XXIII. Tompa Mihály verseny – Gálaműsor (3.)

Angyal KrisztiánA II. kategória prózamondói és a III. kategória versmondói a rimaszombati Tompa Mihály Vers- és Prózamondók, Verséneklők, Lírai Színpadok Országos Versenyének gálaműsorán. 

II. kategória próza

Aranysáv

1. Bondor Jusztina (AI és Óvoda Pozsonyeperjes), f.: Varga Denisa
2. Czakó Antónia (Tompa M. AI Rimaszombat), f.: Mács Gyöngyi
3. Bangha Roland (Eötvös U. MTNY AI Komárom), f.: Marosi Andrea

Ezüstsáv

Lenárt Dóra (Széchenyi I. MTNY AI és Óvoda Felsőszeli), f.: Szalai Gyöngyi
Száraz Viktória (Nagycétényi AI), f.: Borbély Edit
Mudi Réka Eszter (Rozsnyói Ref. Egyházközség AI-ja), f.: Nyéky Anna
Lesko Levente (MTNY AI Marcelháza), f.: Lancz Ildikó
Ürge József Jakab (AI Fél), f.: Ürge Judit
Nagy Csomor Márton (Egyházi AI és Óvoda Kéty), f.: Molnár Judit
Greman Dorka (Tejfalusi MTNY AI), f.: Nagy Myrtil
Renczes Fanni (Széchenyi I. MTNY AI és Óvoda Felsőszeli), f.: Morovics Ibolya
Illés Dávid (Márai S. MTNY Gimn. és AI Kassa)
Keserű Borbála (Munka U. MTNY AI Komárom), f.: Laboda Róbert

Bronzsáv

György Roland (Nemesradnóti MTNY AI), f.: Barta Andrea
Tóbiás Zsombor (Erdélyi János MTNY AI Nagykapos), f.: Urbán Emőke
Kalocsai Bianka (Mocsáry Lajos AI Fülek), f.: Varga Kornélia
Várföldi Bence (AI Farnad), f.: Cseri Kinga
A zsűri különdíja: Keserű Borbála

III. kategória vers

Aranysáv

1. Angyal Krisztián (Munka U. MTNY AI Komárom), f.: Laboda Róbert
2. Gál Réka Ágota (Tarczy Lajos MTNY AI Hetény), f.: Kiss Szilvia
3. Molnár Mátyás (Párkány-i Ady Endre Alapiskola), f.: Hajtmann Borbála és Csenger Orsolya

Ezüstsáv

Bagócsi Lilla (Eötvös U. MTNY AI Komárom), f.: Kovács Tünde
Póda László (MTNY AI Nyárasd), f.: Magyar Gaál Lívia
Oláh Lýdia (AI Várgede), f.: Kiss Katalin
Molnár Rita (Széchenyi I. MTNY AI és Óvoda Felsőszeli), f.: Morovics Ibolya
Renczés Zsófia (Deáki AI), f.: Renczés Nóra
Vida Gergely (Amade László AI Bős), f.: Bölcs Világi Klára

Bronzsáv

Gál Laura (Tompa M. Alapiskola Rimaszombat), f.: Gál Sándor
Kristóf Vivienn (Rozsnyói Ref. Egyházközség AI-ja), f.: Tóth Sándor
Vajani Fanni (AI és Óvoda Pozsony, Vetvárská), f.: Tímár Lívia
Grešo Noémi (AI Buzita), f.: Szaszák Éva
Križan Natália (Széchenyi I. MTNY AI és Óvoda Felsőszeli), f.: Morovics Ibolya
Vámos Beatrix (Balassi B. MTNY AI Ipolynyék), f.: Cseri Bernadett
Dorina Dobročka (Ady E. AI Párkány), f.: Jakubík Terézia
A zsűri különdíja: Angyal Krisztián

Középre
Irányok lekérdezése
(Visited 70 times, 1 visits today)

További hasonló témájú videók

%d blogger ezt szereti: