XXVI. Tompa Mihály Országos Verseny – Ürge József Jakab, Fél

A III. kategória prózamondóinak sorában állt pódiumra Ürge József Jakab (Féli MTNY Alapiskola) Grendel Lajos: Nálunk New Hontban című művének részletével. Felkészítő: Ürge Judit.

XXVI. Tompa Mihály Országos Verseny, 2017

 
Ürge József Jakab
Ürge József Jakab, Fél
Eredmények:

III. KATEGÓRIA – VERS

Név

Intézmény

Felkészítő

Sáv / Helyezés:

Szalay Mátyás

Munka Utcai MTNY Alapiskola, Komárom

Laboda Róbert

Arany / 1. hely

Holocsy Zsóka Zsófia

Szenczi Molnár Albert Alapiskola, Szenc

Fekete Irén

Arany / 2. hely

Bangha Roland

Selye János Gimnázium, Komárom

Farkas Adrianna

Arany / 3. hely

Greman Dorka

Madách Imre MTNY Gimnázium, Somorja

Nagy Myrtil

Ezüst

Haris Katarina

Alapiskola Naszvad

Mgr. Holka Gizella

Ezüst

Magtamás Csilla

Füleki Gimnázium

Szvorák Zsuzsa

Ezüst

Pikler Mihály

Munka Utcai MTNY Alapiskola, Komárom

Habán Hajnalka

Ezüst

Rigó Bianka

József Attila AI és Óvoda, Vásárút

Mózes Hajnalka

Ezüst

Üveges Eszter

Erdélyi János Alapiskola, Nagykapos

Mgr. Urbán Emőke

Ezüst

Varga Renáta

MTNY Alapiskola, Deáki

Renczés Nóra

Ezüst

Ardamica Júlia

II. Koháry István AI, Fülek

Teleki Andrea

Bronz

Kempski Rebeka

Kodály Zoltán Gimnázium, Galánta

Restár Judit

Bronz

Korpás Lilla

Szenczi Molnár Albert Alapiskola, Szenc

Mgr. Tóth Katalin, PhD.

Bronz

Krcho Borbála

Márai Sándor MTNY Gimnázium és Alapiskola, Kassa

Mgr. Ádám Anikó

Bronz

Kuzma Dávid

Lukanyényei AI és Óvoda

Balázs Éva

 

Bronz

Nagy Veronika

Juhász Gyula AI, Léva

Mgr. Andrucska Csilla

Bronz

Rigó Richárd

MTNY AI, Nagytárkány

Dobos Mária

Bronz

Varga Levente

Bartók Béla MTNY AI, Nagymegyer

Mgr. Váradi Ildikó

Bronz

A zsűri különdíja:

Üveges Eszter

Erdélyi János Alapiskola, Nagykapos

Mgr. Urbán Emőke

III. KATEGÓRIA – PRÓZA

Név

Intézmény

Felkészítő

Sáv / Helyezés:

Ürge József Jakab

Féli MTNY Alapiskola

Ürge Judit

Arany / 1. hely

Halász Dániel

Czuczor Gergely Alapiskola, Érsekújvár

Horváth Melinda

Arany / 2. hely

Blanár Panna

Királyhelmeci Gimnázium

Nagy Gabriella

Arany / 3. hely

Galamb Krisztián

Alapiskola és Óvoda, Ragyolc

Mgr. György Henrietta

Ezüst

Gyurgyonovics Kinga

Juhász Gyula AI, Léva

Mgr. Andrucska Csilla

Ezüst

Kovács Vivien

Tompa Mihály Református Gimnázium, Rimaszombat

Tari Mária

Ezüst

Márik Fanny

MTNY Alapiskola, Nyárasd

Magyar Gaál Lívia

Ezüst

Morvai Viktória Bereniké

Ady Endre Alapiskola, Párkány

Jakubik Teréz

Ezüst

Nagy Isabella

Alapiskola Bátka

Mgr. Derencsényi Éva

Ezüst

Pálfy Vince

Kodály Z. Alapiskola, Dunaszerdahely

Mgr. Hykeš Tamara

Ezüst

Pleva Levente

Széchenyi István AI és Óvoda, Felsőszeli

Morovics Ibolya

Ezüst

Gyürky Mátyás

Munka Utcai MTNY Alapiskola, Komárom

Habán Hajnalka

Bronz

Jóba Zoltán

Feszty Árpád AI és Óvoda Ógyalla

Mgr. Jakab Erika

Bronz

Kónya Dániel

Tornai Alapiskola

Balázs Éva

Bronz

Menyhárt Márton

Alapiskola és Óvoda Nádszeg

Mgr. Fülöp Leona

Bronz

Straňáková Emma

Szenczi Molnár Albert Alapiskola, Szenc

Matus Mónika

Bronz

Takács Simona

Erdélyi János Alapiskola, Nagykapos

Urbán Emőke

Bronz

Tóth Krisztián

MTNY Alapiskola, Nyárasd

Magyar Gaál Lívia

Bronz

A zsűri különdíja:

Gyurgyonovics Kinga

Juhász Gyula AI, Léva

Mgr. Andruska Csilla

Hazai szerző művét előadó legsikeresebb versenyző:

Galamb Krisztián

Alapiskola és Óvoda, Ragyolc

Mgr. György Henrietta

 

(Visited 197 times, 3 visits today)

További hasonló témájú videók

%d bloggers like this: