XXVI. Tompa Mihály Országos Verseny – Gála – IV. kategória – versmondók
A IV. kategória versmondóinak győztese Tóth Angelika lett (Egészségügyi Középiskola, Dunaszerdahely) a Tompa Mihály Országos Verseny XXVI. évfolyamának döntőjében Rimaszombatban. A díjkiosztó gálára a művelődési ház színháztermében került sor április 29-én.
Az első négy kategória egy kulcs-rendszer alapján működik, meg van határozva, hogy a járási versenyekről mennyien juthatnak tovább a kerületi versenyekbe, majd onnan az országos döntőbe.
IV. KATEGÓRIA – VERS
ID: |
Név |
Intézmény |
Felkészítő |
Sáv / Helyezés: |
1. |
Tóth Angelika |
Egészségügyi Középiskola, Dunaszerdahely |
Török Mária |
Arany / 1. hely |
2. |
Gál Réka Ágota |
Selye János Gimnázium, Komárom |
Mgr. art. Kiss Szilvia |
Arany / 2. hely |
3. |
Török Máté |
Selye János Gimnázium, Komárom |
Spátay Adrianna |
Arany / 3. hely |
4. |
Balla Dávid |
Selye János Gimnázium, Komárom |
Szabó Viktor Danczi Annamária |
Ezüst |
5. |
Bari Fatima |
Gimnázium, Királyhelmec |
Mgr. Pekárovics Marianna |
Ezüst |
6. |
Béhr László István |
MTNY Magángimnázium, Dunaszerdahely |
Simon Beáta |
Ezüst |
7. |
Bukovszky Orsolya |
Selye János Gimnázium, Komárom |
Spátay Adrianna |
Ezüst |
8. |
Janácsek Alexandra |
Királyhelmeci Gimnázium |
Mgr. Agnesa Hriczová |
Ezüst |
9. |
Lakatos Lili |
Selye János Gimnázium, Komárom |
Spátay Adrianna |
Ezüst |
10. |
Méri Mátyás |
Gimnázium Párkány |
Uzsák Éva |
Ezüst |
11. |
Németh Enikő |
Madách Imre Gimnázium, Somorja |
Horváth László |
Ezüst |
12. |
Csikmák Katalin Mária |
MTNY Alapiskola és Gimnázium, Duna utca, Pozsony |
Író Erzsébet |
Bronz |
13. |
Farkaš Iveta |
Ivan Krasko Gimnázium, Rimaszombat |
– |
Bronz |
14. |
Fodor Dóra |
Vámbéry Ármin Gimnázium, Dunaszerdahely |
Mgr. Fonód Júlia |
Bronz |
15. |
Gál Laura |
Tompa Mihály Református Gimnázium, Rimaszombat |
Gál Sándor Majercsík Mária |
Bronz |
16. |
Marcell Viktória |
Vámbéry Ármin Gimnázium, Dunaszerdahely |
Mgr. Soóky Ágota |
Bronz |
17. |
Pongrácz Emese |
Szenci Közös Igazgatású MTNY Iskola |
Pongrácz Flóra |
Bronz |
A zsűri különdíja:
Bari Fatima |
Gimnázium, Királyhelmec |
Mgr. Pekárovics Marianna |
Hazai szerző művét előadó legsikeresebb versenyző:
Méri Mátyás |
Gimnázium Párkány |
Uzsák Éva |