Most itt van: Home // Posts Tagged With Rozsnyó

XXVII. Tompa Mihály OV – Uličná Lucia, Rozsnyó

XXVII. Tompa Mihály OV - Uličná Lucia, Rozsnyó
III. kategória, VERS • Uličná Lucia (Rozsnyó)Benjámin László: Változat népmesére című művét adta elő bronzsávos eredménnyel. Felkészítője Uličná Ibolya volt.    »

IX. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny – Tóth Lilla, Rozsnyó

IX. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny - Tóth Lilla, Rozsnyó
A IX. Ipolyi Arnold Népmesemondó Versenyen Tóth Lilla (Rozsnyó) A három együgyű lányról mondott mesét a III. kategóriában.   »

XXVII. Tompa Mihály OV – EndOrFin, Rozsnyó

XXVII. Tompa Mihály OV - EndOrFin, Rozsnyó
A VI. kategóriában, a verséneklők között lépett színpadra a rozsnyói EndOrFin együttes. Versenyelőadásukban Papp Viktória József Attila és Erdős Virág Mondjátok meg című művét dolgozták fel. Művészeti vezető: Papp Viktória.    »

VIII. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny – Molnár Boglárka, Vezekény

VIII. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny - Molnár Boglárka, Vezekény
Molnár Boglárka (Vezekény) előadása a VIII. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny országos döntőjén a III. kategóriában.    »

VIII. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny – Jakab András Gergely, Perbete

VIII. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny - Jakab András Gergely, Perbete
Jakab András Gergely (Perbete) előadása a VIII. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny országos döntőjén a III. kategóriában.    »

VIII. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny – Bobál Dániel, Pálfala

VIII. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny - Bobál Dániel, Pálfala
Bobál Dániel (Pálfala) előadása a VIII. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny országos döntőjén a III. kategóriában.    »

VIII. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny – Ruszó Emil, Gömörsíd

VIII. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny - Ruszó Emil, Gömörsíd
Ruszó Emil (Gömörsíd) előadása a VIII. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny országos döntőjén a III. kategóriában.    »

VIII. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny – Uhrin István, Negyed

VIII. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny - Uhrin István, Negyed
Uhrin István (Negyed) előadása a VIII. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny országos döntőjén a III. kategóriában.    »

VIII. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny – Botos Máté János, Fülek

VIII. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny - Botos Máté János, Fülek
Botos Máté János (Fülek) előadása a VIII. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny országos döntőjén a III. kategóriában.    »

VIII. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny – Bukovský Dorottya, Deáki

VIII. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny - Bukovský Dorottya, Deáki
Bukovský Dorottya (Deáki) előadása a VIII. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny országos döntőjén a III. kategóriában.    »

VIII. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny – Danko Gábor, Rozsnyó

VIII. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny - Danko Gábor, Rozsnyó
Danko Gábor (Rozsnyó) előadása a VIII. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny országos döntőjén a III. kategóriában.    »

VIII. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny – Tóth Lilla, Rozsnyó

VIII. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny - Tóth Lilla, Rozsnyó
Tóth Lilla (Rozsnyó) előadása a VIII. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny országos döntőjén a III. kategóriában.    »


© 2010 . All rights reserved.
Edited by Microgramma