XXVI. Tompa Mihály Országos Verseny – Gála – III. kategória – versmondók

Április 29-én, szombaton este fejeződött be a Tompa Mihály Országos Verseny XXVI. évfolyamának döntője Rimaszombatban.  A díjkiosztó gálára a kultúrház színháztermében került sor. A III. kategória versmondóinak győztese Szalay Mátyás lett (Munka Utcai MTNY Alapiskola, Komárom). 

Az első négy kategória egy kulcs-rendszer alapján működik,  meg van határozva, hogy a járási versenyekről mennyien juthatnak tovább a kerületi versenyekbe, majd onnan az országos döntőbe.

Vers 3 kategoria

Vers 3 kategoria

 

III. KATEGÓRIA – VERS

 

ID:

Név

Intézmény

Felkészítő

Sáv / Helyezés:

1.        

Szalay Mátyás

Munka Utcai MTNY Alapiskola, Komárom

Laboda Róbert

Arany / 1. hely

2.        

Holocsy Zsóka Zsófia

Szenczi Molnár Albert Alapiskola, Szenc

Fekete Irén

Arany / 2. hely

3.        

Bangha Roland

Selye János Gimnázium, Komárom

Farkas Adrianna

Arany / 3. hely

4.        

Greman Dorka

Madách Imre MTNY Gimnázium, Somorja

Nagy Myrtil

Ezüst

5.        

Haris Katarina

Alapiskola Naszvad

Mgr. Holka Gizella

Ezüst

6.        

Magtamás Csilla

Füleki Gimnázium

Szvorák Zsuzsa

Ezüst

7.        

Pikler Mihály

Munka Utcai MTNY Alapiskola, Komárom

Habán Hajnalka

Ezüst

8.        

Rigó Bianka

József Attila AI és Óvoda, Vásárút

Mózes Hajnalka

Ezüst

9.        

Üveges Eszter

Erdélyi János Alapiskola, Nagykapos

Mgr. Urbán Emőke

Ezüst

10.    

Varga Renáta

MTNY Alapiskola, Deáki

Renczés Nóra

Ezüst

11.    

Ardamica Júlia

II. Koháry István AI, Fülek

Teleki Andrea

Bronz

12.    

Kempski Rebeka

Kodály Zoltán Gimnázium, Galánta

Restár Judit

Bronz

13.    

Korpás Lilla

Szenczi Molnár Albert Alapiskola, Szenc

Mgr. Tóth Katalin, PhD.

Bronz

14.    

Krcho Borbála

Márai Sándor MTNY Gimnázium és Alapiskola, Kassa

Mgr. Ádám Anikó

Bronz

15.    

Kuzma Dávid

Lukanyényei AI és Óvoda

Balázs Éva

Bronz

16.    

Nagy Veronika

Juhász Gyula AI, Léva

Mgr. Andrucska Csilla

Bronz

17.    

Rigó Richárd

MTNY AI, Nagytárkány

Dobos Mária

Bronz

18.    

Varga Levente

Bartók Béla MTNY AI, Nagymegyer

Mgr. Váradi Ildikó

Bronz

A zsűri különdíja:

Üveges Eszter

Erdélyi János Alapiskola, Nagykapos

Mgr. Urbán Emőke

 


  Ha értesülni szeretne róla, hogy milyen új videók kerülnek fel az oldalra
csatlakozzon a Televízió Facebook-oldalához!


A cikkek, illetve videók tartalma nem feltétlenül tükrözi a szerkesztőség véleményét.
Célunk, hogy lehetőséget adjunk különböző vélemények megjelenésére.


...

Tags: , , , , , ,


A bejegyzés trackback címe: https://www.televizio.sk/2017/05/xxvi-tompa-mihaly-orszagos-verseny-gala-iii-kategoria-versmondok/trackback/


Most itt van: Home // Díjátadó, Esemény, Irodalom, Művészet, Színház, Verseny, Videók // XXVI. Tompa Mihály Országos Verseny – Gála – III. kategória – versmondók




Ez is érdekelheti:


© Magyar Interaktív Televízió





© 2010 Magyar Interaktív Televízió. All rights reserved.
Edited by Microgramma