XXVI. Tompa Mihály Országos Verseny – Gála – versmondók I. kat. és lírai színpadok

Majer Jázmin vers 1Április 29-én, szombaton este fejeződött be a Tompa Mihály Országos Verseny XXVI. évfolyamának döntője Rimaszombatban.  A díjkiosztó gálára a kultúrház színháztermében került sor. Az I. kategória versmondóinak győztese Majer Jázmin lett a komáromi Eötvös Utcai MTNY Alapiskolából. Az első négy kategória egy kulcs-rendszer alapján működik,  meg van határozva, hogy a járási versenyekről mennyien juthatnak tovább a kerületi versenyekbe, majd onnan az országos döntőbe. A VII. kategóriában nem volt verseny, mindkét résztvevő emléklapot kapott.

 

A Tompa Mihály Országos Verseny országos döntőjének eredményei, 2017 

1. KATEGÓRIA – VERS

ID:

Név

Intézmény

Felkészítő

Sáv / Helyezés:

1.

Majer Jázmin

Eötvös Utcai MTNY Alapiskola, Komárom

Majer Szendi Gabriella

Arany / 1. hely

2.

Bugár Abigél

MTNY Alapiskola, Deáki

Renczés Nóra

Arany / 2. hely

3.

Holénia Johanna

MTNY Alapiskola és Gimnázium, Duna utca, Pozsony

Kása Ildikó

Arany / 3. hely

4.

Antal Dávid

Alapiskola, Bély

Mgr. Matyi Éva

Ezüst

5.

Balázs Alexandra

Munka Utcai MTNY AI Komárom

Szigethi Ágota

Ezüst

6.

Bíró Bulcsú

MTNY Alapiskola, Kisudvarnok

Hornyák Ildikó

Ezüst

7.

Lestár Zsófia

Alapiskola Naszvad

Mgr. Holka Gizella

Ezüst

8.

Mács Zille Anna

Tompa Mihály Alapiskola, Rimaszombat

Orosz Judit

Ezüst

9.

Ördögh Zsófia

Czuczor Gergely Alapiskola, Érsekújvár

Ördögh Zsolt

Ezüst

10.

Pereszlényi Zsófia

Ady Endre Alapiskola, Párkány

Pesti Zsuzsanna

Ezüst

11.

Šonkoľ Daniela

Alapiskola, Pográny

Bús Éva

Ezüst

12.

Biháry Laura

MTNY Alapiskola és Gimnázium, Duna utca, Pozsony

Kása Ildikó

Bronz

13.

Furik András Csaba

MTNY AI, Kisgéres

Furik Mária

Bronz

14.

Hakszer Lea Zsófia

MTNY Alapiskola Nyárasd

Magyar Gaál Lívia

Bronz

15.

Kovács Dorothea

Gregorovits Lipót MTNY AI, Jóka

Zaťko Laura

Bronz

16.

Madarász Lili Napsugár

Tompa Mihály Alapiskola, Rimaszombat

Zagyi Judit

Bronz

17.

Rezeš Sylvia

Erdélyi János Alapiskola, Nagykapos

Svarda Éva

Bronz

18.

Szívós Lilla

Kazinczy Ferenc MTNY Alapiskola, Tornalja

Kiss Sarolta

Bronz

A zsűri különdíja:

 

Pereszlényi Zsófia

Ady Endre Alapiskola, Párkány

Pesti Zsuzsanna

Hazai szerző művét előadó legsikeresebb versenyző:

 

Mács Zille Anna

Tompa Mihály Alapiskola, Rimaszombat

Orosz Judit

 

VII. KATEGÓRIA – LÍRAI SZÍNPADOK

ID:

Együttes

Település

Rendező

 

1.

GIMISz Diákszínpad

Komáromi VMK, Selye János Gimnázium, Komárom

Csengel Mónika

Emléklap a sikeres szereplésért

2.

Sycorax

Gimnázium, Királyhelmec

Mgr. Pekárovics Marianna

Emléklap a sikeres szereplésért


  Ha értesülni szeretne róla, hogy milyen új videók kerülnek fel az oldalra
csatlakozzon a Televízió Facebook-oldalához!


A cikkek, illetve videók tartalma nem feltétlenül tükrözi a szerkesztőség véleményét.
Célunk, hogy lehetőséget adjunk különböző vélemények megjelenésére.


...

Tags: , ,


A bejegyzés trackback címe: https://www.televizio.sk/2017/05/xxvi-tompa-mihaly-orszagos-verseny-gala-versmondok-i-kat-es-lirai-szinpadok/trackback/


Most itt van: Home // Esemény, Verseny, Videók // XXVI. Tompa Mihály Országos Verseny – Gála – versmondók I. kat. és lírai színpadok




Ez is érdekelheti:


© Magyar Interaktív Televízió





© 2010 Magyar Interaktív Televízió. All rights reserved.
Edited by Microgramma