XXI. Tompa Mihály verseny ünnepélyes díjkiosztó gála III. kategória

XXI. Tompa Mihály verseny III. kategóriaAz ünnepélyes díjkiosztó gálával április 28-án véget ért a XXI. Tompa Mihály Országos Vers- és Prózamondók, Énekelt versek és Lírai színpadok versenye Rimaszombatban. Az III. kategória díjazottjai.

http://vimeo.com/41371138

III. kategória – VERS
Aranysáv:
1. Melecsky Kristóf (Komárom) – felkészítő: Csengel Mónika
2. Édes Lili (Komárom) – felkészítő: Földes Varga Katalin
3. Molnár Rita (Felsőszeli) – felkészítő: Mgr. Morovics Ibolya

Ezüstsáv:
Szebellai Dániel (Párkány) – felkészítő: Jakubík Teréz
Renczés Zsófia (Deáki) – felkészítő: Renczés Nóra
Marton Csaba (Nagymegyer) – felkészítő: Szalay Katalin
Kálosi Zsófia (Komárom) – felkészítő: Habán Hajnalka + a zsűri különdíja
Antal Gábor (Dunaszerdahely) – felkészítő: Buzgó Mária

Bronzsáv
Török Máté (Lukanénye) – felkészítő: Balázs Éva
Szabó Réka (Vágsellye) – felkészítő: Mgr. Paszmár Erzsébet
Oroszlány Enikő (Ipolynyék) – felkészítő: Villant József
Kristóf Bálint (Rozsnyó) – felkészítő: Nyéky Anna
Horváth Margaréta (Királyhelmec) – felkészítő: Balog Adél
Dóczé Sándor Efraim (Szentpéter) – felkészítő: Dr. Lacza Aranka
Csikmák Katalin Mária (Szenc) – felkészítő: Matus Mónika
Ádám Sándor (Rimaszombat) – felkészítő: PaedDr. Poór János

III. kategória – PRÓZA
Aranysáv:
1. Melecsky Kristóf (Komárom) – felkészítő: Csengel Mónika
2. Žiaček Margaréta (Zsigárd) – felkészítő:
3. Bitter Balázs (Negyed) – felkészítő: Czibula Zsuzsa + hazai szerző művét mondó legsikeresebb előadó

Ezüstsáv:
Varga Bence (Fülek) – felkészítő: Mgr. Ferenc Izolda + a zsűri különdíja
Szabó Rebecca (Felsőszeli) – felkészítő: Mgr. Morovics Ibolya
Panyi Orsolya (Komárom) – felkészítő: Mgr. Varga Ilona
Lakatos Lili (Komárom) – felkészítő: Mgr. Varga Ilona
Katona Eszter (Nagymegyer) – felkészítő: Szalay Katalin
Illés Csenge (Királyhelmec) – felkészítő: Balog Adél
Bukovszky Gergely (Szentpéter) – felkészítő: Dr. Lacza Aranka
Bazár György (Kassa) – felkészítő: Kováč Irén

Bronzsáv
Szakó Boglárka (Fülek) – felkészítő: Mgr. Ferenc Izolda
Moravcsik Kinga (Szentpéter) – felkészítő: Dr. Lacza Aranka
Minárik Ágnes (Szenc) – felkészítő: Rakyta Gabriella
Gyetvai Júlia (Losonc) – felkészítő: PaedDr. Fűkő Gyöngyi
Bondor Borbála (Pozsonyeperjes) – felkészítő: Varga Denisa

(Visited 32 times, 2 visits today)

További hasonló témájú videók

%d blogger ezt szereti: