XXVI. Tompa Mihály Országos Verseny – Kovács Emese, Párkány
A II. kategória versmondói között szerepelt Kovács Emese (Ady Endre MTNY Alapiskola, Párkány) Petőfi Sándor: Csokonai című versével. Felkészítő: Hakubik Teréz.
____________________
XXVI. Tompa Mihály Országos Verseny, Rimaszombat, 2017. április 27–29.
A verseny eredményei:
I. KATEGÓRIA – VERS
|
Név |
Intézmény |
Felkészítő |
Sáv / Helyezés: |
|
Majer Jázmin |
Eötvös Utcai MTNY Alapiskola, Komárom |
Majer Szendi Gabriella |
Arany / 1. hely |
2. |
Bugár Abigél |
MTNY Alapiskola, Deáki |
Renczés Nóra |
Arany / 2. hely |
3. |
Holénia Johanna |
MTNY Alapiskola és Gimnázium, Duna utca, Pozsony |
Kása Ildikó |
Arany / 3. hely |
4. |
Antal Dávid |
Alapiskola, Bély |
Mgr. Matyi Éva |
Ezüst |
5. |
Balázs Alexandra |
Munka Utcai MTNY AI Komárom |
Szigethi Ágota |
Ezüst |
6. |
Bíró Bulcsú |
MTNY Alapiskola, Kisudvarnok |
Hornyák Ildikó |
Ezüst |
7. |
Lestár Zsófia |
Alapiskola Naszvad |
Mgr. Holka Gizella |
Ezüst |
8. |
Mács Zille Anna |
Tompa Mihály Alapiskola, Rimaszombat |
Orosz Judit |
Ezüst |
9. |
Ördögh Zsófia |
Czuczor Gergely Alapiskola, Érsekújvár |
Ördögh Zsolt |
Ezüst |
10. |
Pereszlényi Zsófia |
Ady Endre Alapiskola, Párkány |
Pesti Zsuzsanna |
Ezüst |
11. |
Šonkoľ Daniela |
Alapiskola, Pográny |
Bús Éva |
Ezüst |
12. |
Biháry Laura |
MTNY Alapiskola és Gimnázium, Duna utca, Pozsony |
Kása Ildikó |
Bronz |
13. |
Furik András Csaba |
MTNY AI, Kisgéres |
Furik Mária |
Bronz |
14. |
Hakszer Lea Zsófia |
MTNY Alapiskola Nyárasd |
Magyar Gaál Lívia |
Bronz |
15. |
Kovács Dorothea |
Gregorovits Lipót MTNY AI, Jóka |
Zaťko Laura |
Bronz |
16. |
Madarász Lili Napsugár |
Tompa Mihály Alapiskola, Rimaszombat |
Zagyi Judit |
Bronz |
17. |
Rezeš Sylvia |
Erdélyi János Alapiskola, Nagykapos |
Svarda Éva |
Bronz |
18. |
Szívós Lilla |
Kazinczy Ferenc MTNY Alapiskola, Tornalja |
Kiss Sarolta |
Bronz |
A zsűri különdíja:
Pereszlényi Zsófia |
Ady Endre Alapiskola, Párkány |
Pesti Zsuzsanna |
Hazai szerző művét előadó legsikeresebb versenyző:
Mács Zille Anna |
Tompa Mihály Alapiskola, Rimaszombat |
Orosz Judit |
I. KATEGÓRIA – PRÓZA
|
Név |
Intézmény |
Felkészítő |
Sáv / Helyezés: |
|
Gerencséry Erik |
MTNY Alapiskola, Marcelháza |
Gál Lívia |
Arany / 1. hely |
|
Fónad Lili |
Eötvös Utcai MTNY Alapiskola, Komárom |
Varga Rózsa |
Arany / 2. hely |
|
Szalóczi Boglárka |
MTNY Alapiskola, Deáki |
Renczés Nóra |
Arany / 3. hely |
|
Bittera Sophie Iman |
Pozsonypüspöki MTNY AI és Óvoda |
Mgr. Bittera Katalin |
Ezüst |
|
Danajka Máté |
Kodály Zoltán Alapiskola, Galánta |
Melicher Erika |
Ezüst |
|
Dobos Emma |
Királyhelmeci MTNY AI |
Dobos Tímea |
Ezüst |
|
Dóczi Boldizsár |
Alapiskola, Bodrogszerdahely |
Dóczi Sándor |
Ezüst |
|
Gál Noémi |
Czuczor Gergely Alapiskola, Érsekújvár |
Gál Teodóra |
Ezüst |
|
Illés Panka |
II. Koháry István AI, Fülek |
Mgr. Tóth Mónika |
Ezüst |
|
Madari Hanna |
Eötvös Utcai MTNY Alapiskola, Komárom |
Varga Rózsa |
Ezüst |
|
Ondrejcsák Anna |
Tompa Mihály Alapiskola, Rimaszombat |
Mihály Ágnes |
Ezüst |
|
Bíró Lilianna |
Pázmány Péter Alapiskola és Óvoda, Vágsellye |
Mgr. Páldy Eszter |
Bronz |
|
Dusza Hanna Zsófia |
Kazinczy Ferenc MTNY Alapiskola, Tornalja |
Czetner Hajnalka |
Bronz |
|
Mártha Mátyás |
MTNY AI, Péder |
Mártha Eszter |
Bronz |
|
Papp Gábor |
Juhász Gyula AI, Léva |
Kovács Barnabás |
Bronz |
|
Szabó Réka |
Alistáli Református Egyházi AI |
Táborská Ildikó |
Bronz |
|
Varga Zsanett |
Buzitai MTNY AI |
Pollag Szilvia |
Bronz |
A zsűri különdíja:
Illés Panka |
II. Koháry István AI, Fülek |
Mgr. Tóth Mónika |
Hazai szerző művét előadó legsikeresebb versenyző:
Gál Noémi |
Czuczor Gergely Alapiskola, Érsekújvár |
Gál Teodóra |
II. KATEGÓRIA – VERS
|
Név |
Intézmény |
Felkészítő |
Sáv / Helyezés: |
|
Gál Ádám Vajk |
Tarczy Lajos MTNY Alapiskola, Hetény |
Kiss Szilvia |
Arany / 1. hely |
|
Varga Zaránd Ágoston |
Kodály Z. Alapiskola, Dunaszerdahely |
Varga Éva |
Arany / 2. hely |
|
Hlinka Igor |
Alapiskola Perbete |
Tóth Péter |
Arany / 3. hely |
|
Ádám Eszter |
Márai Sándor MTNY Gimnázium és Alapiskola, Kassa |
Mgr. Tóth Mónika |
Ezüst |
|
Balla Ádám |
Ady Endre MTNY Alapiskola, Párkány |
Jakubík Teréz |
Ezüst |
|
Balogh Noémi |
Féli MTNY Alapiskola |
Mgr. Macsicza Emőke |
Ezüst |
|
Batta Gergely Sebestyén |
Madách Imre MTNY Gimnázium, Somorja |
Angyal Ilona |
Ezüst |
|
Bukovský Dorottya |
MTNY Alapiskola, Deáki |
Renczés Nóra |
Ezüst |
|
Kirner Karolina |
Corvin Mátyás Alapiskola, Somorja |
Mgr. Udvardi Anikó |
Ezüst |
|
Nagy Zsófia |
Jókai Mór Alapiskola, Komárom |
Varga Ilona |
Ezüst |
|
Veres Saskia |
Rozsnyói Református Egyházközség AIapiskolája |
Ambrus Irén |
Ezüst |
|
Balázs Réka Mária |
Ipolyi Arnold Alapiskola, Ipolybalog |
Hugyecz Zolcer Erika |
Bronz |
|
Deme Mátyás |
Kazinczy Ferenc MTNY Alapiskola, Tornalja |
Mgr. Szászi Edina |
Bronz |
|
Géczi Máté |
Erdélyi János Alapiskola, Nagykapos |
Boczán Erika |
Bronz |
|
Kovács Emese |
Ady Endre MTNY Alapiskola, Párkány |
Jakubík Teréz |
Bronz |
|
Múčková Sophia |
Féli MTNY Alapiskola |
Mgr. Borik Adriana |
Bronz |
|
Presinszky Emma |
MTNY Alapiskola, Nyárasd |
Magyar Gaál Lívia |
Bronz |
|
Szaniszló Judit Kincső |
Tompa M. Ref. Gimnázium Rimaszombat |
Tari Mária |
Bronz |
A zsűri különdíja:
Bukovský Dorottya |
MTNY Alapiskola, Deáki |
Renczés Nóra |
Hazai szerző művét előadó legsikeresebb versenyző:
Balla Ádám |
Ady Endre MTNY Alapiskola, Párkány |
Jakubík Teréz |
II. KATEGÓRIA – PRÓZA
|
Név |
Intézmény |
Felkészítő |
Sáv / Helyezés: |
|
Dórák Lara Jázmin |
Vámbéry Ármin Alapiskola, Dunaszerdahely |
Mgr. Vörös Mária |
Arany / 1. hely |
|
Fekete Lujza |
Selye János Gimnázium, Komárom |
Spátay Adrianna |
Arany / 2. hely |
|
Gabóda Balázs |
MTNY Alapiskola, Nagygéres |
Pokolné Tolcsvay Csilla |
Arany /3. hely |
|
Balog Attila |
Tompa Mihály Alapiskola, Rimaszombat |
Dohnányi Éva |
Ezüst |
|
Bitter Karolína |
Pongrácz Ágoston Alapiskola, Negyed |
Mgr. Varga Mária |
Ezüst |
|
Ferencz Zsolt |
Magán Alapiskola, Rimaszombat |
Kozlok Zsuzsa |
Ezüst |
|
Jánosdeák Ákos |
AI és Óvoda, Szádalmás |
Peniaško Jolán |
Ezüst |
|
Naňo Nimród |
MTNY Alapiskola, Marcelháza |
Naňo Boglárka |
Ezüst |
|
Pongrácz Tamás Achilles |
Szenczi Molnár Albert Alapiskola, Szenc |
Mgr. Pongrácz Flóra Mgr. Szőcs Anett |
Ezüst |
|
Szabó György |
Kóczán Mór AI, Csilizradvány |
Mgr. Csicsay Éva |
Ezüst |
|
Tóth Gábor István |
MTNY Alapiskola, Nyárasd |
Magyar Gaál Lívia |
Ezüst |
|
Viszlai Anna Rozália |
MTNY AI és Gimn., Szepsi |
Rácz Erzsébet |
Ezüst |
|
Adamik Tamás |
Selye János Gimnázium, Komárom |
Gaál Gertrúd |
Bronz |
|
Forró Lilla |
Csongrády Lajos AI, Szőgyén |
Nagy Dóra |
Bronz |
|
Mucska Emma |
MTNY AI, Nagymagyar |
Ürge Judit |
Bronz |
|
Németh Marianna |
Majthényi Adolf Alapiskola, Udvard |
Mgr. Szőgyényi Lívia |
Bronz |
|
Šillo Dominik |
Szenczi Molnár Albert Alapiskola, Szenc |
Mgr. Szőcs Anett |
Bronz |
|
Vámoš Dorka |
Tompa M. Ref. Gimnázium Rimaszombat |
Tari Mária |
Bronz |
A zsűri különdíja:
Bitter Karolína |
Pongrácz Ágoston Alapiskola, Negyed |
Mgr. Varga Mária |
III. KATEGÓRIA – VERS
|
Név |
Intézmény |
Felkészítő |
Sáv / Helyezés: |
|
Szalay Mátyás |
Munka Utcai MTNY Alapiskola, Komárom |
Laboda Róbert |
Arany / 1. hely |
|
Holocsy Zsóka Zsófia |
Szenczi Molnár Albert Alapiskola, Szenc |
Fekete Irén |
Arany / 2. hely |
|
Bangha Roland |
Selye János Gimnázium, Komárom |
Farkas Adrianna |
Arany / 3. hely |
|
Greman Dorka |
Madách Imre MTNY Gimnázium, Somorja |
Nagy Myrtil |
Ezüst |
|
Haris Katarina |
Alapiskola Naszvad |
Mgr. Holka Gizella |
Ezüst |
|
Magtamás Csilla |
Füleki Gimnázium |
Szvorák Zsuzsa |
Ezüst |
|
Pikler Mihály |
Munka Utcai MTNY Alapiskola, Komárom |
Habán Hajnalka |
Ezüst |
|
Rigó Bianka |
József Attila AI és Óvoda, Vásárút |
Mózes Hajnalka |
Ezüst |
|
Üveges Eszter |
Erdélyi János Alapiskola, Nagykapos |
Mgr. Urbán Emőke |
Ezüst |
|
Varga Renáta |
MTNY Alapiskola, Deáki |
Renczés Nóra |
Ezüst |
|
Ardamica Júlia |
II. Koháry István AI, Fülek |
Teleki Andrea |
Bronz |
|
Kempski Rebeka |
Kodály Zoltán Gimnázium, Galánta |
Restár Judit |
Bronz |
|
Korpás Lilla |
Szenczi Molnár Albert Alapiskola, Szenc |
Mgr. Tóth Katalin, PhD. |
Bronz |
|
Krcho Borbála |
Márai Sándor MTNY Gimnázium és Alapiskola, Kassa |
Mgr. Ádám Anikó |
Bronz |
|
Kuzma Dávid |
Lukanyényei AI és Óvoda |
Balázs Éva
|
Bronz |
|
Nagy Veronika |
Juhász Gyula AI, Léva |
Mgr. Andrucska Csilla |
Bronz |
|
Rigó Richárd |
MTNY AI, Nagytárkány |
Dobos Mária |
Bronz |
|
Varga Levente |
Bartók Béla MTNY AI, Nagymegyer |
Mgr. Váradi Ildikó |
Bronz |
A zsűri különdíja:
Üveges Eszter |
Erdélyi János Alapiskola, Nagykapos |
Mgr. Urbán Emőke |
III. KATEGÓRIA – PRÓZA
|
Név |
Intézmény |
Felkészítő |
Sáv / Helyezés: |
|
Ürge József Jakab |
Féli MTNY Alapiskola |
Ürge Judit |
Arany / 1. hely |
|
Halász Dániel |
Czuczor Gergely Alapiskola, Érsekújvár |
Horváth Melinda |
Arany / 2. hely |
|
Blanár Panna |
Királyhelmeci Gimnázium |
Nagy Gabriella |
Arany / 3. hely |
|
Galamb Krisztián |
Alapiskola és Óvoda, Ragyolc |
Mgr. György Henrietta |
Ezüst |
|
Gyurgyonovics Kinga |
Juhász Gyula AI, Léva |
Mgr. Andrucska Csilla |
Ezüst |
|
Kovács Vivien |
Tompa Mihály Református Gimnázium, Rimaszombat |
Tari Mária |
Ezüst |
|
Márik Fanny |
MTNY Alapiskola, Nyárasd |
Magyar Gaál Lívia |
Ezüst |
|
Morvai Viktória Bereniké |
Ady Endre Alapiskola, Párkány |
Jakubik Teréz |
Ezüst |
|
Nagy Isabella |
Alapiskola Bátka |
Mgr. Derencsényi Éva |
Ezüst |
|
Pálfy Vince |
Kodály Z. Alapiskola, Dunaszerdahely |
Mgr. Hykeš Tamara |
Ezüst |
|
Pleva Levente |
Széchenyi István AI és Óvoda, Felsőszeli |
Morovics Ibolya |
Ezüst |
|
Gyürky Mátyás |
Munka Utcai MTNY Alapiskola, Komárom |
Habán Hajnalka |
Bronz |
|
Jóba Zoltán |
Feszty Árpád AI és Óvoda Ógyalla |
Mgr. Jakab Erika |
Bronz |
|
Kónya Dániel |
Tornai Alapiskola |
Balázs Éva |
Bronz |
|
Menyhárt Márton |
Alapiskola és Óvoda Nádszeg |
Mgr. Fülöp Leona |
Bronz |
|
Straňáková Emma |
Szenczi Molnár Albert Alapiskola, Szenc |
Matus Mónika |
Bronz |
|
Takács Simona |
Erdélyi János Alapiskola, Nagykapos |
Urbán Emőke |
Bronz |
|
Tóth Krisztián |
MTNY Alapiskola, Nyárasd |
Magyar Gaál Lívia |
Bronz |
A zsűri különdíja:
Gyurgyonovics Kinga |
Juhász Gyula AI, Léva |
Mgr. Andruska Csilla |
Hazai szerző művét előadó legsikeresebb versenyző:
Galamb Krisztián |
Alapiskola és Óvoda, Ragyolc |
Mgr. György Henrietta |
IV. KATEGÓRIA – VERS
|
Név |
Intézmény |
Felkészítő |
Sáv / Helyezés: |
|
Tóth Angelika |
Egészségügyi Középiskola, Dunaszerdahely |
Török Mária |
Arany / 1. hely |
|
Gál Réka Ágota |
Selye János Gimnázium, Komárom |
Mgr. art. Kiss Szilvia |
Arany / 2. hely |
|
Török Máté |
Selye János Gimnázium, Komárom |
Spátay Adrianna |
Arany / 3. hely |
|
Balla Dávid |
Selye János Gimnázium, Komárom |
Szabó Viktor Danczi Annamária |
Ezüst |
|
Bari Fatima |
Gimnázium, Királyhelmec |
Mgr. Pekárovics Marianna |
Ezüst |
|
Béhr László István |
MTNY Magángimnázium, Dunaszerdahely |
Simon Beáta |
Ezüst |
|
Bukovszky Orsolya |
Selye János Gimnázium, Komárom |
Spátay Adrianna |
Ezüst |
|
Janácsek Alexandra |
Királyhelmeci Gimnázium |
Mgr. Agnesa Hriczová |
Ezüst |
|
Lakatos Lili |
Selye János Gimnázium, Komárom |
Spátay Adrianna |
Ezüst |
|
Méri Mátyás |
Gimnázium Párkány |
Uzsák Éva |
Ezüst |
|
Németh Enikő |
Madách Imre Gimnázium, Somorja |
Horváth László |
Ezüst |
|
Csikmák Katalin Mária |
MTNY Alapiskola és Gimnázium, Duna utca, Pozsony |
Író Erzsébet |
Bronz |
|
Farkaš Iveta |
Ivan Krasko Gimnázium, Rimaszombat |
– |
Bronz |
|
Fodor Dóra |
Vámbéry Ármin Gimnázium, Dunaszerdahely |
Mgr. Fonód Júlia |
Bronz |
|
Gál Laura |
Tompa Mihály Református Gimnázium, Rimaszombat |
Gál Sándor Majercsík Mária |
Bronz |
|
Marcell Viktória |
Vámbéry Ármin Gimnázium, Dunaszerdahely |
Mgr. Soóky Ágota |
Bronz |
|
Pongrácz Emese |
Szenci Közös Igazgatású MTNY Iskola |
Pongrácz Flóra |
Bronz |
A zsűri különdíja:
Bari Fatima |
Gimnázium, Királyhelmec |
Mgr. Pekárovics Marianna |
Hazai szerző művét előadó legsikeresebb versenyző:
Méri Mátyás |
Gimnázium Párkány |
Uzsák Éva |
IV. KATEGÓRIA – PRÓZA
|
Név |
Intézmény |
Felkészítő |
Sáv / Helyezés: |
|
Krompasky Kristóf |
Márai Sándor Gimnázium és Alapiskola, Kassa |
Bodon Andrea |
Arany / 1. hely |
|
Csóka Dávid |
Balony |
PaedDr. Farkas Adriana |
Arany / 2. hely |
|
Jankulár Tamás |
Selye János Gimnázium, Komárom |
Spátay Adrianna |
Arany / 3. hely |
|
Bystrianska Karina |
Füleki Gimnázium |
Szvorák Zsuzsa |
Ezüst |
|
Horváth Dávid |
Ipari Szakközépiskola, Komárom |
Kiss Péntek József |
Ezüst |
|
Oros Boglárka Sára |
Selye János Gimnázium, Komárom |
Farkas Adrianna |
Ezüst |
|
Szebellai Dániel |
Selye János Gimnázium, Komárom |
Farkas Adrianna |
Ezüst |
|
Bacsfai Márk |
MTNY Alapiskola és Gimnázium, Duna utca, Pozsony |
Demcsák Edit |
Bronz |
|
Berényi Kristóf |
Kodály Zoltán Gimnázium, Galánta |
Bergendi Mónika |
Bronz |
|
Gaál Alexandra |
Vámbéry Ármin Gimnázium, Dunaszerdahely |
Mgr. Kiss Ágota |
Bronz |
|
Hajdók Fruzsina |
Gimnázium, Királyhelmec |
Mgr. Agnesa Hriczová |
Bronz |
|
Köles Bence |
MTNY Magángimnázium, Dunaszerdahely |
Simon Beáta |
Bronz |
|
Mézes Vivien |
Corvin Mátyás Gimnázium Nagymegyer |
Ing. Mgr. Németh Erika |
Bronz |
|
Nagy Ákos |
Ipari Szakközépiskola, Komárom |
Kiss Péntek József |
Bronz |
|
Tóth Tamás |
MTNY Magángimnázium, Dunaszerdahely |
Horváth Péter |
Bronz |
|
Ürge Kristóf |
Szenczi Molnár Albert Gimnázium és Szakközépiskola
|
Ürge Judit |
Bronz |
|
Zagyi Benjámin |
Ivan Krasko Gimnázium, Rimaszombat |
— |
Bronz |
A zsűri különdíja:
Bystrianska Karina |
Füleki Gimnázium |
Szvorák Zsuzsa |
Hazai szerző művét előadó legsikeresebb versenyző:
Köles Bence |
MTNY Magángimnázium, Dunaszerdahely |
Simon Beáta |
V. KATEGÓRIA – VERS
|
Név |
Intézmény |
Felkészítő |
Sáv / Helyezés: |
|
Laboda Róbert |
Komárom |
Szabó Csilla |
Arany / 1. hely |
|
Döme Sándor |
Komárom (lakhely) |
– |
Arany / 2. hely |
|
Bohák Anikó |
Kéty (lakhely) |
|
Arany / 3. hely |
|
Fodor Péter |
Nyitrai Konstantin Filozófus Egyetem |
Mgr. N. Tóth Anikó, PhD. |
Ezüst |
|
Ferencz Flóra |
Jozef Adamovič Konzervatórium, Kassa |
– |
Bronz |
|
Kováč Enikő |
Bél Mátyás Egyetem, Közgazdasági Kar, Besztercebánya |
– |
Bronz |
V. KATEGÓRIA – PRÓZA
|
Név |
Intézmény |
Felkészítő |
Sáv / Helyezés: |
|
Demko András mérnök |
Nagyida |
– |
Arany / 1. hely |
|
Pongrácz Flóra |
Szenc |
– |
Arany / 2. hely |
|
Csölle Stefánia |
Nyitrai Konstantin Filozófus Egyetem |
Mgr. N. Tóth Anikó, PhD. |
Arany / 3. hely |
|
Bús Anikó |
Nyitrai Konstantin Filozófus Egyetem |
– |
Ezüst |
VI. KATEGÓRIA – ÉNEKELT / MEGZENÉSÍTETT VERSEK
|
Csoport / szólista |
Település |
Művészeti vezető |
Sáv / Helyezés: |
|
PARADIGMA zenekar |
Galánta |
Molnár Rita |
Arany / 1. hely |
|
CSILLAGVIRÁG |
Rimaszombat |
Páko Mária |
Arany / 2. hely |
|
PIANO verséneklő együttes |
Fegyverneki Ferenc Közös Igazgatású Katolikus Iskola, Ipolyság |
Wollent Andrea |
A Arany / 3. hely |
|
Alone Avenue |
Királyhelmec |
Németh Olivér |
Ezüst |
|
B 612 |
Komárom |
Dömény Krisztián |
Ezüst |
|
Campa-nulla |
Szenc |
Pongrácz Flóra |
Ezüst |
|
Double Twins |
Zselíz |
Jankus Zsolt |
Ezüst |
|
ENDORFIN |
Rozsnyó |
Papp Viktória |
Ezüst |
|
HORYZONE |
Rozsnyó |
Uličný Ibolya |
Ezüst |
|
Bakancsosok |
Dunaszerdahely |
Mráz Vilma |
Bronz |
|
Broslevel |
Füleki Gimnázium |
Burovincz Laura |
Bronz |
|
Everest |
Füleki Gimnázium |
Hámor Martin, Burovincz Laura |
Bronz |
A leghangulatosabb előadásmód:
Csoport: |
Település: |
Művészeti vezető: |
ENDORFIN |
Rozsnyó |
Papp Viktória |
A legeredetibb zenei hangzás:
Csoport: |
Település: |
Művészeti vezető: |
B 612 |
Komárom |
Dömény Krisztián |
A PARADIGMA zenekar meghívást kap a Borostyán fesztiválra és a Korzár együttes érsekújvári évzáró koncertjére.
VII. KATEGÓRIA – LÍRAI SZÍNPADOK
|
Együttes |
Település |
Rendező |
|
|
GIMISz Diákszínpad |
Komáromi VMK, Selye János Gimnázium, Komárom |
Csengel Mónika |
Emléklap a sikeres szereplésért |
|
Sycorax |
Gimnázium, Királyhelmec |
Mgr. Pekárovics Marianna |
Emléklap a sikeres szereplésért |
(csemadok.sk)