XXVI. Tompa Mihály Országos Verseny – Kirner Karolina, Somorja

Kirner KarolinaA II. kategória versmondói között állt pódiumra Kirner Karolina, a somorjai Corvin Mátyás Alapiskola növendéke, hogy elmondja Romhányi József Nyúliskola című versét.

 Felkészítője: Mgr. Udvardi Anikó.

A XXVI. Tompa Mihály Országos Versenyt 2017. április 27–29. között tartották Rimaszombatban.

Eredmények a kategóriában:

II. KATEGÓRIA – VERS

Név

Intézmény

Felkészítő

Sáv / Helyezés:

Gál Ádám Vajk

Tarczy Lajos MTNY Alapiskola, Hetény

Kiss Szilvia

Arany / 1. hely

Varga Zaránd Ágoston

Kodály Z. Alapiskola, Dunaszerdahely

Varga Éva

Arany / 2. hely

Hlinka Igor

Alapiskola Perbete

Tóth Péter

Arany / 3. hely

Ádám Eszter

Márai Sándor MTNY Gimnázium és Alapiskola, Kassa

Mgr. Tóth Mónika

Ezüst

Balla Ádám

Ady Endre MTNY Alapiskola, Párkány

Jakubík Teréz

Ezüst

Balogh Noémi

Féli MTNY Alapiskola

Mgr. Macsicza Emőke

Ezüst

Batta Gergely Sebestyén

Madách Imre MTNY Gimnázium, Somorja

Angyal Ilona

Ezüst

Bukovský Dorottya

MTNY Alapiskola, Deáki

Renczés Nóra

Ezüst

Kirner Karolina

Corvin Mátyás Alapiskola, Somorja

Mgr. Udvardi Anikó

Ezüst

Nagy Zsófia

Jókai Mór Alapiskola, Komárom

Varga Ilona

Ezüst

Veres Saskia

Rozsnyói Református Egyházközség AIapiskolája

Ambrus Irén

Ezüst

Balázs Réka Mária

Ipolyi Arnold Alapiskola, Ipolybalog

Hugyecz Zolcer Erika

Bronz

Deme Mátyás

Kazinczy Ferenc MTNY Alapiskola, Tornalja

Mgr. Szászi Edina

Bronz

Géczi Máté

Erdélyi János Alapiskola, Nagykapos

Boczán Erika

Bronz

Kovács Emese

Ady Endre MTNY Alapiskola, Párkány

Jakubík Teréz

Bronz

Múčková Sophia

Féli MTNY Alapiskola

Mgr. Borik Adriana

Bronz

Presinszky Emma

MTNY Alapiskola, Nyárasd

Magyar Gaál Lívia

Bronz

Szaniszló Judit Kincső

Tompa M. Ref. Gimnázium Rimaszombat

Tari Mária

Bronz

A zsűri különdíja:

Bukovský Dorottya

MTNY Alapiskola, Deáki

Renczés Nóra

Hazai szerző művét előadó legsikeresebb versenyző:

Balla Ádám

Ady Endre MTNY Alapiskola, Párkány

Jakubík Teréz

II. KATEGÓRIA – PRÓZA

Név

Intézmény

Felkészítő

Sáv / Helyezés:

Dórák Lara Jázmin

Vámbéry Ármin Alapiskola, Dunaszerdahely

Mgr. Vörös Mária

Arany / 1. hely

Fekete Lujza

Selye János Gimnázium, Komárom

Spátay Adrianna

Arany / 2. hely

Gabóda Balázs

MTNY Alapiskola, Nagygéres

Pokolné Tolcsvay Csilla

Arany /3. hely

Balog Attila

Tompa Mihály Alapiskola, Rimaszombat

Dohnányi Éva

Ezüst

Bitter Karolína

Pongrácz Ágoston Alapiskola, Negyed

Mgr. Varga Mária

Ezüst

Ferencz Zsolt

Magán Alapiskola, Rimaszombat

Kozlok Zsuzsa

Ezüst

Jánosdeák Ákos

AI és Óvoda, Szádalmás

Peniaško Jolán

Ezüst

Naňo Nimród

MTNY Alapiskola, Marcelháza

Naňo Boglárka

Ezüst

Pongrácz Tamás Achilles

Szenczi Molnár Albert Alapiskola, Szenc

Mgr. Pongrácz Flóra

Mgr. Szőcs Anett

Ezüst

Szabó György

Kóczán Mór AI, Csilizradvány

Mgr. Csicsay Éva

Ezüst

Tóth Gábor István

MTNY Alapiskola, Nyárasd

Magyar Gaál Lívia

Ezüst

Viszlai Anna Rozália

MTNY AI és Gimn., Szepsi

Rácz Erzsébet

Ezüst

Adamik Tamás

Selye János Gimnázium, Komárom

Gaál Gertrúd

Bronz

Forró Lilla

Csongrády Lajos AI, Szőgyén

Nagy Dóra

Bronz

Mucska Emma

MTNY AI, Nagymagyar

Ürge Judit

Bronz

Németh Marianna

Majthényi Adolf Alapiskola, Udvard

Mgr. Szőgyényi Lívia

Bronz

Šillo Dominik

Szenczi Molnár Albert Alapiskola, Szenc

Mgr. Szőcs Anett

Bronz

Vámoš Dorka

Tompa M. Ref. Gimnázium Rimaszombat

Tari Mária

Bronz

A zsűri különdíja:

Bitter Karolína

Pongrácz Ágoston Alapiskola, Negyed

Mgr. Varga Mária

(Visited 238 times, 1 visits today)

További hasonló témájú videók

%d bloggers like this: