Keresési találatok erre: “Népmesemondó”: 24 Results

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny • Danko Gábor, Rozsnyó

A III. kategóriában versenyző Danko Gábor (Fábry Zoltán Alapiskola, Rozsnyó) aranysávos mesemondása, amellyel kiemelt különdíjat is szerzett. 

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny • Hizsnyai László, Fülek

A III. kategóriában versenyző Hizsnyai László (II. Koháry István Alapiskola, Fülek) aranysávot jelentő mesemondása. 

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny • Bukovský Dorottya, Deáki

A III. kategóriában versenyző Bukovský Dorottya (Deáki Alapiskola) aranysávot jelentő mesemondása.

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny • Csáky Katalin, Kelenye

A III. kategóriában versenyző Csáky Katalin (Ipolyi Arnold Alapiskola, Ipolybalog) mesemondása. 

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny • Blanár Ábel, Kisgéres

A III. kategóriában versenyző Blanár Ábel (Gymnázium-Gimnázium Királyhelmec) ezüstsávval értékelt mesemondása.

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny • Alföldi Dóra, Nádszeg

A III. kategóriában versenyző Alföldi Dóra (Alapiskola és Óvoda Nádszeg) aranysávot kiérdemlő előadása.

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny • Radics András, Rimaszombat

Az I. kategóriában versenyző Radics András (Tompa Mihály Alapiskola, Rimaszombat) aranysávos mesélése.  

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny • Tóth Gellért, Érsekkéty

Az I. kategóriában versenyző Tóth Gellért (Egyházi Alapiskola és Óvoda, Érsekkéty) ezüstsávos mesélése.  

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny • Zsíros Fabian, Hanva

Az I. kategóriában versenyző Zsíros Fabian (MTNYAI-Hanva) ezüstsávos mesemondása.

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny • Senkulič Dézi, Komárom

Az I. kategóriában versenyző Senkulič Dézi (Munka Utcai Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola, Komárom) ezüstsávos mesemondása. 

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny • Dóczi Boróka, Kiskövesd

Az I. kategóriában versenyző Dóczi Boróka (Magyar Óvoda – Kiskövesd) aranysávos mesemondása. 

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny • Mag Dániel, Fülek

Az I. kategóriában versenyző Mag Dániel (II. Koháry István Alapiskola, Fülek) aranysávos mesemondása:„A lusták versenye”.

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny • Lőrincz Rebeka, Kecső

Az I. kategóriában versenyző Lőrincz Rebeka (II. Koháry István Alapiskola, Fülek) bronzsávos eredményt elért népmeséje: „Az okos szabócska”.

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny • Juhász Rebeka, Csoma

Az I. kategóriában versenyző csomai Juhász Rebeka (II. Koháry István Alapiskola, Fülek) ezüstsávos előadása.

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny • Heinrich Zsófia, Tornalja

Az I. kategóriában versenyző Heinrich Zsófia (Kazinczy Ferenc MTNYAI,Tornalja) aranysávot kiérdemlő előadása.