XXI. Tompa Mihály verseny, ünnepélyes díjkiosztó gála, I. kategória

XXI. Tompa Mihály verseny ünnepélyes díjkiosztó gála I. kategóriaAz ünnepélyes díjkiosztó gálával április 28-án véget ért a XXI. Tompa Mihály Országos Vers- és Prózamondók, Énekelt versek és Lírai színpadok versenye Rimaszombatban. Az I. kategória díjazottjai.

http://vimeo.com/41370823

I. kategória – VERS
Aranysáv:
1. Haris Katarina (Naszvad) – felkészítő: Mgr. Holka Gizella
2. Gál Ádám Vajk (Hetény) – felkészítő: Kiss Szilvia
3. Hizsnyan Bálint (Rimaszombat) – felkészítő: Kovács Judit

Ezüstsáv:
Szolcsányi Laura (Galánta) – felkészítő: Melicher Erika
Száraz Viktória (Csehi) – felkészítő: Mgr. Balkó Renáta
Holocsy Zsóka Zsófia (Szenc) + a zsűri különdíja – felkészítő: Mgr. Fekete Irén
Riedly Miklós Kristóf (Kéty) – felkészítő: Molnár Judit
Greman Dorka (Tejfalu) – felkészítő: Nagy Myrtill
Forró Dávid (Gúta) – felkészítő: Mgr. Kaldrovits Szilvia
Busánszki Regina (Komárom) – felkészítő: Varga Rózsa

Bronzsáv:
Uličný Lucia (Rozsnyó) – felkészítő: Farkas Alíz
Tóth Balázs (Királyhelmec) – felkészítő: Dobos Tímea
Szabó Réka (Dunaszerdahely) – felkészítő: Mgr. Bartakovics Eleonóra
Máté Kristóf Zoltán (Rimaszombat) – felkészítő: Illés Judit
Filo Kornélia (Tallós) – felkészítő: PaedDr. Fegyveres Mónika
Demecs Virág Boglárka (Losonc) – felkészítő: PaedDr. Fűkő Gyöngyi

I. kategória – PRÓZA
Aranysáv:
1. Hoffmann Andor (Érsekújvár) – felkészítő: Hoffmann Veronika és Kováč Sylvia
2. Édes Levente (Alistál) – felkészítő: Végh Zsuzsanna
3. Jelen Jázmin (Komárom) – felkészítő: Varga Rózsa

Ezüstsáv:
Ürge József Jakab (Fél) – felkészítő: Mgr. Ürge Judit
Szőke András (Tornalja) – felkészítő: Kiss Sarolta
Mihalovič Veronika (Felsőszeli) – felkészítő: Mgr. Szalai Gyöngyi
Képeš Lóránt (Buzita) – felkészítő: Bačo Alexandra
Kasza Karina Alexandra (Fülek) – felkészítő: Tóth Mónika
Farkaš Dániel (Rimaszombat) – felkészítő: Bálint Szabó Andrea

Bronzsáv:
Uhrovič Rebeka (Csilizradvány) – felkészítő: Vass Beáta
Radványi Zsófia (Hidaskürt) – felkészítő: Petres Gabriella
Kondor Eszter (Nagykapos) – felkészítő: Mgr. Mondok Szilvia
Keszegh Emma (Marcelháza) – felkészítő: Gál Lívia
Gyürky Mátyás (Komárom) – felkészítő: László Alica
Gyurgyonovics Kinga (Léva) – felkészítő: Sava Erzsébet
Dömény Dóra (Nagymegyer) – felkészítő: Varga Anikó


  Ha értesülni szeretne róla, hogy milyen új videók kerülnek fel az oldalra
csatlakozzon a Televízió Facebook-oldalához!


A cikkek, illetve videók tartalma nem feltétlenül tükrözi a szerkesztőség véleményét.
Célunk, hogy lehetőséget adjunk különböző vélemények megjelenésére.


...

Tags: , , , , ,


A bejegyzés trackback címe: https://www.televizio.sk/2012/05/xxi-tompa-mihaly-verseny-unnepelyes-dijkioszto-gala-i-kategoria/trackback/


Most itt van: Home // Esemény, Művészet, Videók // XXI. Tompa Mihály verseny, ünnepélyes díjkiosztó gála, I. kategória




Ez is érdekelheti:


© Magyar Interaktív Televízió





© 2010 Magyar Interaktív Televízió. All rights reserved.
Edited by Microgramma