Szent Flórián-napi szentmise a bősi kálvárián
A bősi tűzoltóünnepségek részeként felvonulást, koszorúzást és szabadtéri szentmisét tartottak, amelyeket ezúttal egy felújított tűzoltóautó-fecskendő ünnepélyes megszentelése előzött meg. Az ünnepségek zárásaként szabadtéri szentmisét tartottak a helyi kálvárián. A tűzoltókat és a híveket Fenes Iván, Bős polgármestere köszöntötte, a szentmisét pedig Parák József celebrálta. A mise végén anyák napja alkalmából rövid megemlékezést tartottak, majd a […]

