XXVI. Tompa Mihály Országos Verseny – Gála – III. kategória – prózamondók
Április 29-én, szombaton este fejeződött be a Tompa Mihály Országos Verseny XXVI. évfolyamának döntője Rimaszombatban. A díjkiosztó gálára a kultúrház színháztermében került sor. A III. kategória prózamondóinak győztese Ürge József Jakab lett (Féli MTNY Alapiskola).
Az első négy kategória egy kulcs-rendszer alapján működik, meg van határozva, hogy a járási versenyekről mennyien juthatnak tovább a kerületi versenyekbe, majd onnan az országos döntőbe.
III. KATEGÓRIA – PRÓZA
ID: |
Név |
Intézmény |
Felkészítő |
Sáv / Helyezés: |
1. |
Ürge József Jakab |
Féli MTNY Alapiskola |
Ürge Judit |
Arany / 1. hely |
2. |
Halász Dániel |
Czuczor Gergely Alapiskola, Érsekújvár |
Horváth Melinda |
Arany / 2. hely |
3. |
Blanár Panna |
Királyhelmeci Gimnázium |
Nagy Gabriella |
Arany / 3. hely |
4. |
Galamb Krisztián |
Alapiskola és Óvoda, Ragyolc |
Mgr. György Henrietta |
Ezüst |
5. |
Gyurgyonovics Kinga |
Juhász Gyula AI, Léva |
Mgr. Andrucska Csilla |
Ezüst |
6. |
Kovács Vivien |
Tompa Mihály Református Gimnázium, Rimaszombat |
Tari Mária |
Ezüst |
7. |
Márik Fanny |
MTNY Alapiskola, Nyárasd |
Magyar Gaál Lívia |
Ezüst |
8. |
Morvai Viktória Bereniké |
Ady Endre Alapiskola, Párkány |
Jakubik Teréz |
Ezüst |
9. |
Nagy Isabella |
Alapiskola Bátka |
Mgr. Derencsényi Éva |
Ezüst |
10. |
Pálfy Vince |
Kodály Z. Alapiskola, Dunaszerdahely |
Mgr. Hykeš Tamara |
Ezüst |
11. |
Pleva Levente |
Széchenyi István AI és Óvoda, Felsőszeli |
Morovics Ibolya |
Ezüst |
12. |
Gyürky Mátyás |
Munka Utcai MTNY Alapiskola, Komárom |
Habán Hajnalka |
Bronz |
13. |
Jóba Zoltán |
Feszty Árpád AI és Óvoda Ógyalla |
Mgr. Jakab Erika |
Bronz |
14. |
Kónya Dániel |
Tornai Alapiskola |
Balázs Éva |
Bronz |
15. |
Menyhárt Márton |
Alapiskola és Óvoda Nádszeg |
Mgr. Fülöp Leona |
Bronz |
16. |
Straňáková Emma |
Szenczi Molnár Albert Alapiskola, Szenc |
Matus Mónika |
Bronz |
17. |
Takács Simona |
Erdélyi János Alapiskola, Nagykapos |
Urbán Emőke |
Bronz |
18. |
Tóth Krisztián |
MTNY Alapiskola, Nyárasd |
Magyar Gaál Lívia |
Bronz |
A zsűri különdíja:
Gyurgyonovics Kinga |
Juhász Gyula AI, Léva |
Mgr. Andruska Csilla |
Hazai szerző művét előadó legsikeresebb versenyző:
Galamb Krisztián |
Alapiskola és Óvoda, Ragyolc |
Mgr. György Henrietta |