Ipolyi Arnold Szlovákiai Magyar Népmesemondó Verseny

DíjátadóAz idei Ipolyi Arnold Szlovákiai Magyar Népmesemondó Verseny díjátadóját láthatják az alábbiakban. A Rozsnyón tartott megmérettetés versenyprodukcióit folyamatosan dolgozzuk fel. 

 

2014. június 16-án, hétfőn Rozsnyón a Történelmi Városháza épületében.

Az V. Ipolyi Arnold szlovákiai magyar népmesemondó verseny országos döntőjének eredményei, 2014:

Aranysáv:

A versenyző neve:

Település:

Iskola / szervezet:

Kategória:

Agócs EszterAlmágyMTNYAI – Almágy

2

Bencz ZsoltGímesAlapiskola, Gímes

2

Botos ErikaGömörsídMTNYAI – Gömörsíd

2

Botos MátéFülekMocsáry Lajos AI, Fülek

2

Dóczi BoldizsárKiskövesdMagyar Óvoda – Kiskövesd

1

Galamb KrisztiánRagyolcMTNYAI – Ragyolc

3

Góra NikolettaPárkányAdy Endre Alapiskola, Párkány

2

Horváth NoémiIpolyszakállosAlapiskola és Óvoda Ipolyszakállos

3

Kovács MátyásRagyolcMTNYAI – Ragyolc

3

Lenárt DóraFelsőszeliSzéchenyi István MTNYAI és Óvoda

2

Mács Zille AnnaRimaszombatÓvoda – Rimaszombat

1

Országh Róbert IstvánTornaljaKazinczy Ferenc AI – Tornalja

3

Oszlík KingaKétyPárkányi Gimnázium

4

Varga ÁkosFelsőszeliSzéchenyi István MTNYAI és Óvoda

3

Varga Ákos DezsőSerkeSzombathy Viktor AI – Feled

3

Veréb FanniTornaljaKazinczy Ferenc AI – Tornalja

2

Zagiba TamásJólészP.J.Šafárik Gimn – Rozsnyó

4

Botos KevinGömörsídMTNYAI – Gömörsíd

2

Különdíj: Botos Kevin

Ezüstsáv:

 

A versenyző neve:Település:Iskola / szervezet:

Kategória:

Adamik TamásTanyMóra Ferenc Alapiskola, Tany

2

Antal MárkSerkeSzombathy Viktor AI – Feled

2

Baka RebekaKétyEgyházi Alapiskola és Óvoda, Érsekkéty

2

Balla ÉvaIpolyszakállosAlapiskola és Óvoda Ipolyszakállos

2

Bencz LeventeGímesAlapiskola, Gímes

2

Birčák MiriamGarampáldKisgyarmat

1

Csank MátyásGömördétérTompa Mihály AI – Rimaszombat

3

Czajlik BoglárkaNagymegyerBartók Béla MTNY Alapiskola, Nagymegyer

3

Dávid SzimonaGömörsídMocsáry Lajos AI – Fülek

3

Farkas DánielRimaszombatTompa Mihály AI – Rimaszombat

3

Fodor ElisabethMuzslaEndrődy János Alapiskola, Muzsla

3

Guttmann MárkMartosReformátus Alapiskola Martos

2

Herman ÁkosGarampáldAdy E. AI Párkány, Csemadok-Kisgyarmat

3

Icso BerenikéRozsnyóReformátus Al – Rozsnyó

3

Juhos TamaraFelsőszeliSzéchenyi István MTNYAI és Óvoda

3

Korintus RékaRozsnyóReformátus Al – Rozsnyó

3

Kórósi VirágNagymegyerVasút utcai óvoda, Nagymegyer

1

Kucman KittiKöbölkútStampay János Alapiskola, Köbölkút

3

lllés PankaFülekpüspökiegyéni nevezés

1

Lukács FlóriánTornaljaKazinczy Ferenc AI – Tornalja

2

Mihalovič VeronikaTaksonySzéchenyi István MTNYAI és Óvoda,

2

Molnár DóraTajtiMTNYAI – Almágy

2

Molnár JeniferSerkeSzombathy Viktor AI – Feled

3

Németh EnikőKétyEgyházi Alapiskola és Óvoda, Érsekkéty

2

Ondrejšík TamásFülekIfjúság Utcai AI – Fülek

3

Pinke Jakab ZoltánPerbeteAlapiskola, Perbete

3

Ragány SzidóniaSzomotorMTNYA – Szomotor

3

Ragány VivienSzomotorMTNYA – Szomotor

3

Riedly Miklós KristófIpolypásztóEgyházi Alapiskola és Óvoda, Érsekkéty

3

Simon BoglárkaRimaszombatTompa Mihály AI – Rimaszombat

2

Szőke AndrásHarmacKazinczy Ferenc AI – Tornalja

2

Tóth MátéKisújfaluAlapiskola Kisújfalu

2

Uličná LuciaRozsnyóReformátus Al – Rozsnyó

3

Varga RenátaDeákiDeáki Alapiskola

3

Vincze FriderikaJéneTompa Mihály AI – Rimaszombat

2

Žiaček MargarétaZsigárdAlapiskola Zsigárd

3

Bronzsáv:

 

A versenyző neve:Település:Iskola / szervezet:

Kategória:

Bolaček VandaSajószentkirályKazinczy Ferenc AI – Tornalja

3

Csáky MátéIpolybalogIpolyi Arnold Alapiskola, Ipolybalog

3

Dömény DóraNagymegyerBartók Béla MTNY Alapiskola, Nagymegyer

3

Fukáč BenceNagydarócegyéni nevezés

1

Görcs LaraEgyházkarcsai AIEgyházkarcsai Alapiskola

2

Haris ZsókaNagymegyerBartók Béla MTNY Alapiskola, Nagymegyer

2

Kendi FruzsinaKisgéresMTNYA – Kisgéres

2

Lukács Bence MárkSomorjaCorvin Mátyás MTNY Alapiskola, Somorja

3

Marczibál BenceNádszegAlapiskola és Óvoda Nádszeg

3

Mátyás BálintNádszegAlapiskola és Óvoda Nádszeg

1

Moravcsík ViktóriaBénaMTNYAI – Béna

2

Ollé NancyIpolyszakállosAlapiskola és Óvoda Ipolyszakállos

2

Pekarik EnikőBattyánMTNYA – Bacska

2

Pongrácz EmeseSomorja TejfaluCorvin Mátyás MTNY Alapiskola, Somorja

3

Urbančok ErikRagyolcMTNYAI – Ragyolc

3

Varga RékaNagymegyerBartók Béla MTNY Alapiskola, Nagymegyer

2

Zsoldos Virág ÁgnesNagymegyerBartók Béla MTNY Alapiskola, Nagymegyer

2

Különdíj:

 

A versenyző neve:Település:Iskola / szervezet:

Kategória:

Herman MónikaGarampáld

5

 

 

Jelenlegi pozíció
Irányok lekérdezése


  Ha értesülni szeretne róla, hogy milyen új videók kerülnek fel az oldalra
csatlakozzon a Televízió Facebook-oldalához!


A cikkek, illetve videók tartalma nem feltétlenül tükrözi a szerkesztőség véleményét.
Célunk, hogy lehetőséget adjunk különböző vélemények megjelenésére.


Tags: , , , , ,


A bejegyzés trackback címe: https://www.televizio.sk/2014/06/ipolyi-arnold-szlovakiai-magyar-nepmesemondo-verseny/trackback/

Most itt van: Home // Díjátadó, ESEMÉNY, GYEREKABLAK, KULTÚRA, Népművészet, Verseny // Ipolyi Arnold Szlovákiai Magyar Népmesemondó Verseny





© Magyar Interaktív Televízió





© 2010 Magyar Interaktív Televízió. All rights reserved.
Edited by Microgramma