XXVI. Tompa Mihály Országos Verseny – Hlinka Igor, Perbete

A II. kategória versmondói között szerepelt Hlinka Igor Perbetéről Weöres Sándor: A kutya című művével. Aranysávos és 3. helyezett lett. Felkészítője: Tóth Péter.

Hlinka Igor - Perbete
Hlinka Igor – Perbete

____________________

XXVI. Tompa Mihály Országos Verseny, Rimaszombat, 2017. április 27–29.

A verseny eredményei:

I. KATEGÓRIA – VERS

Név

Intézmény

Felkészítő

Sáv / Helyezés:

Majer Jázmin

Eötvös Utcai MTNY Alapiskola, Komárom

Majer Szendi Gabriella

Arany / 1. hely

2.

Bugár Abigél

MTNY Alapiskola, Deáki

Renczés Nóra

Arany / 2. hely

3.

Holénia Johanna

MTNY Alapiskola és Gimnázium, Duna utca, Pozsony

Kása Ildikó

Arany / 3. hely

4.

Antal Dávid

Alapiskola, Bély

Mgr. Matyi Éva

Ezüst

5.

Balázs Alexandra

Munka Utcai MTNY AI Komárom

Szigethi Ágota

Ezüst

6.

Bíró Bulcsú

MTNY Alapiskola, Kisudvarnok

Hornyák Ildikó

Ezüst

7.

Lestár Zsófia

Alapiskola Naszvad

Mgr. Holka Gizella

Ezüst

8.

Mács Zille Anna

Tompa Mihály Alapiskola, Rimaszombat

Orosz Judit

Ezüst

9.

Ördögh Zsófia

Czuczor Gergely Alapiskola, Érsekújvár

Ördögh Zsolt

Ezüst

10.

Pereszlényi Zsófia

Ady Endre Alapiskola, Párkány

Pesti Zsuzsanna

Ezüst

11.

Šonkoľ Daniela

Alapiskola, Pográny

Bús Éva

Ezüst

12.

Biháry Laura

MTNY Alapiskola és Gimnázium, Duna utca, Pozsony

Kása Ildikó

Bronz

13.

Furik András Csaba

MTNY AI, Kisgéres

Furik Mária

Bronz

14.

Hakszer Lea Zsófia

MTNY Alapiskola Nyárasd

Magyar Gaál Lívia

Bronz

15.

Kovács Dorothea

Gregorovits Lipót MTNY AI, Jóka

Zaťko Laura

Bronz

16.

Madarász Lili Napsugár

Tompa Mihály Alapiskola, Rimaszombat

Zagyi Judit

Bronz

17.

Rezeš Sylvia

Erdélyi János Alapiskola, Nagykapos

Svarda Éva

Bronz

18.

Szívós Lilla

Kazinczy Ferenc MTNY Alapiskola, Tornalja

Kiss Sarolta

Bronz

A zsűri különdíja:

Pereszlényi Zsófia

Ady Endre Alapiskola, Párkány

Pesti Zsuzsanna

Hazai szerző művét előadó legsikeresebb versenyző:

Mács Zille Anna

Tompa Mihály Alapiskola, Rimaszombat

Orosz Judit

I. KATEGÓRIA – PRÓZA

Név

Intézmény

Felkészítő

Sáv / Helyezés:

Gerencséry Erik

MTNY Alapiskola, Marcelháza

Gál Lívia

Arany / 1. hely

Fónad Lili

Eötvös Utcai MTNY Alapiskola, Komárom

Varga Rózsa

Arany / 2. hely

Szalóczi Boglárka

MTNY Alapiskola, Deáki

Renczés Nóra

Arany / 3. hely

Bittera Sophie Iman

Pozsonypüspöki MTNY AI és Óvoda

Mgr. Bittera Katalin

Ezüst

Danajka Máté

Kodály Zoltán Alapiskola, Galánta

Melicher Erika

Ezüst

Dobos Emma

Királyhelmeci MTNY AI

Dobos Tímea

Ezüst

Dóczi Boldizsár

Alapiskola, Bodrogszerdahely

Dóczi Sándor

Ezüst

Gál Noémi

Czuczor Gergely Alapiskola, Érsekújvár

Gál Teodóra

Ezüst

Illés Panka

II. Koháry István AI, Fülek

Mgr. Tóth Mónika

Ezüst

Madari Hanna

Eötvös Utcai MTNY Alapiskola, Komárom

Varga Rózsa

Ezüst

Ondrejcsák Anna

Tompa Mihály Alapiskola, Rimaszombat

Mihály Ágnes

Ezüst

Bíró Lilianna

Pázmány Péter Alapiskola és Óvoda, Vágsellye

Mgr. Páldy Eszter

Bronz

Dusza Hanna Zsófia

Kazinczy Ferenc MTNY Alapiskola, Tornalja

Czetner Hajnalka

Bronz

Mártha Mátyás

MTNY AI, Péder

Mártha Eszter

Bronz

Papp Gábor

Juhász Gyula AI, Léva

Kovács Barnabás

Bronz

Szabó Réka

Alistáli Református Egyházi AI

Táborská Ildikó

Bronz

Varga Zsanett

Buzitai MTNY AI

Pollag Szilvia

Bronz

A zsűri különdíja:

Illés Panka

II. Koháry István AI, Fülek

Mgr. Tóth Mónika

Hazai szerző művét előadó legsikeresebb versenyző:

Gál Noémi

Czuczor Gergely Alapiskola, Érsekújvár

Gál Teodóra

II. KATEGÓRIA – VERS

Név

Intézmény

Felkészítő

Sáv / Helyezés:

Gál Ádám Vajk

Tarczy Lajos MTNY Alapiskola, Hetény

Kiss Szilvia

Arany / 1. hely

Varga Zaránd Ágoston

Kodály Z. Alapiskola, Dunaszerdahely

Varga Éva

Arany / 2. hely

Hlinka Igor

Alapiskola Perbete

Tóth Péter

Arany / 3. hely

Ádám Eszter

Márai Sándor MTNY Gimnázium és Alapiskola, Kassa

Mgr. Tóth Mónika

Ezüst

Balla Ádám

Ady Endre MTNY Alapiskola, Párkány

Jakubík Teréz

Ezüst

Balogh Noémi

Féli MTNY Alapiskola

Mgr. Macsicza Emőke

Ezüst

Batta Gergely Sebestyén

Madách Imre MTNY Gimnázium, Somorja

Angyal Ilona

Ezüst

Bukovský Dorottya

MTNY Alapiskola, Deáki

Renczés Nóra

Ezüst

Kirner Karolina

Corvin Mátyás Alapiskola, Somorja

Mgr. Udvardi Anikó

Ezüst

Nagy Zsófia

Jókai Mór Alapiskola, Komárom

Varga Ilona

Ezüst

Veres Saskia

Rozsnyói Református Egyházközség AIapiskolája

Ambrus Irén

Ezüst

Balázs Réka Mária

Ipolyi Arnold Alapiskola, Ipolybalog

Hugyecz Zolcer Erika

Bronz

Deme Mátyás

Kazinczy Ferenc MTNY Alapiskola, Tornalja

Mgr. Szászi Edina

Bronz

Géczi Máté

Erdélyi János Alapiskola, Nagykapos

Boczán Erika

Bronz

Kovács Emese

Ady Endre MTNY Alapiskola, Párkány

Jakubík Teréz

Bronz

Múčková Sophia

Féli MTNY Alapiskola

Mgr. Borik Adriana

Bronz

Presinszky Emma

MTNY Alapiskola, Nyárasd

Magyar Gaál Lívia

Bronz

Szaniszló Judit Kincső

Tompa M. Ref. Gimnázium Rimaszombat

Tari Mária

Bronz

A zsűri különdíja:

Bukovský Dorottya

MTNY Alapiskola, Deáki

Renczés Nóra

Hazai szerző művét előadó legsikeresebb versenyző:

Balla Ádám

Ady Endre MTNY Alapiskola, Párkány

Jakubík Teréz

II. KATEGÓRIA – PRÓZA

Név

Intézmény

Felkészítő

Sáv / Helyezés:

Dórák Lara Jázmin

Vámbéry Ármin Alapiskola, Dunaszerdahely

Mgr. Vörös Mária

Arany / 1. hely

Fekete Lujza

Selye János Gimnázium, Komárom

Spátay Adrianna

Arany / 2. hely

Gabóda Balázs

MTNY Alapiskola, Nagygéres

Pokolné Tolcsvay Csilla

Arany /3. hely

Balog Attila

Tompa Mihály Alapiskola, Rimaszombat

Dohnányi Éva

Ezüst

Bitter Karolína

Pongrácz Ágoston Alapiskola, Negyed

Mgr. Varga Mária

Ezüst

Ferencz Zsolt

Magán Alapiskola, Rimaszombat

Kozlok Zsuzsa

Ezüst

Jánosdeák Ákos

AI és Óvoda, Szádalmás

Peniaško Jolán

Ezüst

Naňo Nimród

MTNY Alapiskola, Marcelháza

Naňo Boglárka

Ezüst

Pongrácz Tamás Achilles

Szenczi Molnár Albert Alapiskola, Szenc

Mgr. Pongrácz Flóra

Mgr. Szőcs Anett

Ezüst

Szabó György

Kóczán Mór AI, Csilizradvány

Mgr. Csicsay Éva

Ezüst

Tóth Gábor István

MTNY Alapiskola, Nyárasd

Magyar Gaál Lívia

Ezüst

Viszlai Anna Rozália

MTNY AI és Gimn., Szepsi

Rácz Erzsébet

Ezüst

Adamik Tamás

Selye János Gimnázium, Komárom

Gaál Gertrúd

Bronz

Forró Lilla

Csongrády Lajos AI, Szőgyén

Nagy Dóra

Bronz

Mucska Emma

MTNY AI, Nagymagyar

Ürge Judit

Bronz

Németh Marianna

Majthényi Adolf Alapiskola, Udvard

Mgr. Szőgyényi Lívia

Bronz

Šillo Dominik

Szenczi Molnár Albert Alapiskola, Szenc

Mgr. Szőcs Anett

Bronz

Vámoš Dorka

Tompa M. Ref. Gimnázium Rimaszombat

Tari Mária

Bronz

A zsűri különdíja:

Bitter Karolína

Pongrácz Ágoston Alapiskola, Negyed

Mgr. Varga Mária

III. KATEGÓRIA – VERS

Név

Intézmény

Felkészítő

Sáv / Helyezés:

Szalay Mátyás

Munka Utcai MTNY Alapiskola, Komárom

Laboda Róbert

Arany / 1. hely

Holocsy Zsóka Zsófia

Szenczi Molnár Albert Alapiskola, Szenc

Fekete Irén

Arany / 2. hely

Bangha Roland

Selye János Gimnázium, Komárom

Farkas Adrianna

Arany / 3. hely

Greman Dorka

Madách Imre MTNY Gimnázium, Somorja

Nagy Myrtil

Ezüst

Haris Katarina

Alapiskola Naszvad

Mgr. Holka Gizella

Ezüst

Magtamás Csilla

Füleki Gimnázium

Szvorák Zsuzsa

Ezüst

Pikler Mihály

Munka Utcai MTNY Alapiskola, Komárom

Habán Hajnalka

Ezüst

Rigó Bianka

József Attila AI és Óvoda, Vásárút

Mózes Hajnalka

Ezüst

Üveges Eszter

Erdélyi János Alapiskola, Nagykapos

Mgr. Urbán Emőke

Ezüst

Varga Renáta

MTNY Alapiskola, Deáki

Renczés Nóra

Ezüst

Ardamica Júlia

II. Koháry István AI, Fülek

Teleki Andrea

Bronz

Kempski Rebeka

Kodály Zoltán Gimnázium, Galánta

Restár Judit

Bronz

Korpás Lilla

Szenczi Molnár Albert Alapiskola, Szenc

Mgr. Tóth Katalin, PhD.

Bronz

Krcho Borbála

Márai Sándor MTNY Gimnázium és Alapiskola, Kassa

Mgr. Ádám Anikó

Bronz

Kuzma Dávid

Lukanyényei AI és Óvoda

Balázs Éva

 

Bronz

Nagy Veronika

Juhász Gyula AI, Léva

Mgr. Andrucska Csilla

Bronz

Rigó Richárd

MTNY AI, Nagytárkány

Dobos Mária

Bronz

Varga Levente

Bartók Béla MTNY AI, Nagymegyer

Mgr. Váradi Ildikó

Bronz

A zsűri különdíja:

Üveges Eszter

Erdélyi János Alapiskola, Nagykapos

Mgr. Urbán Emőke

III. KATEGÓRIA – PRÓZA

Név

Intézmény

Felkészítő

Sáv / Helyezés:

Ürge József Jakab

Féli MTNY Alapiskola

Ürge Judit

Arany / 1. hely

Halász Dániel

Czuczor Gergely Alapiskola, Érsekújvár

Horváth Melinda

Arany / 2. hely

Blanár Panna

Királyhelmeci Gimnázium

Nagy Gabriella

Arany / 3. hely

Galamb Krisztián

Alapiskola és Óvoda, Ragyolc

Mgr. György Henrietta

Ezüst

Gyurgyonovics Kinga

Juhász Gyula AI, Léva

Mgr. Andrucska Csilla

Ezüst

Kovács Vivien

Tompa Mihály Református Gimnázium, Rimaszombat

Tari Mária

Ezüst

Márik Fanny

MTNY Alapiskola, Nyárasd

Magyar Gaál Lívia

Ezüst

Morvai Viktória Bereniké

Ady Endre Alapiskola, Párkány

Jakubik Teréz

Ezüst

Nagy Isabella

Alapiskola Bátka

Mgr. Derencsényi Éva

Ezüst

Pálfy Vince

Kodály Z. Alapiskola, Dunaszerdahely

Mgr. Hykeš Tamara

Ezüst

Pleva Levente

Széchenyi István AI és Óvoda, Felsőszeli

Morovics Ibolya

Ezüst

Gyürky Mátyás

Munka Utcai MTNY Alapiskola, Komárom

Habán Hajnalka

Bronz

Jóba Zoltán

Feszty Árpád AI és Óvoda Ógyalla

Mgr. Jakab Erika

Bronz

Kónya Dániel

Tornai Alapiskola

Balázs Éva

Bronz

Menyhárt Márton

Alapiskola és Óvoda Nádszeg

Mgr. Fülöp Leona

Bronz

Straňáková Emma

Szenczi Molnár Albert Alapiskola, Szenc

Matus Mónika

Bronz

Takács Simona

Erdélyi János Alapiskola, Nagykapos

Urbán Emőke

Bronz

Tóth Krisztián

MTNY Alapiskola, Nyárasd

Magyar Gaál Lívia

Bronz

A zsűri különdíja:

Gyurgyonovics Kinga

Juhász Gyula AI, Léva

Mgr. Andruska Csilla

Hazai szerző művét előadó legsikeresebb versenyző:

Galamb Krisztián

Alapiskola és Óvoda, Ragyolc

Mgr. György Henrietta

IV. KATEGÓRIA – VERS

Név

Intézmény

Felkészítő

Sáv / Helyezés:

Tóth Angelika

Egészségügyi Középiskola, Dunaszerdahely

Török Mária

Arany / 1. hely

Gál Réka Ágota

Selye János Gimnázium, Komárom

Mgr. art. Kiss Szilvia

Arany / 2. hely

Török Máté

Selye János Gimnázium, Komárom

Spátay Adrianna

Arany / 3. hely

Balla Dávid

Selye János Gimnázium, Komárom

Szabó Viktor

Danczi Annamária

Ezüst

Bari Fatima

Gimnázium, Királyhelmec

Mgr. Pekárovics Marianna

Ezüst

Béhr László István

MTNY Magángimnázium, Dunaszerdahely

Simon Beáta

Ezüst

Bukovszky Orsolya

Selye János Gimnázium, Komárom

Spátay Adrianna

Ezüst

Janácsek Alexandra

Királyhelmeci Gimnázium

Mgr. Agnesa Hriczová

Ezüst

Lakatos Lili

Selye János Gimnázium, Komárom

Spátay Adrianna

Ezüst

Méri Mátyás

Gimnázium Párkány

Uzsák Éva

Ezüst

Németh Enikő

Madách Imre Gimnázium, Somorja

Horváth László

Ezüst

Csikmák Katalin Mária

MTNY Alapiskola és Gimnázium, Duna utca, Pozsony

Író Erzsébet

Bronz

Farkaš Iveta

Ivan Krasko Gimnázium, Rimaszombat

Bronz

Fodor Dóra

Vámbéry Ármin Gimnázium, Dunaszerdahely

Mgr. Fonód Júlia

Bronz

Gál Laura

Tompa Mihály Református Gimnázium, Rimaszombat

Gál Sándor

Majercsík Mária

Bronz

Marcell Viktória

Vámbéry Ármin Gimnázium, Dunaszerdahely

Mgr. Soóky Ágota

Bronz

Pongrácz Emese

Szenci Közös Igazgatású MTNY Iskola

Pongrácz Flóra

Bronz

A zsűri különdíja:

Bari Fatima

Gimnázium, Királyhelmec

Mgr. Pekárovics Marianna

Hazai szerző művét előadó legsikeresebb versenyző:

Méri Mátyás

Gimnázium Párkány

Uzsák Éva

IV. KATEGÓRIA – PRÓZA

Név

Intézmény

Felkészítő

Sáv / Helyezés:

Krompasky Kristóf

Márai Sándor Gimnázium és Alapiskola, Kassa

Bodon Andrea

Arany / 1. hely

Csóka Dávid

Balony

PaedDr. Farkas Adriana

Arany / 2. hely

Jankulár Tamás

Selye János Gimnázium, Komárom

Spátay Adrianna

Arany / 3. hely

Bystrianska Karina

Füleki Gimnázium

Szvorák Zsuzsa

Ezüst

Horváth Dávid

Ipari Szakközépiskola, Komárom

Kiss Péntek József

Ezüst

Oros Boglárka Sára

Selye János Gimnázium, Komárom

Farkas Adrianna

Ezüst

Szebellai Dániel

Selye János Gimnázium, Komárom

Farkas Adrianna

Ezüst

Bacsfai Márk

MTNY Alapiskola és Gimnázium, Duna utca, Pozsony

Demcsák Edit

Bronz

Berényi Kristóf

Kodály Zoltán Gimnázium, Galánta

Bergendi Mónika

Bronz

Gaál Alexandra

Vámbéry Ármin Gimnázium, Dunaszerdahely

Mgr. Kiss Ágota

Bronz

Hajdók Fruzsina

Gimnázium, Királyhelmec

Mgr. Agnesa Hriczová

Bronz

Köles Bence

MTNY Magángimnázium, Dunaszerdahely

Simon Beáta

Bronz

Mézes Vivien

Corvin Mátyás Gimnázium Nagymegyer

Ing. Mgr. Németh Erika

Bronz

Nagy Ákos

Ipari Szakközépiskola, Komárom

Kiss Péntek József

Bronz

Tóth Tamás

MTNY Magángimnázium, Dunaszerdahely

Horváth Péter

Bronz

Ürge Kristóf

Szenczi Molnár Albert Gimnázium és Szakközépiskola

 

Ürge Judit

Bronz

Zagyi Benjámin

Ivan Krasko Gimnázium, Rimaszombat

Bronz

A zsűri különdíja:

Bystrianska Karina

Füleki Gimnázium

Szvorák Zsuzsa

Hazai szerző művét előadó legsikeresebb versenyző:

Köles Bence

MTNY Magángimnázium, Dunaszerdahely

Simon Beáta

V. KATEGÓRIA – VERS

Név

Intézmény

Felkészítő

Sáv / Helyezés:

Laboda Róbert

Komárom

Szabó Csilla

Arany / 1. hely

Döme Sándor

Komárom (lakhely)

Arany / 2. hely

 

Bohák Anikó

Kéty (lakhely)

 

Arany / 3. hely

Fodor Péter

Nyitrai Konstantin Filozófus Egyetem

Mgr. N. Tóth Anikó, PhD.

Ezüst

Ferencz Flóra

Jozef Adamovič Konzervatórium, Kassa

Bronz

Kováč Enikő

Bél Mátyás Egyetem, Közgazdasági Kar, Besztercebánya

Bronz

V. KATEGÓRIA – PRÓZA

Név

Intézmény

Felkészítő

Sáv / Helyezés:

Demko András mérnök

Nagyida

Arany / 1. hely

Pongrácz Flóra

Szenc

Arany / 2. hely

Csölle Stefánia

Nyitrai Konstantin Filozófus Egyetem

Mgr. N. Tóth Anikó, PhD.

Arany / 3. hely

Bús Anikó

Nyitrai Konstantin Filozófus Egyetem

Ezüst

VI. KATEGÓRIA – ÉNEKELT / MEGZENÉSÍTETT VERSEK

Csoport / szólista

Település

Művészeti vezető

Sáv / Helyezés:

PARADIGMA zenekar

Galánta

Molnár Rita

Arany / 1. hely

CSILLAGVIRÁG

Rimaszombat

Páko Mária

Arany / 2. hely

PIANO verséneklő együttes

Fegyverneki Ferenc Közös Igazgatású Katolikus Iskola, Ipolyság

Wollent Andrea

A Arany / 3. hely

Alone Avenue

Királyhelmec

Németh Olivér

Ezüst

B 612

Komárom

Dömény Krisztián

Ezüst

Campa-nulla

Szenc

Pongrácz Flóra

Ezüst

Double Twins

Zselíz

Jankus Zsolt

Ezüst

ENDORFIN

Rozsnyó

Papp Viktória

Ezüst

HORYZONE

Rozsnyó

Uličný Ibolya

Ezüst

Bakancsosok

Dunaszerdahely

Mráz Vilma

Bronz

Broslevel

Füleki Gimnázium

Burovincz Laura

Bronz

Everest

Füleki Gimnázium

Hámor Martin, Burovincz Laura

Bronz

A leghangulatosabb előadásmód:

Csoport:

Település:

Művészeti vezető:

ENDORFIN

Rozsnyó

Papp Viktória

A legeredetibb zenei hangzás:

Csoport:

Település:

Művészeti vezető:

B 612

Komárom

Dömény Krisztián

A PARADIGMA zenekar meghívást kap a Borostyán fesztiválra és a Korzár együttes érsekújvári évzáró koncertjére.

VII. KATEGÓRIA – LÍRAI SZÍNPADOK

Együttes

Település

Rendező

 

GIMISz Diákszínpad

Komáromi VMK, Selye János Gimnázium, Komárom

Csengel Mónika

Emléklap a sikeres szereplésért

Sycorax

Gimnázium, Királyhelmec

Mgr. Pekárovics Marianna

Emléklap a sikeres szereplésért

 

(csemadok.sk)

(Visited 176 times, 1 visits today)

További hasonló témájú videók

%d bloggers like this: