XXI. Tompa Mihály verseny ünnepélyes díjkiosztó gála II. kategória

XXI. Tompa Mihály verseny II. kategóriaAz ünnepélyes díjkiosztó gálával április 28-án véget ért a XXI. Tompa Mihály Országos Vers- és Prózamondók, Énekelt versek és Lírai színpadok versenye Rimaszombatban. Az II. kategória díjazottjai.

http://vimeo.com/41370866

II. kategória – VERS
Aranysáv:
1. Gál Réka (Hetény) – felkészítő: Kiss Szilvia
2. Lucza Levente (Hetény) – felkészítő: Mgr. Zsidek Kornélia
3. Tóth Krisztián (Nyárasd) – felkészítő: Mgr. Magyar Gaál Lívia

Ezüstsáv:
Forgács Fruzsina (Léva) – felkészítő: Zoller Viktória
Fellinger Viktória (Nyárasd) – felkészítő: Mgr. Magyar Gaál Lívia
Góbis Réka (Rimaszombat) – felkészítő: Csank Katalin
Gál Laura (Rimaszombat) – felkészítő: Talpas Kamarás Eszter + Hazai szerző művét mondó legsikeresebb előadó
Csámpai Boglárka (Gímes) – felkészítő: Varga Barta Anna + a zsűri különdíja
Bodó Fanny (Bős) – felkészítő: Horváth Renáta

Bronzsáv
Vojtek Lili (Szenc) – felkészítő:
Nagy Júlia (Bős) – felkészítő: Fikész Katalin
Korintuš Réka (Rozsnyó) – felkészítő: Ambrus Irén
Kis Richard (Naszvad) – felkészítő: Mgr. Fejes Beáta
Bodor Noémi (Rimaszombat) – felkészítő: Dohnányi Éva
Ádám Tamás (Kassa) – felkészítő: Major Imre
Ambrus Zsuzsanna (Komárom) – felkészítő: Spátay Adrianna

II. kategória – PRÓZA
Aranysáv:
1. Köles Bence (Nyárasd) – felkészítő: Mgr. Magyar Gaál Lívia
2. Gaál Alexandra (Nyárasd) – felkészítő: Mgr. Magyar Gaál Lívia
3. Bukovszky Orsolya (Szentpéter) – felkészítő: Mgr. Palušík Andrea

Ezüstsáv:
Cserepes Zoltán (Nemesócsa) – felkészítő: Mgr. Fekete Irén
Zakál Dóra (Komárom) – felkészítő: Laboda Róbert
Kucman Kitti (Köbölkút) – felkészítő: Csepiga Gizella
Lakatos Áron (Komárom) – felkészítő: Jókai Éva
Czeglédy Botond (Rimaszombat) – felkészítő: Tóth Katalin
Bűti Barnabás (Bély) – felkészítő: Laczkó Péter

Bronzsáv:
Szedlár Eszter (Pered) – felkészítő: Mgr. Csicsola Ildikó
Schultz Alexandra (Szenc) – felkészítő: Rakyta Gabriella
Rémiáš Angelika (Buzita) – felkészítő: Szaszák Éva
Renczes Fanni (Felsőszeli) – felkészítő: Mgr. Szalai Gyöngyi
Oroszlány Natália (Ipolybalog) – felkészítő: Zolcer Erika
Lőrincz Szimona (Tornalja) – felkészítő: Mgr. Kosztúr Ágnes


  Ha értesülni szeretne róla, hogy milyen új videók kerülnek fel az oldalra
csatlakozzon a Televízió Facebook-oldalához!


A cikkek, illetve videók tartalma nem feltétlenül tükrözi a szerkesztőség véleményét.
Célunk, hogy lehetőséget adjunk különböző vélemények megjelenésére.


...

Tags: , , , , , , ,


A bejegyzés trackback címe: https://www.televizio.sk/2012/05/xxi-tompa-mihaly-verseny-unnepelyes-dijkioszto-gala-ii-kategoria/trackback/


Most itt van: Home // Esemény, Videók // XXI. Tompa Mihály verseny ünnepélyes díjkiosztó gála II. kategória




Ez is érdekelheti:


© Magyar Interaktív Televízió





© 2010 Magyar Interaktív Televízió. All rights reserved.
Edited by Microgramma