Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny • Lénárt Dóra, Felsőszeli

A III. kategóriában versenyző Lénárt Dóra (Széchenyi István MTNYAI Felsőszeli) aranysávval értékelt produkciója. 

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny • Máté Gábor, Vígtelke

A III. kategóriában versenyző Máté Gábor (Dénes György Alapiskola, Vígtelke) ezüstsávos besorolást nyert mesemondása.

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny • Pleva Levente, Alsószeli

A III. kategóriában versenyző alsószeli Pleva Levente (Széchenyi István MTNYAI, Felsőszeli) aranysávba sorolt előadása. 

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny • Ebéd előtt mesél a zsűri

Egy kis lazítás a sok versenyelőadás sorában. Pintér Zsolt mesél, aztán folytatjuk.

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny • Nagy Georgina, Negyed

A III. kategóriában versenyző Nagy Georgina (Pongrácz Ágoston Alapiskola, Negyed) aranysávos minősítést elnyert előadása. 

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny • Sósik Beáta, Tornalja

A III. kategóriában versenyző Sósik Beáta (Kazinczy Ferenc MTNYAI Tornalja) ezüstsávos mesemondása. 

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny • Ruszó Chiara, Simonyi

A  III. kategóriában versenyző simonyi Ruszó Chiara (Szombathy Viktor Alapiskola) aranysávval értékelt mesemondása. 

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny • Szalacsi Rebeka, Balony

A III. kategóriában versenyző Szalacsi Rebeka (Kóczán Mór Alapiskola, Csilizradvány) ezüstsávra értékelt előadása.

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny • Tamási Blanka, Nagymegyer – Izsap

A III. kategóriában versenyző Tamási Blanka (Bartók Béla Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola, Nagymegyer) ezüstsávra értékelt mesemondása.

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny • Veréb Fanni, Tornalja

A III. kategóriában versenyző Veréb Fanni (Kazinczy Ferenc MTNYAI Tornalja) aranysávval értékelt mesemondása.

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny • Pongrácz Pál Barnabás, Nagyabony

A III. kategóriában versenyző nagyabonyi Pongrácz Pál Barnabás (Vámbéry Ármin MTNYAI, Dunaszerdahely) ezüstsávot hozó mesemondása. 

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny • Kováč Liliána, Köbölkút

A III. kategóriában versenyző Kováč Liliána (Stampay János Alapiskola – Köbölkút) mesemondása.  

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny • Képeš Lóránt, Reste

A III. kategóriában versenyző restei Képeš Lóránt (Buzitai MTNYAI) ezüstsávos mesemondása. 

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny • Danko Gábor, Rozsnyó

A III. kategóriában versenyző Danko Gábor (Fábry Zoltán Alapiskola, Rozsnyó) aranysávos mesemondása, amellyel kiemelt különdíjat is szerzett. 

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny • Hizsnyai László, Fülek

A III. kategóriában versenyző Hizsnyai László (II. Koháry István Alapiskola, Fülek) aranysávot jelentő mesemondása.