XXVI. Tompa Mihály Országos Verseny – Gála – III. kategória – prózamondók

Április 29-én, szombaton este fejeződött be a Tompa Mihály Országos Verseny XXVI. évfolyamának döntője Rimaszombatban.  A díjkiosztó gálára a kultúrház színháztermében került sor. A III. kategória prózamondóinak győztese Ürge József Jakab lett (Féli MTNY Alapiskola). 

Az első négy kategória egy kulcs-rendszer alapján működik,  meg van határozva, hogy a járási versenyekről mennyien juthatnak tovább a kerületi versenyekbe, majd onnan az országos döntőbe.

Próza 3 kategoria

Próza 3 kategoria

III. KATEGÓRIA – PRÓZA

ID:

Név

Intézmény

Felkészítő

Sáv / Helyezés:

1.        

Ürge József Jakab

Féli MTNY Alapiskola

Ürge Judit

Arany / 1. hely

2.        

Halász Dániel

Czuczor Gergely Alapiskola, Érsekújvár

Horváth Melinda

Arany / 2. hely

3.        

Blanár Panna

Királyhelmeci Gimnázium

Nagy Gabriella

Arany / 3. hely

4.        

Galamb Krisztián

Alapiskola és Óvoda, Ragyolc

Mgr. György Henrietta

Ezüst

5.        

Gyurgyonovics Kinga

Juhász Gyula AI, Léva

Mgr. Andrucska Csilla

Ezüst

6.        

Kovács Vivien

Tompa Mihály Református Gimnázium, Rimaszombat

Tari Mária

Ezüst

7.        

Márik Fanny

MTNY Alapiskola, Nyárasd

Magyar Gaál Lívia

Ezüst

8.        

Morvai Viktória Bereniké

Ady Endre Alapiskola, Párkány

Jakubik Teréz

Ezüst

9.        

Nagy Isabella

Alapiskola Bátka

Mgr. Derencsényi Éva

Ezüst

10.    

Pálfy Vince

Kodály Z. Alapiskola, Dunaszerdahely

Mgr. Hykeš Tamara

Ezüst

11.    

Pleva Levente

Széchenyi István AI és Óvoda, Felsőszeli

Morovics Ibolya

Ezüst

12.    

Gyürky Mátyás

Munka Utcai MTNY Alapiskola, Komárom

Habán Hajnalka

Bronz

13.    

Jóba Zoltán

Feszty Árpád AI és Óvoda Ógyalla

Mgr. Jakab Erika

Bronz

14.    

Kónya Dániel

Tornai Alapiskola

Balázs Éva

Bronz

15.    

Menyhárt Márton

Alapiskola és Óvoda Nádszeg

Mgr. Fülöp Leona

Bronz

16.    

Straňáková Emma

Szenczi Molnár Albert Alapiskola, Szenc

Matus Mónika

Bronz

17.    

Takács Simona

Erdélyi János Alapiskola, Nagykapos

Urbán Emőke

Bronz

18.    

Tóth Krisztián

MTNY Alapiskola, Nyárasd

Magyar Gaál Lívia

Bronz

A zsűri különdíja:

Gyurgyonovics Kinga

Juhász Gyula AI, Léva

Mgr. Andruska Csilla

 

Hazai szerző művét előadó legsikeresebb versenyző:

Galamb Krisztián

Alapiskola és Óvoda, Ragyolc

Mgr. György Henrietta

 

 


  Ha értesülni szeretne róla, hogy milyen új videók kerülnek fel az oldalra
csatlakozzon a Televízió Facebook-oldalához!


A cikkek, illetve videók tartalma nem feltétlenül tükrözi a szerkesztőség véleményét.
Célunk, hogy lehetőséget adjunk különböző vélemények megjelenésére.


...

Tags: , , , ,


A bejegyzés trackback címe: https://www.televizio.sk/2017/05/xxvi-tompa-mihaly-orszagos-verseny-gala-iii-kategoria-prozamondok/trackback/


Most itt van: Home // Díjátadó, Esemény, Irodalom, Művészet, Színház, Verseny, Videók // XXVI. Tompa Mihály Országos Verseny – Gála – III. kategória – prózamondók




Ez is érdekelheti:


© Magyar Interaktív Televízió





© 2010 Magyar Interaktív Televízió. All rights reserved.
Edited by Microgramma