A XIV. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny díjkiosztója

Ipolyi ArnoldA XIV. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny Országos döntőjének helyszíne ismét Gombaszög volt. 2024. június 3-án és 4-én folyt a verseny. A díjak kiosztása előtt és után a Sajó Banda szórakoztatta a versenyzőket és kísérőiket. Az országos döntő eredményei:

1. kategória

Név: Iskola: Sávozás:
Dioszegi Áron Helmeczy Mihály Alapiskola, Királyhelmec arany
Juhász Arina Református Alapiskola Rimaszombat arany
Karvai Aurelio Pongrácz Ágoston Alapiskola, Negyed arany
Magyar Péter Alapiskola Nyárasd arany
Mocsár Andor Mocsáry Lajos Alapiskola, Fülek arany
Pongrácz Zsófia Bartók Béla Alapiskola Nagymegyer arany
Trška Péter Fegyverneki Ferenc Közös Igazgatású Katolikus Iskola, Ipolyság arany
Bari Emília Kármán József Alapiskola és Óvoda, Losonc ezüst
Béres Márton Szombathy Viktor Alapiskola, Feled ezüst
Bódy Natália II. Koháry István Alapiskola, Fülek ezüst
Csonka Sára  Vámbéry Ármin MTNY Alapiskola, Dunaszerdahely ezüst
Fazekas Sebastian Alapiskola Várhosszúrét ezüst
Lancz Sofia Bartók Béla Alapiskola Nagymegyer ezüst
Pásztor Apollónia Alapiskola és Óvoda Bátka ezüst
Švarda Ferenc Borsos Mihály Alapiskola ezüst
Tarr Boglárka Dobó István Alapiskola, Nagyszelmenc ezüst
Bogdányi Dóra Alapiskola Szentes bronz
Lacko Dávid Magyar Tannyelvű Alapiskola Deresk bronz
Vida Olívia Alapiskola és Óvoda, Alsószeli bronz

 

2. kategória

Név: Iskola: Sávozás:
Balog Emanuel Alapiskola és Óvoda Ragyolc kiemelt arany
Gazsi Kinga Mocsáry Lajos Alapiskola, Fülek kiemelt arany
Hulitka Donát Alapiskola és Óvoda Ragyolc kiemelt arany
Peller Lili Borsos Mihály Alapiskola, Nagyfödémes kiemelt arany
Farkas Barnabás Tompa Mihály Alapiskola, Rimaszombat arany
Telek Damian István Tompa Mihály Alapiskola, Rimaszombat arany
Zahorcsek Zoé Alapiskola Perbete arany
Benedek Máté Magyar Tannyelvű Alapiskola Vezekény ezüst
Csonka Viktória Pongrácz Ágoston Alapiskola, Negyed ezüst
Dudás Eleonóra Vámbéry Ármin MTNY Alapiskola, Dunaszerdahely ezüst
Gergely István Sajògömöri Magyar Tannyelvű Alapiskola ezüst
Jakab Alex Alapiskola Nyárasd ezüst
Kálmán Zsombor Nagyboldogasszony Egyházi Iskolaközpont, Gúta ezüst
Kobera Anna Izabella Alapiskola és Óvoda Ragyolc ezüst
Lajtos Anna Aranka Bartók Béla MTNY Alapiskola, Nagymegyer ezüst
Rigó Ábel Alapiskola és Óvoda Szádalmás ezüst
Süttő Fabióla Alapiskola, Gímes ezüst
Varga Vivien Alapiskola, Gímes ezüst
Gasparik Márk Alapiskola, Zselíz bronz
Kondás Csepke Alapiskola és Óvoda Boly bronz
Lakatos Jenifer Magyar Tannyelvű Alapiskola Deresk bronz
Szrena Zsombor Egyházi Alapiskola és Óvoda Kéty bronz
Velebný Máté Palásthy Pál Egyházi Alapiskola, Palást bronz

 

3. kategória

Név: Iskola: Sávozás:
Gálik Noémi Alapiskola Gímes kiemelt arany
Nagy Olivér  Felsőszeli Széchenyi István Alapiskola , Felsőszeli kiemelt arany
Pleva András Álmos Felsőszeli Széchenyi István Alapiskola, Felsőszeli kiemelt arany
Blanár Mátyás Gimnázium Királyhelmec arany
Bóna Zsolt Pongrácz Lajos Alapiskola Ipolyság arany
Hencz Anna Fruzsina Alapiskola és Óvoda Bátka, Bátka arany
Hutura Kristóf Petőfi Sándor Alapiskola Kéménd arany
Karvai Vittorio Pongrácz Ágoston Alapiskola, Negyed arany
Nagy Imre Zalán Kóczán Mór Alapiskola, Csilizradvány arany
Radics András Tompa Mihály Református Gimnázium, Rimaszombat arany
Szepesi Emília Alapiskola és Óvoda Almágy arany
Faragó Márton Petőfi Sándor Alapiskola Kéménd ezüst
Király Ferdinánd Dénes György Alapiskola, Pelsőc ezüst
Kovács Réka Boldog Salkaházi Sára Egyházi Óvoda, Alapiskola és Gimnázium, Szepsi ezüst
Lázók Csaba Tompa Mihály Református Gimnázium, Rimaszombat ezüst
Miklós Mária Noémi Kazinczy Ferenc Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola Tornalja ezüst
Nagy Anabella Pongrácz Ágoston Alapiskola, Negyed ezüst
Pogány Enéh Emese Erdélyi János Alapiskola, Nagykapos ezüst
Síkeľa Kitti Endrődy János Alapiskola ezüst
Zacpal Jolika II. Koháry István Alapiskola, Fülek ezüst
Danyi Tünde Szombathy Viktor Alapiskola, Feled bronz
Klenovics Anna Szenczi Molnár Albert Alapiskola, Szenc bronz
Lakatos Chanel Bartók Béla MTNY Alapiskola, Nagymegyer bronz
Rados Franciska Ipolyi Arnold Alapiskola, Ipolybalog bronz
Varga Réka Bartók Béla MTNY AlapiskoIa, Nagymegyer bronz

 

4. kategória

Név: Iskola: Sávozás:
Marek Patrícia Magán Szakközépiskola, Rimaszombat kiemelt arany
Bobák Melissa Pedagógiai Szakközépiskola, Losonc arany
Kendi Fruzsina Gimnázium Királyhelmec arany
Mihalovics Zsófia Gimnázium, Fülek arany
Pollák Zsófia Marianum Egyházi Iskolaközpont, Komárom arany
Csank Máté Magán Szakközépiskola, Rimaszombat ezüst
Nagy Georgina   ezüst
Bravis Adrián Pavol Jozef Šafárik Gimnázium, Rozsnyó bronz

 

5. kategória

Név: Iskola: Sávozás:
Németh Enikő   arany
Tóth Kitti Nyitrai Konstantin Filozófus Egyetem arany

További hasonló témájú videók