XXVIII. Tompa Mihály Országos Verseny – Megvannak az eredmények!

Véget ért a 28. Tompa Mihály Országos Verseny, a gálán átadták a díjakat, a felvételt később tesszük közzé, itt most a megnyitó előtti koszorúzás pillanatait láthatják.

A XXVIII. Tompa Mihály Országos Verseny országos döntőjének hivatalos eredményei (díjazottak) 2019-ben Rimaszombat

 

I. KATEGÓRIA – VERS

 

Név

Intézmény

Felkészítő

Sáv

Szabó Sophia Léna

Munka Utcai Alapiskola Komárom

Svrček Anita

Arany  1.

Kiss Bence

Móra Ferenc AI, Nyékvárkony

Mgr. Bíró Laura

Arany  2.

Vígh Emese

Kodály Zoltán Alapiskola Galánta

Melicher Erika

Arany  3.

Bosák Károly Imre

Kodály Zoltán Alapiskola Galánta

Melicher Erika

Ezüst

Csiba Dorina

József Attila AI és Óvoda – Vásárút

Mózes Hajnalka

Ezüst

Falanga Federica

Stella Lucia

Alapiskola és Óvoda, Pozsonypüspöki

Mgr. Bittera Katalin

Ezüst

Gjergji Izabella

Deáki Alapiskola

Renczés Nóra

Ezüst

Kóša Ricardo

Alapiskola és Óvoda, Sáró

Mgr. Horváth Márta

Ezüst

Kovács Botond

Alapiskola és Óvoda Almágy

Mgr. Tóth Tünde

Ezüst

Rácz Dorka

MTNy AI és Gimnázium, Pozsony

Kása Ildikó

Ezüst

Rehák Hanna

MTNy AI,  Marcelháza

Gál Lívia

Ezüst

Tóth Gellért

Egyházi Alapiskola és Óvoda, Kéty

Molnár Judit

Ezüst

Farkaš Ádám Bálint

Mocsáry Lajos Alapiskola, Fülek

Benko Tünde

Bronz

Fazekas Stella

Rozsnyói Ref. Egyházközség Alapiskolája, Rozsnyó

Mgr. Szanyi Nóra

Bronz

Molnár Bálint

Kazinczy Ferenc MTNy AI, Tornalja

Molnár Zsuzsa

Bronz

Pálos Erik

Boldog Salkaházi Sára Egyházi Iskolaközpont, Szepsi

Mgr. Nagy Éva

Bronz

Zsapka Zsófia

Czuczor Gergely AI , Érsekújvár

Juhász Zsuzsanna

Bronz

 

A zsűri különdíja: Gjergji Izabella Hazai szerző művét előadó legsikeresebb versenyző: Rehák Hanna

 

I. KATEGÓRIA – PRÓZA

 

Név

Intézmény

Felkészítő

Sáv

Bittera Sophie Iman

Alapiskola és Óvoda, Pozsonypüspöki

Mgr. Bittera Katalin

Arany  1.

Ladányi Viola

MTNy AI, Marcelháza

Mgr. Lancz Ildikó

Arany  3.

Mihalovič Marcell

Széchenyi István Alapiskola, Felsőszeli

Szalai Gyöngyi

Arany 2.

Biháry Laura

MTNy AI és Gimnázium, Pozsony

Kása Ildikó

Ezüst

Illés Dorka

II. Koháry István Alapiskola, Fülek

Mihály Judit

Ezüst

Lévai Natália

Stampay János Alapiskola, Köbölkút

Mgr. Pintér Anikó

Ezüst

Nagy Olivér

Alapiskola és Óvoda, Alsószeli

Mgr. Magyar Kinga

Ezüst

Senkulič Dézi

Munka Utcai Alapiskola, Komárom

Matyi Margaréta

Ezüst

Bašternák Anna

Feszty Árpád AI és Óvoda, Ógyalla

Csorba István

Bronz

Dóczi Balambér

Alapiskola, Bodrogszerdahely

Dóczi Sándor

Bronz

Farkas Megan Magdaléna

Tompa Mihály Alapiskola, Rimaszombat

Mgr. Bálint Szabó Andrea

Bronz

Jóža Damián

Stampay János Alapiskola, Köbölkút

Csepiga Gizella

Bronz

Oláh Fanni

MTNy Alapiskola,  Nagymagyar

Kovács Gertrúd

Bronz

Preisinger Lea

Vámbéry Ármin MTNY Alapiskola, Dunaszerdahely

Mgr. Bugár Edit

Bronz

Szegedi Attila

MTNy Alapiskola, Nagymagyar

Kovács Gertrúd

Bronz

Vavrek István

Kazinczy Ferenc MTNy AI, Tornalja

Pierzchala Mária

Bronz

Zsigrai Lili

Alapiskola, Tornagörgő

Mgr. Porubán Renáta

Bronz

 

A zsűri különdíja: Illés Dorka

 

II. KATEGÓRIA – VERS

 

Név

Intézmény

Felkészítő

Sáv

Ördögh Zsófia

Czuczor Gergely AI, Érsekújvár

Liszka Éva

Arany  1.

Fónad Lili

Eötvös Utcai MTNy AI, Komárom

Varga Rózsa

Arany  2.

Presinszky Emma

Alapiskola, Nyárasd

Magyar Gaál Lívia

Arany  3.

Rádi Mátyás

Fegyverneki Ferenc Közös Igazgatású Katolikus Iskola, Ipolyság

Pálffy Zsuzsa

Ezüst

Mács Zille Anna

Tompa Mihály AI, Rimaszombat

Lukács Veronika

Ezüst

Marczel Eszter

Alapiskola, Nyárasd

Mgr. Marsal Krisztina

Ezüst

Fülöp Hanna

MARIANUM Egyházi Iskolaközpont, Komárom

Földes Varga Katalin

Ezüst

Nógel Alexa

Alapiskola, Nyárasd

Magyar Gaál Lívia

Ezüst

Mészáros Saskia Jázmin

Amade László Alapiskola, Bős

Mgr. Fekete Irén

Mgr. Bodó Julianna

Ezüst

Majer Jázmin

Eötvös Utcai MTNy AI, Komárom

Majer Szendi Gabriella

Ezüst

Horňák Marek Maximilián

Alapiskola Buzita

Szaszák Éva

Ezüst

Algayer Leo

Szenczi Molnár Albert MTNy Alapiskola, Szenc

Mgr. Baráth Enikő

Ezüst

Antal Dávid

Alapiskola, Bély

Mgr. Matyi Éva

Bronz

Darabos Barbara

Füleki Gimnázium

Szvorák Zsuzsa

Bronz

Keszeg Ella Ilona

Kármán József AI és Óvoda, Losonc

Mgr. Szabó Andrea

Bronz

Múčka Sophia

Alapiskola, Fél

Mgr. Méry Tímea

Bronz

Bíró Bulcsú

Szabó Gyula AI, Dunaszerdahely

Mgr. Németh Krisztina

Bronz

 

A zsűri különdíja:  Mészáros Saskia Jázmin

Hazai szerző művét előadó legsikeresebb versenyző:  Mács Zille Anna

 

II. KATEGÓRIA – PRÓZA

 

Név

Intézmény

Felkészítő

Sáv

Gerencséry Erik

MTNy AI, Marcelháza

Gál Lívia

Arany  1.

Anda Liza

Czuczor Gergely AI, Érsekújvár

Liszka Éva

Arany  2.

Lukács Lídia

Tompa Mihály AI, Rimaszombat

Mura Tímea

Arany  3.

Dórák Lara Jázmin

Vámbéry Ármin MTNY Alapiskola, Dunaszerdahely

Buzgó Mária

Ezüst

Farkas Dezső Alex

Alapiskola, Zselíz

Gubík Mária

Ezüst

Horváth Lisa

Eötvös Utcai MTNy AI, Komárom

Laboda Róbert

Ezüst

Kürthy Réka

Corvin Mátyás Alapiskola, Alistál

Mgr. Bíró Ildikó

Ezüst

Madari Hanna

Eötvös Utcai MTNy AI, Komárom

Varga Rózsa

Ezüst

Pollag Ádám

Márai Sándor MTNy Gimnázium és Alapiskola, Kassa

Gyarmathy Andrea

Ezüst

Pongrácz Tamás Achilles

Szenczi Molnár Albert MTNy Alapiskola, Szenc

Mgr. Pongrácz Flóra

Ezüst

Rigó Áron

Vámbéry Ármin MTNy AI, Dunaszerdahely

Mgr. Marsal Krisztina

Ezüst

Šillo Dominik

Szenczi Molnár Albert MTNy Alapiskola, Szenc

Mgr. Molnár Enikő

Ezüst

Tóth András

Alapiskola és Óvoda, Boly

Mgr. Balogh Mónika

Ezüst

Tóth Gábor István

Alapiskola,Nyárasd

Magyar Gaál Lívia

Ezüst

Bohuš Edina Alexandra

Tompa Mihály AI, Rimaszombat

Mgr. Mács Gyöngyi

Bronz

Dóczi Boldizsár

Alapiskola, Bodrogszerdahely

Dóczi Sándor

Bronz

Sonkoly Krisztián

Füleki Gimnázium

Szvorák Zsuzsa

Bronz

Szalóczi Boglárka

Deáki Alapiskola

Renczés Nóra

Bronz

 

A zsűri különdíja: Dórák Lara Jázmin

 

III. KATEGÓRIA – VERS

 

Név

Intézmény

Felkészítő

Sáv

Korpás Lilla

Szenczi Molnár Albert MTNY AI, Szenc

Tóth Katalin

Arany  1.

Gál Ádám Vajk

Tarczy Lajos Alapiskola, Hetény

Mgr. art. Kiss Szilvia

Arany  2.

Pinke Marián

Eötvös Utcai MTNY AI, Komárom

Laboda Róbert

Arany  3.

Bedecs Patrik

Felsőszeli Széchenyi István AI

Morovics Ibolya

Ezüst

Bukovský Dorottya

Deáki Alapiskola

Renczés Nóra

Ezüst

Hlinka Igor

Alapiskola Perbete

Culka Ottó

Ezüst

Horváth Zenkő Veronika

Felsőszeli Széchenyi István AI

Morovics Ibolya

Ezüst

Képeš Lóránt

Alapiskola Buzita

Szaszák Éva

Ezüst

Ruszó Chiara

Szombathy Viktor MTNYA, Feled

Imrecze Zoltán

Ezüst

Zeman Dávid              

Szenczi Molnár Albert MTNY AI, Szenc

Tóth Katalin

Ezüst

Bíróczi Léda

Szemerényi Károly MTNYA, Tardoskedd

Mgr. Vanya Lívia

Bronz

Deme Mátyás

Kazinczy Ferenc MTNYA, Tornalja

Szabó Nikola

Bronz

Házik Tímea

Tompa Mihály AI, Rimaszombat

Mgr. Mács Gyöngyi

Bronz

Mihalovič Veronika

Felsőszeli Széchenyi István AI

Morovics Ibolya

Bronz

Nagy Emma

Juhász Gyula Alapiskola, Léva

Mgr. Andruska Csilla

Bronz

Nagy Gabriella

Boldog Salkaházi Sára Egyházi Iskolaközpont, Szepsi

Mgr. Pelegrin Krisztina

Bronz

Rigó Bianka

József Attila AI és Óvoda – Vásárút

Mózes Hajnalka

Bronz

 

A zsűri különdíja:  Horváth Zenkő Veronika

Hazai szerző művét előadó legsikeresebb versenyző:  Zeman Dávid

 

III. KATEGÓRIA – PRÓZA

 

Név

Intézmény

Felkészítő

Sáv

Szőcs Ákos

Szenczi Molnár Albert MTNy AI, Szenc

Tóth Katalin

Arany  1.

Ožvald Damián

Czuczor Gergely Alapiskola, Érsekújvár

Horváth Melinda

Arany  2.

Ürge József Jakab       

Alapiskola, Fél

Mgr. Ürge Judit

Arany  3.

Fekete Lujza

Selye János Gimnázium, Komárom

Spátay Adriana

Ezüst

Édes Levente

Alistáli Református Egyházi AI

Édes Enikő

Ezüst

Jelen Jázmin

Eötvös Utcai MTNy AI, Komárom

Laboda Róbert

Ezüst

Tóth Eszter

Alapiskola Bodrogszerdahely

Mgr. Krupi Hajnalka

Ezüst

Lénárt Dóra                

Széchenyi István AI, Felsőszeli

Morovics Ibolya

Ezüst

Viszlai Anna Rozália

Alapiskola Buzita

Szaszák Éva

Ezüst

Vass Roland Eduard

II. Koháry István Alapiskola, Fülek

Mgr. Vankó Attila

Ezüst

Pőcz Anna

MTNy AI Nagymagyar

Bohák Csaba

Ezüst

Daru Csenge

Pázmány Péter AI és Óvoda, Vágsellye

Mgr. Dohányos Katalin

Bronz

Molnár Karolina

II. Koháry István Alapiskola, Fülek

Mgr. Vankó Attila

Bronz

Pierzchala Virág Anna

Kazinczy Ferenc MTNy AI, Tornalja

Ligárt Nikolett

Bronz

Blanár Ábel

Gimnázium, Királyhelmec

Nagy Gabriella

Bronz

Bernáth Eszter

Amade László Alapiskola, Bős

Mgr. Horváth Renáta

Bronz

Bajcsi Boglárka

Alapiskola Lakszakállas

Krascsenics Renáta

Bronz

Tóth Máté

Stampay János AI, Köbölkút

Csepiga Gizella

Bronz

 

A zsűri különdíja:  Fekete Lujza,  Vass Roland Eduard

Hazai szerző művét előadó legsikeresebb versenyző: Lénárt Dóra

 

IV. KATEGÓRIA – VERS

 

Név

Intézmény

Felkészítő

Sáv

Gál Réka Ágota

Selye János Gimnázium, Komárom

Mgr. art. Kiss Szilvia

Arany 1.

Bukovszky Orsolya

Selye János Gimnázium, Komárom

Spátay Adriana

Arany 2.

Nagy Ákos

Gépipari és Elektrotechnikai Szakközépiskola, Komárom

Tóth Katalin

Arany 3.

Balla Barnabás

Kodály Zoltán Gimnázium, Galánta

Ollé Krisztina

Ezüst

Bangha Roland

Selye János Gimnázium, Komárom

Dr. Farkas Adrianna

Ezüst

Fekete Virág Fanni

Füleki Gimnázium

Szvorák Zsuzsa

Ezüst

Greman Dorka

Madách Imre MTNY Gimnázium, Somorja

Nagy Myrtil

Ezüst

Mellár László

Szakközépiskola, Dunaszerdahely

Mgr. Kónya Ilona

Ezüst

Póda László

MTNY Alapiskola és Gimnázium, Pozsony

Kulcsár Mónika

Ezüst

Sallai Zsóka

Márai Sándor AI és Gimnázium Kassa

Bodon Andrea

Ezüst

Szalay Mátyás

Selye János Gimnázium, Komárom

Spátay Adriana

Ezüst

Balog Maros

Füleki Gimnázium

Szvorák Zsuzsa

Bronz

Renczes Fanni

MTNY Alapiskola és Gimnázium, Pozsony

Demcsák Edit

Bronz

Gál Sára

Kodály Zoltán Gimnázium, Galánta

Bergendi Mónika

Bronz

Horváth Balázs

Vámbéry Ármin Gimnázium Dunaszerdahely

Mgr. Szabó Mária

Bronz

Laczkó Tamara

Gimnázium, Királyhelmec

Hriczo Ágnes

Bronz

Medza Réka

Egészségügyi Középiskola, Érsekújvár

Lukács Katalin

Bronz

Tóth Friderika

Kodály Zoltán Gimnázium, Galánta

Ollé Krisztina

Bronz

 

A zsűri különdíja: Balla Barnabás,   Greman Dorka

Hazai szerző művét előadó legsikeresebb versenyző: Póda László

 

A Vajdasági Magyar Versmondók Egyesületének felajánlása: részvétel a Dudás Kálmán Nemzeti Vers- és Pózamondó Találkozón: Sallai Zsóka

 

IV. KATEGÓRIA – PRÓZA

 

Név

Intézmény

Felkészítő

Sáv

Horňák Liliána

Márai Sándor AI és Gimnázium ,Kassa

Bodon Andrea

Arany  1.

Köles Bence

MTNY Magángimnázium, Dunaszerdahely

Simon Beáta

Arany  2.

Nagy Viktor

MARIANUM Egyházi Iskolaközpont, Komárom

Mózes Endre

Arany  3.

Kónya Dániel

Márai Sándor AI és Gimnázium, Kassa

Bodon Andrea

Ezüst

Králik Máté

Selye János Gimnázium, Komárom

Králik Zsuzsanna

Ezüst

Matuš Lilla

MTNY Magán Szakközépiskola, Gúta

Bálint Katalin

Ezüst

Patócs Natasa

Vámbéry Ármin Gimnázium Dunaszerdahely

Mgr. Patócs Mária

Ezüst

Szabó Júlia

Pázmány Péter Gimnázium, Érsekújvár

Dózsa Roland

Ezüst

Varga Renáta

Kodály Zoltán Gimnázium, Galánta

Restár Judit

Ezüst

Záreczky Mária

Közgazdasági és Pedagógiai Szakközépiskola – Szenc

Pongrácz Flóra

Ezüst

Ziff Stella

MTNY Alapiskola és Gimnázium, Pozsony

Kulcsár Mónika

Ezüst

Farkas Dániel

Ivan Krasko Gimnázium, Rimaszombat

Mgr. Béres Marianna

Bronz

Keszegh Réka

Egészségügyi Középiskola, Dunaszerdahely

Török Mária

Bronz

Lelovics Gergely

Kodály Zoltán Gimnázium, Galánta

Ollé Krisztina

Bronz

Mészáros Fatime

Füleki Gimnázium

Szvorák Zsuzsa

Bronz

Mezőszállási Márk

Selye János Gimnázium, Komárom

Kantár Máté

Bronz

Oros Boglárka Sára

Selye János Gimnázium, Komárom

Farkas Adrianna

Bronz

Papp Márton

P. J. Šafárik Gimnázium, Rozsnyó

Lőrincz Tímea

Bronz

 

A zsűri különdíja: Kónya Dániel 

Hazai szerző művét előadó legsikeresebb versenyző: Záreczky Mária

A Vajdasági Magyar Versmondók Egyesületének felajánlása: részvétel a Dudás Kálmán Nemzeti Vers- és Pózamondó Találkozón:   Horňák Liliána, Kónya Dániel

 

V. KATEGÓRIA – VERS

 

Név

Település /Intézmény

Felkészítő

Sáv

Fodor Péter

Nyitrai Konstantin Filozófus Egyetem

 

Arany  1.

Papp Viktória

Nyitrai Konstantin Filozófus  Egyetem

 

Arany  2.

Csölle Stefánia

Fűr

Szűcs Szabolcs

Arany  3.

Balla Dávid

Párkány

 

Ezüst

Bohák Anikó

Kéty

 

Ezüst

Cibuľa Katalin

Ipolykeszi

 

Bromz

Demko András, mérnök

Nagyida

 

Bronz

 

Hazai szerző művét előadó legsikeresebb versenyző: Bohák Anikó  

 

V. KATEGÓRIA – PRÓZA

 

Név

Település

Felkészítő

Sáv

Kontár Piroska

Alsószeli

 

Arany  1.

Dóczi Henrietta

Kiskövesd

 

Arany  2.

Mgr. Nagy Tibor

Szerdahelyújfalu

 

Bronz

 

VI. KATEGÓRIA – ÉNEKELT/MEGZENÉSÍTETT VERSEK

 

Csoport

Település/Intézmény

Művészeti vezető

Sáv

HoryZone

Rozsnyó

Anna Baffy

Arany (különdíj)

ZEKERES együttes

Szepsi

Viszlai Tibor

Arany 1.

A.F.F. zenekar

Kassa

Bodnár Attila

Arany 2.

Göbő Anna és Sándor

Léva

Göbő Sándor

Arany 3.

CSILLAGVIRÁG

Rimaszombat

Páko Mária

Ezüst

DADA CLUB

Komárom

Lakatos Áron

Ezüst

EndORFin

Rozsnyó

Papp Viktória

Ezüst

New Orleans, majd alvászavar

Komárom

Simon Ákos

Ezüst

PARADIGMA

Felsőszeli

Molnár Rita

Ezüst

PROVENIENS

Ipolyság

Mgr. Petrezsil Noémi

Ezüst

RED LIPS

Ipolybalog

Csáky Máté, Lukács Imre

Ezüst

SUHANCOK

Komárom

Vörös Áron

Ezüst

The Töpörtyűk

Gúta

Sipos Dávid

Ezüst

TÖRTAKKORD

Komárom

Molnár Mátyás

Ezüst

VIHARVIRÁG

Rimaszombat

Páko Mária

Ezüst

Alárbopavi

Párkány, Gimnázium

 

Bronz

CAMPA-NULLA

Szenc

Pongrácz Flóra

Bronz

EVEREST

Fülek

Szvorák Zsuzsa

Bronz

 

A zsűri különdíja: HoryZone (aranysáv)

A legizgalmasabban hangszerelt előadásért:  A.F.F. zenekar

A zsűri elnökének, Nagy Lászlónak felajánlása: a kategória győztese, a ZEKERES együttes részt vehet az idei Borostyán fesztiválon.

 

VII. KATEGÓRIA – LÍRAI SZÍNPADOK

 

Csoport

Intézmény

Rendező

Sáv

HUNCUTKÁK  Színjátszó Csoport

Alapiskola, Bátka

Hencz Annamária

Arany 1.

A KGSzT Lírai Színpada

Márai Sándor Gimnázium, Kassa

Bodon Andrea

Arany 2.

GIMISz Diákszínpad

Komáromi VMK, Selye János Gimnázium, Komárom

Bajkai Csengel Mónika

Ezüst

TSÍZIÓ Diákszínpad

Kodály Zoltán Gimnázium, Galánta

Ollé Krisztina

Ezüst

SYCORAX

Gimnázium, Királyhelmec

Pecsők Marianna

Bronz

 

A zsűri különdíja: a kreatív színészi játékért: Lovas Gergő (Huncutkák Színjátszó Csoport)

Az ígéretes előadói teljesítményért: Balla Barnabás (TSÍZIÓ Diákszínpad)

 

(Visited 865 times, 14 visits today)

További hasonló témájú videók

%d blogger ezt szereti: