Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny • Székely Róbert, Sajógömör

A sajógömöri Székely Róbert a II. kategóriában állt közönség elé A cigány ügyvéd meséjével.

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny • Porubská Andrea, Pozsony

A pozsonyi Porubská Andrea (Alapiskola és Óvoda, Pozsonypüspöki) a II. kategóriában versenyzett. Meséjének címe: A pórul járt gazdag ember.

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny • Pleva András Álmos, Alsószeli

Az alsószeli Pleva András Álmos (Alapiskola és Óvoda, Alsószeli) versenyelőadása a II. kategóriában: Szegíny legíny gazdagságo.

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny • Baranyai Péter, Kéménd

A II. kategóriában versenyzett a kéméndi Baranyai Péter (Petőfi Sándor Alapiskola Kéménd) Bugár Imre a visegrádi palotában című meséjével.

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny • Mihalovics Zsófia, Fülek

A füleki Mihalovics Zsófia (Mocsáry Lajos Alapiskola) versenyelőadása a II. kategóriában: Asszonydolog.

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny • Gazdag Réka, Palást

A II. kategóriában versenyző palásti Gazdag Réka (Palásthy Pál Egyházi Alapiskola Palást) versenyelőadása: Mária, a libapásztorlány.

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny • Karvai Vittorio, Negyed

A II. kategóriában versenyzett a negyedi Karvai Vittorio (Pongrácz Ágoston Alapiskola, Negyed) a Mátyás király és a szegény favágó meséjével.

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny • Csiba Márió, Nagyfödémes

A II. kategóriában versenyzett a nagyfödémesi Csiba Márió (Borsos Mihály Alapiskola, Nagyfödémes) A büszke lány meséjével.

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny • Dóczi Boldizsár, Kiskövesd

A II. kategóriában versenyzett a kiskövesdi Dóczi Boldizsár (Alapiskola – Bodrogszerdahely) a Boróka királylányról szóló mesével.

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny • Csank Máté, Détér

A II. kategóriában versenyzett a détéri Csank Máté (Tompa Mihály Alapiskola, Rimaszombat) Vaskalapos János történetével.

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny • Botos Máté János, Fülek

A II. kategóriában szállt versenybe füleki Botos Máté János (Mocsáry Lajos Alapiskola, Fülek) A jószívű juhász jutalma című mesével.

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny • Lenkey Gábor, Lekenye

A IV. kategóriában versenyzett a lekenyei Lenkey Gábor (Tompa Mihály Református Gimnázium, Rimaszombat), meséjének címe: A csizmadiából lett pap.

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny • Bitter Karolína, Negyed

A II. kategóriában versenyzett a negyedi Bitter Karolína (Pongrácz Ágoston Alapiskola, Negyed) A huncut pap című mesével.

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny • V. kat. Demko András, Nagyida

Az V. kategória versenyzője volt a nagyidai Demko András, aki A csodapipa történetével vett részt a mesemondó versenyen és a magabiztos előadói megnyilvánulásért különdíjban részesült.

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny • Cibula Mátyás, Ragyolc

A II. kategóriában versenyző ragyolci Cibula Mátyás (Alapiskola és Óvoda, Ragyolc) A csizmadiából lett pap meséjét mondta el.