Epizód:
XXVIII. TMOV – Verséneklők | Dada Club (Komárom) XXVIII. TMOV – Verséneklők | Csillagvirág (Rimaszombat) XXVIII. TMOV – Verséneklők | Paradigma (Felsőszeli) XXVIII. TMOV – Verséneklők | HoryZone (Rozsnyó) XXVIII. TMOV – Verséneklők | Göbő Anna és Göbő Sándor (Léva) XXVIII. TMOV – Verséneklők | Alárbopavi (Párkány) XXVIII. TMOV – Verséneklők | Everest (Fülek) XXVIII. TMOV – Verséneklők | Campa-Nulla (Szenc) XXVIII. Tompa Mihály Országos Verseny – Díjkiosztó gála (6.) XXVIII. TMOV – Verséneklők | EndORFin (Rozsnyó) XXVII. Tompa Mihály OV – Mag Kristóf, Fülek XXVIII. Tompa Mihály Országos Verseny – Megvannak az eredmények! XXVII. Tompa Mihály OV – Uličná Lucia, Rozsnyó XXVII. Tompa Mihály OV – Bangha Roland, Komárom XXVIII. Tompa Mihály Országos Verseny – MEGNYITÓ XXVII. Tompa Mihály OV – Bittera Sophie Iman, Pozsony XXVII. Tompa Mihály OV – Fülöp Mihály Pál, Fél XXVII. Tompa Mihály OV – Homoly Krisztina, Rimaszombat XXVII. Tompa Mihály OV – Karvai Vittorio, Negyed XXVII. Tompa Mihály OV – Struhár Mátyás, Párkány XXVII. Tompa Mihály OV – Madari Hanna, Komárom XXVII. Tompa Mihály OV – Szalóczi Boglárka, Deáki XXVII. Tompa Mihály OV – Szőke Donát, Hidaskürt A XXVIII. Tompa Mihály Országos Verseny programja XXVIII. TMOV – Verséneklők | Törtakkord (Komárom) XXVIII. Tompa Mihály Országos Verseny – Díjkiosztó gála (1.) XXVIII. TMOV – Verséneklők | Red Lips (Ipolybalog) XXVIII. Tompa Mihály Országos Verseny – Díjkiosztó gála (2.) XXVIII. TMOV – Verséneklők | The Töpörtyűk (Gúta) XXVIII. Tompa Mihály Országos Verseny – Díjkiosztó gála (3.) XXVIII. Tompa Mihály Országos Verseny – Díjkiosztó gála (4.) XXVIII. Tompa Mihály Országos Verseny – Díjkiosztó gála (5.)

XXVIII. TMOV – Verséneklők | EndORFin (Rozsnyó)

Rozsnyóról újra ott volt az EndORFin, akik ezúttal trióban léptek színpadra. A formáció Radnóti Miklós Szerelmi ciklus (27-28-36) és Dezsó Kata Előszó című művét zenésítette meg.

Papp Viktória – ének, gitár
Papp Márton – cajon
Hranyó Ádám – basszusgitár

EndORFin (Rozsnyó)
EndORFin (Rozsnyó)

A XXVIII. Tompa Mihály Országos Versenyen a verséneklők között idén 18 együttes, formáció, szólista lépett színpadra az ország szinte minden régiójából. A szakmai zsűri összetétele a következő volt: Nagy László (a Borostyán együttes frontembere – Komárom) – zsűri elnöke, Varga Richárd (verséneklő, slammer – Veszprém), Zaťko Ervin (az ATEMPO.sk alapítója, főszerkesztője – Csáb)

VI. KATEGÓRIA – ÉNEKELT/MEGZENÉSÍTETT VERSEK

Csoport

Település/Intézmény

Művészeti vezető

Sáv

HoryZone

Rozsnyó

Anna Baffy

Arany (különdíj)

ZEKERES együttes

Szepsi

Viszlai Tibor

Arany 1.

A.F.F. zenekar

Kassa

Bodnár Attila

Arany 2.

Göbő Anna és Sándor

Léva

Göbő Sándor

Arany 3.

CSILLAGVIRÁG

Rimaszombat

Páko Mária

Ezüst

DADA CLUB

Komárom

Lakatos Áron

Ezüst

EndORFin

Rozsnyó

Papp Viktória

Ezüst

New Orleans, majd alvászavar

Komárom

Simon Ákos

Ezüst

PARADIGMA

Felsőszeli

Molnár Rita

Ezüst

PROVENIENS

Ipolyság

Mgr. Petrezsil Noémi

Ezüst

RED LIPS

Ipolybalog

Csáky Máté, Lukács Imre

Ezüst

SUHANCOK

Komárom

Vörös Áron

Ezüst

The Töpörtyűk

Gúta

Sipos Dávid

Ezüst

TÖRTAKKORD

Komárom

Molnár Mátyás

Ezüst

VIHARVIRÁG

Rimaszombat

Páko Mária

Ezüst

Alárbopavi

Párkány, Gimnázium

 

Bronz

CAMPA-NULLA

Szenc

Pongrácz Flóra

Bronz

EVEREST

Fülek

Szvorák Zsuzsa

Bronz

A zsűri különdíja: HoryZone (aranysáv)

A legizgalmasabban hangszerelt előadásért:  A.F.F. zenekar

A zsűri elnökének, Nagy Lászlónak felajánlása: a kategória győztese, a ZEKERES együttes részt vehet az idei Borostyán fesztiválon.

 

(Visited 165 times, 1 visits today)

További hasonló témájú videók

%d blogger ezt szereti: