Most itt van: Home // Irodalom

Az V. kategória prózamondói (2.)

Az V. kategória prózamondói (2.)
Nagy Tibor, Hipik Júlia és Habodász István a XXII. Tompa Mihály Országos Vers- és Prózamondók, Énekelt Versek és Lírai Színpadok versenye országos döntőjén.    »

Az V. kategória versmondói (3.)

Az V. kategória versmondói (3.)
Szabó Mária és Podhradská Lea a XXII. Tompa Mihály Országos Vers- és Prózamondók, Énekelt Versek és Lírai Színpadok versenye országos döntőjén.    »

A III. kategória prózamondói (5.)

A III. kategória prózamondói (5.)
Bűti Barnabás, Szebellai Dániel és Nagy Zsolt előadása a XXII. Tompa Mihány Országos Vers- és Prózamondók,   »

A II. kategória versmondói (3.)

A II. kategória versmondói (3.)
Máté Kristóf Zoltán, Busánszki Regina, Mag Kristóf előadása a XXII. Tompa Mihány Országos Vers- és Prózamondók,   »

A III. kategória versmondói (1.)

A III. kategória versmondói (1.)
Molnár Rita, Szebellai Dániel, Karácsony Laura előadása a XXII. Tompa Mihány Országos Vers- és Prózamondók,    »

Az V. kategória prózamondói (3.)

Az V. kategória prózamondói (3.)
Farkas Melinda, Szeleczki Mónika és Sipos Tamás a XXII. Tompa Mihály Országos Vers- és Prózamondók, Énekelt Versek és Lírai Színpadok versenye országos döntőjén.    »

A V. kategória versmondói (2.)

A V. kategória versmondói (2.)
Csémi Andrea, Zsidek Pál és Cséplő Cintia a XXII. Tompa Mihály Országos Vers- és Prózamondók, Énekelt Versekés Lírai Színpadok versenye országos döntőjén.    »

A III. kategória prózamondói (4.)

A III. kategória prózamondói (4.)
Köles Bence, Szabó István és Lakatos Lili előadása a XXII. Tompa Mihány Országos Vers- és Prózamondók,   »

A II. kategória versmondói (2.)

A II. kategória versmondói (2.)
Rigó Terézia, Gál Réka Ágota, Leskó Levente előadása a XXII. Tompa Mihány Országos Vers- és Prózamondók,   »

Az V. kategória prózamondói (1.)

Az V. kategória prózamondói (1.)
Dóczi Henrietta,  Kontár Piroska és Demko András a XXII. Tompa Mihály Országos Vers- és Prózamondók, Énekelt Versek és Lírai Színpadok versenye országos döntőjén.   »

A V. kategória versmondói (1.)

A V. kategória versmondói (1.)
Trencsényi Stefánia, Mgr. Orlovský Erzsébet és Dobos Zoltán a XXII. Tompa Mihály Országos Vers- és Prózamondók, Énekelt Versekés Lírai Színpadok versenye országos döntőjén.    »

A III. kategória prózamondói (3.)

A III. kategória prózamondói (3.)
Tóth Anita, Bondor Borbála, Simon Dóra előadása a XXII. Tompa Mihány Országos Vers- és Prózamondók,   »

A II. kategória versmondói (1.)

A II. kategória versmondói (1.)
Králik Máté, Tóth Krisztián, Greman Dorka előadása a XXII. Tompa Mihány Országos Vers- és Prózamondók,   »

A III. kategória prózamondói (2.)

A III. kategória prózamondói (2.)
Katona Eszter, Bari Kamilla, Moravcsík Kinga, Tóth Anita és Bondor Borbála előadása a XXII. Tompa Mihány Országos Vers- és Prózamondók,   »

A IV. kategória versmondói (4)

A IV. kategória versmondói (4)
Szabó Tamara, Kelemen Petra és Tóth Angelika a XXII. Tompa Mihály Országos Vers- és Prózamondók, Énekelt Versekés Lírai Színpadok versenye országos döntőjén.    »

A IV. kategória versmondói (3)

A IV. kategória versmondói (3)
Untermayer Tamás, Čulák Nikolett és Kálosi Zsófia a XXII. Tompa Mihály Országos Vers- és Prózamondók, Énekelt Versekés Lírai Színpadok versenye országos döntőjén.    »


© 2010 Magyar Interaktív Televízió. All rights reserved.
Edited by Microgramma