida

6. kategória

Zagiba Tamás

Jólész

6. kategória

Molnár Orsolya Panna

Csicser

2. kategória

Markó Erzsébet

 


  Ha értesülni szeretne róla, hogy milyen új videók kerülnek fel az oldalra
csatlakozzon a Televízió Facebook-oldalához!


A cikkek, illetve videók tartalma nem feltétlenül tükrözi a szerkesztőség véleményét.
Célunk, hogy lehetőséget adjunk különböző vélemények megjelenésére.


Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


A bejegyzés trackback címe: https://www.televizio.sk/2017/06/viii-ipolyi-arnold-nepmesemondo-verseny-dijkioszto/trackback/

Most itt van: Home // Díjátadó, ESEMÉNY, KULTÚRA, Népművészet, VIDEÓK // VIII. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny – Díjkiosztó





© Magyar Interaktív Televízió





© 2010 Magyar Interaktív Televízió. All rights reserved.
Edited by Microgramma