X. Bíborpiros szép rózsa – Különdíjak, bronz- és ezüstsávosok

ezüst2015aA Dunaszerdahelyen megrendezett X. Bíborpiros szép rózsa országos népzenei minősítő verseny döntőjének eredményei:

Bronzsávos minősítés:

A csoport (egyén) neve:

Település

Csoportvezető

Almágyi Népdalkör

Almágy

Agócs Iveta

Árvalányhaj Népdalkör

Királyhelmec

Juhász Anna

Bohák Emese

Érsekkéty

Hajdú Árpád

Bokréta népdalkör

Szádalmás

Varga Zoltánné

Buzitai MTNyAI citerazenekara

Buzita

Mohňanský Veronika

Červený Éva

Áj

Červený Éva

Cházár András Népdalcsoport

Jólész

Gebe János

Cserépszín Éneklőcsoport

Makranc

Fekete Ilona

Gyöngyvirág Éneklő’csoport

Várhosszúrét

Székely Mária

Mezeicsokor Éneklő’csoport

Fülekkovácsi

Gál Veronika, Bálint Mária

Mihalovič Veronika

Felsőszeli

Mészáros Magdolna

Rozmaring asszonykórus

Farnad

Berek Aranka

Sámson Dalila

Pozsonypüspöki

Horváth Mária

Szivárvány asszonykórus

Nagysalló

Szladicsek Istvánné

Tóth András

Vaján

Moravcsik Mónika

Varga Viktória

Nagykapos

Fazekas Lídia

Végh Csongor

Nyékvárkony

Végh Andrea

Ezüstsávos minősítés:

A csoport (egyén) neve:

Település

Csoportvezető

Baka Rebeka

Érsekkéty

Hajdú Árpád

Béhr András Bertalan

Csiliznyárad

Béhr Zsuzsa

Berta Lucia Fanni

Abaújszina

Szakál Anikó

Bodollói Búzakalász Éneklő’csoport

Bodolló

Weiszer Éva

Botló Csenge

Csilizradvány

 

Búzavirág férfi éneklő’csopoprt

Naszvad

Bedecs Ilona

Érsekkétyi Pacsirta Éneklő’csoport

Érsekkéty

Mgr. Hajdú Árpád

Fekete László

Párkány

 

Gyöngykaláris Éneklőcsoport

Nemeskosút

Modrovics Etelka

Gyöngyvirág népdalkör

Szentmária

Battyányi Veronika

Imregi Hagyományő’rző’ Csoport

Imreg

Ádám Erzsébet

Kecső’i Hagyományő’rző’k

Kecső

Tóth Miklós

Kéknefelejcs népdalkör

Nagymegyer

Varga Éva

Korintuš László és Korintuš Beáta

Hárskút

Korintuš László

Kovács Barbara

Somorja

Méry Bea

Kovács Ildikó

Csilizradvány

 

PRO MUSICA Női Kar

Fülekpüspöki

Katona Éva

RÉV citerazenekar

Királyrév

Erdélyi Csaba

Rozmaring Citerazenekar

Béna

Sípos Viktor

Rozmaring Vegyes Éneklő’csoport

Felsőszeli

Mészáros Magdolna

Rozmaring Vegyeskar

Hárskút

Korintus László

Rozmaring-ág Citerazenekar

Szímó’

Kantár Éva

Šmajda Bernadett

Szádalmás

Németh Klára

Szabó Júlia

Naszvad

Dobosi Róbert

Szivárvány Énekkar

Nagybalog

Pál Gabriella

Tám Dóra

Somorja

Méry Bea

Tardoskeddi Férfikar

Tardoskedd

Vanya István

Végh Andrea

Nyékvárkony

Végh Botond

Nyékvárkony

Végh Andrea

Különdíjak:

Csurilla Erzsébetnek, az Abaújszinai Rozmaringsarj néptáncegyüttes vezetőjének, a kiemelkedő felkészítő munkájáért Bedecs Ilonának, a Sústya Citerazenekar vezetőjének Fekete Emmának, a Folk LC zenekar tagjának Pleva Leventének, a Rév Citerazenekar szólistájának

Vass Lajos Népzenei Verseny Kárpát-medencei döntőjébe bejutott versenyzők:

A csoport (egyén) neve:

Település

Csoportvezető

Árvalányhaj népdalkör

Perbete

Brath Tibor

Demkó András, mérnök

Nagyida

Hóvirág Népdalkör

Tornalja

Berhédy Mária

Nagyabonyi citerazenekar

Nagyabony

Moravek Ivett

Ožvald Dávid

Százd

Ožvald Dávid

Rozsnyó Járási Népdalkör (férfiak)

Rozsnyói járás

Téliződ Hagyományőrző Női Éneklőcsoport

Nyitrageszte

Gál Erzsébet és Brath Margit

Vásárúti Dalárda

Vásárút

Zsapka Zsolt

 

(Visited 19 times, 3 visits today)

További hasonló témájú videók

%d blogger ezt szereti: